320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Hea töö poisid. Muidugi üldse Phil Jones panna lööma, lol.
    Welbeck ja Jones on kindla peale just need vennad, kes järgmisel suvel Brasiilias pendlaid lööma lähevad. Sorry, ma ei ole midagi nii naljakat ammu näinud. ManU umbkaitses Old Traffordil vs Sunderland tuleb ka ära salvestada.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      pohhui, CLi panevad kinni

      a tegelt.

      vähemalt oli huvitav mäng....

      Kommentaar


        THE SWAGGER IS BACK, FEEL THE MOYES LADS

        Algselt postitas fitti
        Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
        LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

        LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

        Kommentaar


          Ma pole nii halba penaltiseeriat ikka mitu aastat näinud, aga väga lõbus mäng tõesti

          Kommentaar


            Tundub et koos SAF-i minekuga kadus ka mängijate enesekindlus

            Kommentaar


              minge putsi selliste penaltitega. Tiimis on üks mees, kes oskab 11m pealt palli sisse lüüa???

              Oleks siis Mannone mingit ilget tööd teinud. 2 palli üle ja 2 palli tuimalt keskele. Täielik fail. Polegi väärt sellise sitahunnikuga kuhugi finaali jõuda.
              Jah, ma olen vihane ja pettunud ja närvis RAISK!

              De Gea võttis 2 penaltit ära ja mängijad sittusid ära lihtsalt.

              //Mängupilt läks üldse meelest ära pärast penalteid. Täielik kusikutekari oli platsil. Sorri. Mitte midagi ei suudetud luua. Kontrad olid ainuke väljavaade ja kobistatigi üks ära. Aga lõpuks polnud sellest kasu... Täielik junn mäng... See aastanumber 6 mängu ja 5 kaotust (okei sisuliselt jäi 2 1, aga ikkagi...). PALJU ÕNNE!!!

              Kommentaar


                Murdock, kuidas see väljend oligi? Sirge molliga lati alt läbi? Või hoopis pealt?

                Mata üldse tahab tulle enam w?

                Ja krt, Januzaj enesekindlus muutus ülbuseks täna. SAF ei oleks sellist asja küll lubanud.

                Kommentaar


                  look on the bright side. nüüd on sunlun see, kes citylt finaalis 5-0 ploomid saab, mitte manku.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Perse need penaltid, aga mis kuradi okse seal terve teine poolaeg ja lisaaeg toimus!? Tund aega umbkaitses Sunderlandi vastu? Einoo see on juba omaette tase.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Victoria Concordia Crescit

                      Kommentaar


                        klounaad.
                        kõik asjassepuutuvad oli täna täielikud tillid. moyes, et ta dweli augus mängitas, adnan enda teismelise-õli isetsemisega ja de gea enda algusaegade tasemelise sooritusega.

                        sellele vaatamata võivad bayerni fännid kürba imeda ja smurfid kuskile kaebekirja kirjutada.
                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Ärge nüüd oma umbkaitse jutuga päris full retardi ka minge.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Kahju teist tegelt.
                            ManU vs City finaal oleks kõvasti põnevam olnud ja oleks mõlemal võimalus olnud. Kuid nüüd saab Sunderland 10-0 taha Citylt...vägev finaal ka ikka-.-

                            Pea püsti!
                            Kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab!
                            #ZubiOut #RosellOut

                            Kommentaar


                              Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                              klounaad.
                              kõik asjassepuutuvad oli täna täielikud tillid. moyes, et ta dweli augus mängitas, adnan enda teismelise-õli isetsemisega ja de gea enda algusaegade tasemelise sooritusega.

                              sellele vaatamata võivad bayerni fännid kürba imeda ja smurfid kuskile kaebekirja kirjutada.
                              Kuna mänkufännid on suures osas eriti ebaoriginaalsed pasteedieeslid, siis ma ei hakka ka midagi uut välja mõtlema ja soovitan liiva kühveldama hakata. Peaks ju käpas olema küll eks.

                              Kommentaar


                                Veel nutusem oleks olnud, kui United oleks 10:0 kotid taha Citylt saanud.
                                sigpic

                                Kommentaar

                                Working...
                                X