320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vigastustest siis nii palju, et peale Nani on uudised üsna positiivsed.

    Kommentaar


      Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
      Ega Machedast vist head nahka enam loota pole ka.
      Ma ei tahaks teda veel Töötukassasse saata. See kuidas ka paar hooaega tagasi paaris liigamängus võite päästis ManU'le, oli muljetavaldav. Loodetavasti see miski on veel olemas ja ta leiab Birminghamis oma tippvormi.

      Kommentaar


        De Gea, Jones, Smalling, Evans, Evra, Carrick, Cleverley, Young, Mata, Rooney, Van persie

        Lindegaard, Rafael, Hernandez, Welbeck, Fletcher, Januzaj, Valencia
        SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

        Kommentaar


          Moyes lihtne mees, me oleme 1:0 taga?
          Keskkaitse vigastada = Welbeck sisse
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
            Moyes lihtne mees, me oleme 1:0 taga?
            Keskkaitse vigastada = Welbeck sisse
            Hernandez, Welbeck, Fletcher, Januzaj, Valencia

            Kellegi pidi sellest listist sisse tooma, Valenciat ka sinna ei pane ju.

            Kommentaar


              Carrick keskkaitsjaks ja Fletcher keskväljale, näiteks.
              see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

              "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

              "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

              Kommentaar


                No Carrick läkski keskkaitsjaks ja Rooney keskväljal peaks ka hakkama saama, ma nüüd väga seda otsust ei kritiseeriks.

                Kommentaar


                  Värav oli ikka minu arvates täielik Carricku pas*. Ebalevalt hakkas palli eest ära minema, oleks justkui palli kartnud, aga jah, eks see palli kiirus võis seal suur olla.

                  Ma ei kritiseerinudki seda otsust tegelikult, lihtsalt tundus vahva. Arusaadav, et oli sunnitud, et polnudki kedagi võtta ja pigem Rooney keskväljale kui Fletcher sisse tõesti.
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    Halvemat stsenaariumit poleks osanud ette kujutadagi.
                    Love United
                    Hate Glazer

                    Kommentaar


                      "Tõ she odin , tõ she master" - miskine vene kommentaator Youngi võimaluse peale pall maha võtta ja lüüa kui vend peaga lõi.
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Mata, kuhu sa sattunud oled

                        Kommentaar




                          Moyesil jälle uus rekord kirjas - Stoke polevatki kunagi PLis Unitedit enne võitnud. The Chosen One!
                          Victoria Concordia Crescit

                          Kommentaar


                            Lihtsalt totaalne ebaõnn, värava ees polnud absoluutselt õnne, pluss vigastused, mõlemad Adami väravad olid ikka väga-väga kobinad- teisel väraval lõi lihtsalt Arnautovic pallist mööda ja see kukkus täpselt Adamile nina ette. Mitte et Adam süüdi oleks, aga sellist ebaõnne laviiniga mängu ei tule meeldegi.
                            Love United
                            Hate Glazer

                            Kommentaar


                              Kui ma õigesti kuulsin striimi lõpus kommentaatorit, siis viimati võitis Stoke Manu 1984. Kui nii, siis ülipikkade seeriate lõppemise varamu jälle saanud täiendust.

                              Kommentaar


                                Kui Charlie Adam lööb Manule 2 väravat, siis on asjad ikka päris hullusti.
                                Corner taken quickly...

                                Kommentaar

                                Working...
                                X