320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mata mahutamise pärast ei pea ilmselt keegi kunagi pead valutama, sest seda ei juhtu. Hiljaaegu on selgelt näha olnud, kui kasulik on pikk pink ja arvestades, et KDB juba läks, siis seda nõrgestada ei ole Maureenil kindlasti plaanis. Ja see jutt on kõik öeldud ilma poindita, et miks türi peaks me üldse aitama Unitedil top4 saavutada? Muud pointi Mata rivaalidele müümisel ju poleks. Kui mingil hetkel peaks asi tõesti selleni minema, et mees ei ole enam valmis minutitki pingil passima, vaid tahab minekut, siis vastuvõetava plönni eest mõni fellow oligarhiklubi ta ka endale saaks (või alternatiivselt osana mingist suuremast diilist).
    Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

    Kommentaar


      Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
      Gary: "ManU filosoofia on hankida noori mängijaid a la Reus ja Vidal, kes pole täit potentsiaali välja mänginud, on head mängijad ja kellel on võimalus tõusta maailmaklassi mängijateks."

      Reus 24, Mata 25, Vidal 26. Vana hea Premmifännide loogika, et Reus ja Vidal muutuvad alles Premmiga liitumisel maailmaklassimängijateks?

      Kommentaar


        Kommentaar


          Algselt postitas nismo44 Vaata postitust
          pilt
          Vaata kaks lehte tagasi.

          Kommentaar


            Sorri, aga see pidev võrdlemine Fergiega küll kuidagi ei aita. Moyes pole Fergusoni tasemel treener ja ei saa seda tõenäoliselt ka kunagi olema. Pidev paralleelide tõmbamine on muutumas juba naeruväärseks. Jah, ka Fergusonil oli raske algus, aga tegu oli mehega, kes oli juba midagi võitnud. Šotimaal võitis Ferguson enne Unitedi juhendajaks saamast 12 karikat, samas kui Moyesi karjääri suurimateks saavutusteks on Prestoniga Championshipi võitmine 2000. aastal ja Evertoniga korra Meistrite Liiga kohale jõudmine (kust enne grupifaasi välja kukuti).

            Moyes võttis üle meeskonna, kes oli eelmisel hooajal tulnud suurema vaevata Inglismaa meistriks, edestades lähimat jälitajat lausa 11 punktiga. See, et meeskond on praegu sellises olukorras, pole nüüd kuidagi aktsepteeritav, otsitagu Moyes'ile vabandusi palju tahes. See oli Moyesi valik, lüüa minema enamik Fergusoni tagatoast ja tuua asemele treenerikogemusteta Phil Neville ja Giggs. See 'Ferguson tegi meeskonnaga sitast saia' vabandus on ka paras nali. Unitedil on piisavalt häid mängijaid, et olla ka praegu vähemalt esinelikus.

            Mille põhjal Moyes üldse pukki pandi? Kas tõesti vaid Fergusoni enda tahtest lähtuvalt, et Unitedit peaks juhendama šotlane? Puuduvad ju Moyesil erilised saavutused, või toome välja igavana 'vaata kui hästi ta Evertonis hakkama sai' põhjenduse? Evertonis sai ta väikese eelarvega tõepoolest küllaltki hästi hakkama, aga ManU-s on tal raha piisavalt ja rohkemgi veel. Seal ta peaks võitma karikaid, ehk tegema seda, mille osas tal puudub suurem kogemus.

            Ma ei kahtlegi, et jänkid annavad Moyes'ile aega, ja et kui ta see hooaeg esinelikusse ei jõua, siis küll saaks ta sellega järgmisel hooajal hakkama, aga ma ei näe ManU-t David Moyesi käe all jätkamas domineerimist Inglismaal. Moyes ei ole võitjatüüp. Tema mängustiil on ülimalt negatiivne, vanamoodne ja läbinähtav. Tema pressikad on hirmutavalt sarnased Roy Hodgsoni intervjuudele ajal, mil too Liverpooli juhendas. Hodgson mängis 'poolis kohe algusest peale lootused maha, olles negatiivne jne. "Võita Goodsoni Parkil oleks utoopia," ütles Hodgson 'pooli treener olles. Ega Moyes'i intekad eriti paremad pole. See negatiivne suhtumine, allaandja mentaliteet ja vabanduste otsimine kandub ka mängijatele edasi ja nii ongi langus kerge tulema.

            Mulle on jäänud selline mulje, et Unitedi fännid ja Briti meedia kujutavad endale Moyes'i ette parema treenerina, kui ta tegelikult on, ja seda sellel põhjusel, et Ferguson isiklikult ta enda asendajaks määras. Ferguson, kes on ma ei tea mitukümmend karikat ManU-ga võitnud, ei teeks ju halba otsust, eksole?

            Kommentaar


              Hetkel on twitter "meeletult" Dante ruumoritest. On alles päev.
              Ja purgist lasid selle välja mitte inglased vaid hoopis Brasiiliased.
              Ei tea mis värk Unitedil nende kähriksoengutega on. Nagu juba Tan&sünnikuupäevas peab sisalduma number 8

              E:Vidicile vajutati 3-mänguline bänn. Debiilne

              Kommentaar


                Algselt postitas Meintz Vaata postitust
                Vidicile vajutati 3-mänguline bänn. Debiilne
                Kordame siis korra veel üle, et see tuleneb otseselt reeglitest, mitte pole vabamüürlaste vandenõu. Seal ei saanud olla muud kui 'violent conduct' vea põhjuseks.

                zip loeb ehk selle lingi taga oleva teksti veel korra läbi, päris hästi kokku võetud.

                Las see muu osa jääda, sest kokkuvõttes on ju täiesti pohhui, kas mingi Liverpooli fänn usub, et Moyesist ei saa asja, või mina usun, et saab. Mõttetu joga mõlematpidi, ei muuda kõige vähematki, aeg ainult näitab. Aga lihtsalt muigama ajab, kuidas äkitselt poole hooajaga on Moyes negatiivne, vanamoodne, läbinähtav, allaandja mentaliteediga (ma tõesti ei kujuta ette, mis videosid vaatama peab, et niisugustele sellele viimasele vahvale järeldusele tulla, kindlasti ei ole need selle hooaja mängujärgsed), mitte võitjatüüp, kogemusteta, mida iganes kõike veel. Kas tõesti ootamatu metamorfoos on toimunud premmi ühest stabiilsemast mehest täielikuks idioodiks või jäi äkki ikkagi süvaanalüüsiga alustades labidas vähe lapiti kätte.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  Jep , ning vale eemaldamise apellatsioon või inglise keeles siis "wrongful dismissal claim" lükati tagasi.

                  Dantet on SportBild hoopis Cityga seostanud.


                  Jan Aage Fjortoft ‏@JanAageFjortoft 41m
                  Re Dante. Just spoke to journo following Bayern
                  - His words: - Rubbish!!!
                  - about to extend his contract at Bayern

                  Fabio on väidetavalt lähedal minema laenule Freiburgi.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    Patrick Herrmann olevat ka Moyesi radaril.

                    Kommentaar


                      Tooge inglasi juurde

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Las see muu osa jääda, sest kokkuvõttes on ju täiesti pohhui, kas mingi Liverpooli fänn usub, et Moyesist ei saa asja, või mina usun, et saab. Mõttetu joga mõlematpidi, ei muuda kõige vähematki, aeg ainult näitab. Aga lihtsalt muigama ajab, kuidas äkitselt poole hooajaga on Moyes negatiivne, vanamoodne, läbinähtav, allaandja mentaliteediga (ma tõesti ei kujuta ette, mis videosid vaatama peab, et niisugustele sellele viimasele vahvale järeldusele tulla, kindlasti ei ole need selle hooaja mängujärgsed), mitte võitjatüüp, kogemusteta, mida iganes kõike veel. Kas tõesti ootamatu metamorfoos on toimunud premmi ühest stabiilsemast mehest täielikuks idioodiks või jäi äkki ikkagi süvaanalüüsiga alustades labidas vähe lapiti kätte.
                        Minu Liverpooli fänniks olemine ei mängi siin nüüd küll mingit rolli. Leian lihtsalt, et Moyes on küllaltki ülehinnatud ja seda just sellel põhjusel, et ta Fergusoni asendama määrati. Ma ei ütle, et tegu oleks halva treeneriga ja kindlasti pole ta väheste kogemustega. Too kogemuste jutt käis tema väheste karikate kohta kui märkasid. Minu arvates pole Moyes lihtsalt Unitedi masti treener ja arvasin seda kohe algusest peale, selles mõttes senised tulemused mind ei üllata. Negatiivset jalgpalli võis sageli näha juba siis kui Moyes Evertoni juhendas. Palju pikkade pallide mängimist ja palli pidev kasti riputamine. Unitedi puhul torkab silma see pidev tsenderdamine eikellegile. See kas tast asja saab, see on suhteline, kuidas keegi seda mõistab. Kui rääkida esinelikus järjepidevast lõpetamisest siis vahest tõesti toob ta selle stabiilsuse. Minu point oli see, et Fergusoni tasemele ta vaevalt kunagi küündib. Moyes ja Ferguson on kaks erinevat inimest. See, et Fergusonil raske algus oli ja et ta pärast seda geeniuseks tõusis, ei tähenda, et sama juhtub ilmtingimata Moyes'iga. Need nopped ja võrdlused Fergusoni algusaegadega on muutumas juba küllaltki tüütuks. Lihtsalt minu kaks senti, kuid eks aeg näitab.

                        Kommentaar


                          Moyes ei ole Ferguson, seetõttu peab kogu aeg korrutama, et ta ei ole Ferguson? Mulle jäi praegu natuke selline mulje neist kahest postitusest. Ehk et vähe arusaamatu tekst. Kes ja kus siin teda üldse nii väga Fergusoniga on võrrelnud.

                          Minu mõte oli see, et kõik, mis Unitedis praegu halvasti, ei ole Moyesi süü. Kui tal oleks van Persie ja Rooney ja Carrick (ehk eelmise hooaja kolm parimat meest) olnud kogu aeg võtta ja ta oleks selle pundiga seitsmendal kohal, vaat siis me võiksime hakata hindama, et läbi kukkunud. Veel terve hulk teisi mehi on platsi peal lati alt reipasti läbi jooksnud, ehk et mängijatel on ka korralik peeglisse vaatamise koht. Ei ole see värk nii mustvalge, et võttis sama meeskonna ja ei saanud hakkama.

                          Mis veel seda domineerimise jätkamise juttu üldse puudutab, siis ma ausalt öeldes ei usu, et United oleks olnud võimeline niimoodi edasi panema isegi Mourinho käe all. See oligi täielik anomaalia, Inglise liiga tipu taset arvestades. Reaalne lagi saab olla midagi näiteks Chelsea viimase kümnendi sarnast, et võidad paar korda liiga, mõned kodused karikad ja siis korra lähed Euroopas ka lõpuni. Ja reaalsest laest veel reaalsem, et võid ka Arsenali kombel lasta väga hästi, aga ei ole õnne ja ei kukugi tükk aega midagi. Mitte mingi 13 tiitlit 21 aastaga jne asjad.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Selline küsimus, et kas meil homme League Cupis toimib ka võõrsilvärava süsteem?
                            Love United
                            Hate Glazer

                            Kommentaar


                              Algselt postitas zazero Vaata postitust
                              Selline küsimus, et kas meil homme League Cupis toimib ka võõrsilvärava süsteem?
                              Peaks olema selline veider versioon sellest, et võõrsilväravad hakkavad lugema alles pärast lisaaega.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                                Mina olen päris kindel, et step 1) Rooney tehakse suvel rahaks. Kagawa eksperiment loetakse ilmselt ka pigem varem kui hiljem lõppenuks ja step 2) tont saadetakse Bundesligasse tagasi. Ta võib ju olla mingis teises dimensioonis hea mängija, aga selles meeskonnas on ta Veron Mark II. Kui plats on puhas, tuleb nurgast step 3) Fellakas. Lõppude lõpuks on ka tema parim positsioon ründaja taga. Step 4) Profit.
                                Kagawa ebaõnnestumises on Unitedi managerid SAF ja Moyes ise süüdi. Ei mõista, miks ta üldse osteti, kui teda üksnes äärele topitakse. Sama ajuvaba, kui osta keskkaitsja ja panna ta äärde ja siis imestada, miks ta nii saamatu seal on, kuigi vanas klubis (ja oma õigel positsioonil) tegi mis ise tahtis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X