320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Daniel Taylor ‏@DTguardian 1h
    To re-iterate, Rooney has been informed about transfer business, vision etc - that's NOT same as demanding influence, choosing players
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Algselt postitas Tofoa Vaata postitust
      Nutubeebi, kes aastate jooksul 3-4 korda oma tiimist lahkuda? Mitte minu tiimi kapten.
      kaks.
      muus osas järjekordne vastasfännide inin. big f'ing deal kui talle antakse teada, kes klubi radaril on, sest ega mingisuguste tundmatumate vendade puhul ei oska ta nkn sittagi kaasa rääkida ja staar-ostude puhul noogutab lihtsalt pead ja nõustub.
      mis palka puutub, siis nagu sell ütles - 250k vs 300k, suht poteito-potaato. kui see tingib selle, et ta enam eite ei mängi ja nii väljakul kui sellest väljaspoolt eeskujuks on, siis makske välja!
      buy the ticket, take the ride.

      Kommentaar


        Rooney tegi kavala lükke selle tranfer-infoga seoses- nii kui poisile saab selgeks, et siit midagi head välja ei tule, siis saab juba varasemalt pilli lahti lasta ja/või teist klubi otsima hakata
        Catalunya is not Spain!

        Kommentaar


          Mina pidasin silmas seda, et platsil on mees oma töötahte ja mängutahtega eeskujuks igale jalgpallurile. Platsiväliselt on kaasnenud muidugi tõesti palju vastuolusi. Aga minu silmis peakski kapten olema mees, kes on valmis alati mängu muutma, mitte anonüümne kutt, kellel käe peal juhuslikult paelake on. Rooney puhul seda optimismi ja rasketes olukordades mängu enda peale võtmist ning sellega kaasmängijaid elustamist näen ma küll oma vaimusilmas ette väga ehedalt. Tal on olemas see vajalik "kuumaverelisus", mis oli ka Cantonal ja Keane'il.

          Rääkimata siis sellest asjaolust, et mees on olnud tiimis varsti 10 aastat ja hoolimata kõigest kogu oma elu Unitedisse pühendanud. Tegu on emotsionaalse mehega, millega kaasneb nii negatiivseid kui positiivseid nähtusi. Keane on ka "liivase vagiina" poolest tuntud mängija, kuid kaptenina oli ta täpselt see, mida kaptenilt ootaks.

          Ma mõistan vastupidiseid arvamusi suurepäraselt. Jusiis olen naiivne ja leppiv fänn

          //Vabandan kõigi ees, sest mu levitatav info, et Mata võib saada suure tõenäosusega nr7 enda numbriks, osutus valeks. Mitmed allikad rääkisid seda juba nagu nad oleks isiklikult seda fakti tõestatuna näinud. Jusiis mitte.
          Vb tekitabki see nr7 liiga palju vastutust, et seda uuele kutile kohe määrata. Nr 7 Manchester Unitedis pole kindlasti "lihtsalt number", seda näitab näiteks ka Valencia tegu number loovutada.

          Kommentaar


            Algselt postitas Tofoa
            Man City fännamine keedab muidu normaalsete inimeste ajud päris pehmeks.

            Kommentaar


              Kõik said üle Mata7-ga, ma teadisn, et hakkab 8-t kandma
              THEO HERNANDEZ

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Kõik said üle Mata7-ga, ma teadisn, et hakkab 8-t kandma
                ruulid täiega

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Hmm huvitav kas Matale saab siis nr 7 või mõni teine number?
                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  7 või 9 ma pakun.
                  Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                  Kõik said üle Mata7-ga, ma teadisn, et hakkab 8-t kandma
                  Jap, teadsid.

                  Üldiselt ei teadnud siin eriti keegi , lihtsalt spekuleeriti. Mata pressikal ka just ütles, et rääkis DM-iga ja otsustasid ,et 8 on talle parem number. Küll see 7 ka suvel ostetakse.
                  "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                  Kommentaar


                    #SavingTheNumberSevenJerseyForRonaldo?
                    Love United
                    Hate Glazer

                    Kommentaar


                      Manchester United ‏@ManUtd 2m
                      @WayneRooney, Marouane Fellaini and Robin van Persie all trained today ahead of #mufc vs @CardiffCityFC, David Moyes has confirmed.

                      On, mida oodata.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                        Manchester United ‏@ManUtd 2m
                        @WayneRooney, Marouane Fellaini and Robin van Persie all trained today ahead of #mufc vs @CardiffCityFC, David Moyes has confirmed.

                        On, mida oodata.
                        Jah, äkki näitab Vincent Tani jälle.

                        Kommentaar


                          Vaadates kuulsamaid #7 kandjaid Mankus, siis mina istutaks selle järgmisena Januzajle. Temas tundub see nö x faktor olevat.

                          Kommentaar


                            Peaasi, et eelmine nr 8 kandja liigselt ei pingestaks Juani

                            Kommentaar


                              Vaata siis vincent, et liiale ei lähe
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Kodumäng Cityga tõsteti 25. märtsile. Esialgu pidi olema 1. märtsil. Eks ikka sellejaoks, et Mata, Rooney ja Van Persie kokkumängu harjutada saaksid enne tähtsat kohtumist.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X