320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Unitedi fänn tõmbab Chelsea fännidel lohku.
    http://www.dailymail.co.uk/sport/foo...r-targets.html
    Pay attention to the manager!

    Kommentaar


      Arvatavasti 22,5M £ ei ole see kupüür millega Shaw kätte saadakse. Liiga palju haipi tema ümber olnud juba. Natuke juurde lükata ja 30-ga oleks võimalus ehk kuigi natuke riskantne diil oleks siiski. Üldiselt väga kena, et juhtkond on paari kasvatanud endale ja teevad tulevärki transfer window ajal.

      Mata uudise põhjal tahtsin midagi vincenti pandud gifi sarnast panna, võtab hästi kokku asja.

      Väidetavalt oli Moyesi saksa reisi huviks Hermann ja Kruse.

      EDIT: Moyes kohtus ka T.Kroosi agendiga. Go big or go home.

      Kommentaar


        Suvaline fakt Matast, Mata lõi enda esimese koondise värava Eesti vastu 2009.
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          mitu head vasakkaitsjat maailmas on üldse?

          isegi fm'is võin ma endale sadu andekaid wingereid, keskkaitsjaid ja ründajaid osta, aga vasakkaitsjaid lihtsalt.... pole.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Mata on üks mulle kõige sümpaatsemaid jalgpallureid, kaalukauss minu jaoks kõige vastikuma Inglise Liiga klubi osas kaldub nüüd ikka korralikult Chelsea poole kreeni.

            Kommentaar


              Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
              Mata on üks mulle kõige sümpaatsemaid jalgpallureid, kaalukauss minu jaoks kõige vastikuma Inglise Liiga klubi osas kaldub nüüd ikka korralikult Chelsea poole kreeni.
              Entrevista muy personal a Juan Mata.Don't forget to subscribe to my channel for more videos: http://bit.ly/1LzD8P0Follow me on social media:Facebook: http://...


              Vana, aga annab väikese ülevaate temast kui inimesest, ei ole vist imestada midagi, et ta paljudele väga sümpaatne
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Hakka või Manchester Unitedi mängudele kaasa elama... Loodetavasti hinnatakse tema talenti rohkem.

                Kommentaar


                  Algselt postitas magicm Vaata postitust
                  Täpset aega ei oska hoobilt välja tuua, aga paari-kolme aasta eest oli Sneijder meedia poolt Interi särgi suht Punaseks võõbanud.
                  on meedia ja on "meedia", lisaks Sneijderi jutud käisid kogu aeg pendlina seinast seina. Mata puhul oli algusest peale üsna ühesuunaline tekst.

                  Algselt postitas JanK Vaata postitust
                  mitu head vasakkaitsjat maailmas on üldse?
                  väljastpoolt Inglise liigat de Sciglio, Alaba ja kuigi Jordi Alba on muidu jube till, siis tema ka ikkagi. Filipe Luis? pole teda ise mängimas näinud, räägivad, et hea. reaalselt muidugi kedagi osta neist tundub täiesti võimatu, pigem midagi Daley Blindi masti meestest võiks tulla kõne alla.
                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                    Kindlasti tahab, iseasi, kas keegi soovitud vajaminevatest mängijatest saadaval on. Niisama jalkat käia nautimas Saksmaal ja Itaalias? vaevalt küll, pluss sinna otsa oma jüngrid Hispaanias. Mingid plaanid ja mõtted liiguvad igatahes ilmselgelt, aga kas ka need mõtted ja teostused teoks saavad on juba tuleviku muusika. Ja vaadates, kuidas käiakse klubi kõige tähtsmate treenerite ja skautide poolt külastamas erinevaid mänge, loogiline seletus oleks selle kohta, et klubiomanikud on andnud mõistuse piires vabad käed, usaldus ja ajalugu, on veel hetkel selle nimi.

                    Kohe üldse ei taha uskuda, et Manu suuruse klubi puhul kõik see kuude ja aastate pikkune skautide töö maha kantakse ja peatreener lihtsalt läheb üheks mänguks kohale kedagi vaatama, kas nüüd järsku tahab teda või ei.

                    Okei, teine asi oleks see, et viidab lihtsalt viisakalt aega seal ja enne/pärast mängu räägib klubi/mängija/agendiga vms.. aga see "keda vaatamas käib", nagu jaanuaris ühe mängu esituse järgi otsustataks, keda osta või mitte, kõlab naljakalt.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      on meedia ja on "meedia", lisaks Sneijderi jutud käisid kogu aeg pendlina seinast seina. Mata puhul oli algusest peale üsna ühesuunaline tekst.



                      väljastpoolt Inglise liigat de Sciglio, Alaba ja kuigi Jordi Alba on muidu jube till, siis tema ka ikkagi. Filipe Luis? pole teda ise mängimas näinud, räägivad, et hea. reaalselt muidugi kedagi osta neist tundub täiesti võimatu, pigem midagi Daley Blindi masti meestest võiks tulla kõne alla.
                      Lisaks siia Alex Sandro Portost kindlasti, Argentiina noorte koondislase Jonathan Silva ja väikesti mööndustega ka Sevilla Alberto.

                      Kommentaar


                        mis seal naljakat mõni on hands on lähenemisega - skoudid ilmselt eeltöö ära teinud aga oma silm on kuningas.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas LeeRomeno Vaata postitust
                          Mata on üks mulle kõige sümpaatsemaid jalgpallureid, kaalukauss minu jaoks kõige vastikuma Inglise Liiga klubi osas kaldub nüüd ikka korralikult Chelsea poole kreeni.
                          Ma oleks (ebameeldivalt) üllatunud, kui see nii poleks. Siiralt. Su logo arvestades siis.
                          Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas wordprez Vaata postitust
                            Ma oleks (ebameeldivalt) üllatunud, kui see nii poleks. Siiralt. Su logo arvestades siis.
                            No alati see nii ei olnud (vähemalt 90ndatel oli praktiliselt kogu mu tutvusringkond kõik suured ManU fännid, mis ajas pöördesse), aga Chelsea oli siiski esimene selline superrikka indiviidi omanduses olev klubi, eks need ajaloolised Meistrite Liiga kohtumised Chelsea'ga mängivad ka kindlasti rolli ja no muidugi maailma kõige ebameeldivam peatreener, kes ka Reali eesotsas olnud.

                            Kommentaar


                              Rio Ferdinand ‏@rioferdy5 2h
                              Who they here for??? Cameras at the Carrington entrance....gave them my best smile!! #Baggyeyes !

                              hehe

                              Kommentaar


                                Mata medicalil Carringtonis.
                                Be08DKmIEAAg7ZG.jpg

                                Kommentaar

                                Working...
                                X