320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Jaa tegelt oli eagelsi mahatõmbamine penalt
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Mu meelest oli üsna stiilipuhas daiv, aga noh, mõni vahe.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
        Jaa tegelt oli eagelsi mahatõmbamine penalt
        Ja siis sellele järgnenud Eaglesi tackle oli punane. Aus vastus kohtunikult seega, et punast ei näidanud. Kõik olid õnnelikud.

        Ning mida see Dong endast kujutab ? Mitte millegagi ei saanud ju tüüp hakkama

        Kommentaar


          Algselt postitas manpe Vaata postitust
          Ja siis sellele järgnenud Eaglesi tackle oli punane. Aus vastus kohtunikult seega, et punast ei näidanud. Kõik olid õnnelikud.

          oli küll jah, aga eks seal oli palju tagasi tegemisi
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas manpe Vaata postitust
            Ning mida see Dong endast kujutab ? Mitte millegagi ei saanud ju tüüp hakkama
            Dong on Belgia teine liiga. Pidavat olema kiire, aga seda ma eile ei näinud. See, kuidas ta kohe mängu algul end kahe kaitsja vahele sõlme jooksis, oli päris koomiline. Löök on küll võimas, aga värav jääb madalaks. Samas, mine tea, võib-olla kui pall rohkem kui kaks korda mängu jooksul temani jõuaks, läheks mõni purakas ka raamidesse.

            Lee ja Richardson tegid eile kõik, et end maha müüa. Poolakas jääb ilmselt küüsi närides Fosteri tulekut ootama. Ole on hooaja lõpuks täiesti maha käinud. Vähemalt Eagles jättis hea mulje, äkki teda ei müüdagi ja temast saab tuleva hooaja Richardson - näputäis starte ja teine vahetusest. Äkki võib muidugi püksi ka tulla.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Ball sai siis vaid 3 mängu bänni
              2002 FC EBS Team
              2003 FC Nimeta
              2004 FC Nimeta
              2005 FC Nimeta
              2006 Tallinn United FC
              2007 Tallinn United FC

              Kommentaar


                Eagles teenis oma Unitedi karjäärile kindlasti vähemalt ühe aasta lisaks. Leping peaks tal ka veel paar aastat kehtima. Lee oli ka suht tubli minu arust. Richardson oli Richardson - kohati väga ponks keskväljavõlur, kohati pühapäeva jalgpallur. Dong on sitt ja sitast saia ei tee.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Epic Vaata postitust
                  Eagles teenis oma Unitedi karjäärile kindlasti vähemalt ühe aasta lisaks. Leping peaks tal ka veel paar aastat kehtima. Lee oli ka suht tubli minu arust. Richardson oli Richardson - kohati väga ponks keskväljavõlur, kohati pühapäeva jalgpallur. Dong on sitt ja sitast saia ei tee.

                  täpselt minu sõnad
                  2002 FC EBS Team
                  2003 FC Nimeta
                  2004 FC Nimeta
                  2005 FC Nimeta
                  2006 Tallinn United FC
                  2007 Tallinn United FC

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Epic Vaata postitust
                    Lee oli ka suht tubli minu arust. Richardson oli Richardson - kohati väga ponks keskväljavõlur, kohati pühapäeva jalgpallur. Dong on sitt ja sitast saia ei tee.
                    Lee on selgelt liiga lightweight premieri jaoks, kui juba Jonesi järgi ei jaksanud Fergie oodata.. Vb läheb aastaks laenule veel.

                    Richardson rsk.. mitu hooaega tal juba see make-or-break season kestab? Kahtlemata on ta kõige kiirem mees inglismaal, aga mõistus ei jõua jalgadele kuidagi järgi. (mõningate mööndustega - mitte et tema oleks süüdi, et teda viimasel ajal ka vasakkaitsjana on ekspluateeritud, kus ta endast eriti sita mulje jätab).
                    We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                    Kommentaar


                      Mina dongi ja teisi noori eriti maha ei teeks, tüübid alles debüteerivad ja maru raske oleks neilt n6uda et söödud oleks täpsed ja väravad aina tuleks. Muidugi ei tehtud eile midagi Imelist, aga kui m6elda mis pressure vendadel peal on...ootame ja vaatame mis saab, tüübid on liiga noored et neid varakult maha kanda.
                      AILTON

                      Kommentaar


                        Mina ei oleks Dongi suhtes nii karm. Esimene mäng Premis, üksi ees rünnakut juhtida, abi ei tulnud kuskilt siis pakuks, et vara veel meest maha kanda.
                        Lee ka ei olnud just kõige hullem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas John Doe Vaata postitust
                          Mina ei oleks Dongi suhtes nii karm. Esimene mäng Premis, üksi ees rünnakut juhtida, abi ei tulnud kuskilt siis pakuks, et vara veel meest maha kanda.
                          Lee ka ei olnud just kõige hullem.
                          Sahar ja mis-see-teine-noor-kutt-chelseal-oligi? tegid ka minu teada premi debüüdi. Sahar (koos Cole'iga) oli üks mängu paremaid, see teine vend (no on mälu alles, ah?) oli enne Browni taklaust parem kui kolm Dongi.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas fitti Vaata postitust
                            Sahar ja mis-see-teine-noor-kutt-chelseal-oligi? tegid ka minu teada premi debüüdi. Sahar (koos Cole'iga) oli üks mängu paremaid, see teine vend (no on mälu alles, ah?) oli enne Browni taklaust parem kui kolm Dongi.
                            Sinclairi pead sa silmas?
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              just......
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Kahjuks lõpetas debüüdil luumurruga. Aga Plymouthis laenul olles oli juba näha, et tegemist on väärt vennaga

                                See siin on isegi parem
                                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X