320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Lihtsalt mõnus! Näha kohe kuidas on poistele vist käsud antud, et keskelt rohkem! Äärte rämpsu ei toimunud. Rooneylt nunnu mammu.
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas inward Vaata postitust
      Paraku mängu ei näe, seega kaasfännid võiksid paari sõnaga kommenteerida platsil toimuvat.
      Meenutas kohati SAF-i viimaste hooaegade mängupilti. Mängiti nagu säästureziimil. Kontrolliti rahulikult mängu, pea ees ründama ei tormatud. Luurati oma võimalusi, Palace muidugi kogu oma 11-ga panid rõhku kaitsele, mis tegi raskeks kellegi ostustava avanemise. Kuigi, sellist tunnet küll ei tekkinud, et iga hetk lööme ära, pigem oli kartus, et Palace mingist standardist lööb juhtvärava, natuke liiga ettevaatlikud tundusime olevat. Üldiselt kogu meeskonna poolt hea stabiilne ja eneskindel mäng, mina rahul. Kolme mehe kohta kostaks mõne sõna.
      Smalling- liiga lohakas ja lihtne mõtlemine ründe toetamisel ja kaitses, eriti kaks null eduseisus olles, liiga pehmeke.
      Jaanus- oma skilliga, oleks võinud mehi julgemalt ette võtta, mitte tagasi konksutada nagu Valencia.
      Fella- parimaid mänge meie särgis, selline paus ja selline mäng. Hästi toimetas väljakul igas suunas, tundus kõik loogiline. Kripeldama jäi ainult talle hästi mängitud väravavõimalus, mis tundus natuke lohakalt lahendatud, aga üldiselt tip top.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Kusjuures endale ka täna Fellaini väga meeldis. Lõpu poole tegi paar paska söötu vastase jalale, aga üldiselt oli väga tip top. Nii jätkata.

        Kommentaar


          Ma ei saa lihtsalt sellest mehest aru. Kas ta ei mõista mis statuuriga klubi ManU on?
          Vabandage aga 'To get through was first and foremost important. To win the group was an added edge. Now I'm looking forward to this one. It's a really tough game, Olympiacos have a good record here and we know, over the tie, we'll have to play well to qualify.'
          Kas mees ise arvab, et meie klubi on Evertoniga samal tasemel või üritab meeleheitlikult panna meid seda uskuma?
          Mis siis kui järgmiseks tuleb Real? Võrdleb meid vs Reali meeskonda ja tuleb jälle välja lausega ''knife in a gunfight''?
          Ma parem enam ei vaata tema pressikaid, säästan natukenegi enda närve.
          Pay attention to the manager!

          Kommentaar


            Oli üle pika aja üks raskemaid alagruppe mis saadud, loomulikult on ju esmatähtis edasi saada, ja loomulikult soovid seda teha esimesena ja kui see juhtub ongi see ju omamoodi boonus n.ö. Pole mõtet vist meenutada ühte kurba aastat.

            Kuigi jah, olympiacose kaks põhiründajat maha müüdud ja praegune ründaja vigastatud, peaks iseenesest olema kerge saak. Koduliigas pole neil erilisi vastaseid ehk tugeva mängu pidev kogemus puudub.

            Tahaks ilgelt Kagawat näha, CLis kui ei eksi on kõigis peale ühe mänginud vist?
            Ründajate puuduse pärast on vist oodata olympiacose täielikku kaitset lootusega, et üks kontra ära realiseeritakse?
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
              Ma ei saa lihtsalt sellest mehest aru.
              Tra kui kaua võib seda nõiajahti pidada. Kas sa otsid meelega igast intekast lauseid, mida saaks kontekstist välja kiskudes Moyesi vastu pöörata? Kindlasti leiaks täpselt samasuguseid mõtteid nii mõnestki Fergusoni ja mängijate eelmiste aastate väljaütlemistest. Äkki lõpetaks juba ükskord ära selle idiootsuse.

              e: debiilikutele selgituseks, et Moyes on nii mõnegi lolli asja öelnud, aga selleks, et eeltoodud lause peale hakata jälle mingit "ta ei mõista, kus klubis ta on" juttu jaurama, peab ikka natuke lihtne olema.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                Tra kui kaua võib seda nõiajahti pidada. Kas sa otsid meelega igast intekast lauseid, mida saaks kontekstist välja kiskudes Moyesi vastu pöörata? Kindlasti leiaks täpselt samasuguseid mõtteid nii mõnestki Fergusoni ja mängijate eelmiste aastate väljaütlemistest. Äkki lõpetaks juba ükskord ära selle idiootse nõiajahi.
                vincent sinu enda heaolu nimel ma loodan, et sa kannad neid silmaklappe vaid manu mängude ja pressikate ajal, sest no need on ikka niivõrd nägemist halvendavad, et võid lausa tänaval enese märkamata auto ette astuda
                Algselt postitas fitti
                Aga alati jah ikka leidub üks tropp, kes sealiha müüb.
                LOVE GLAZER, HATE UNITED! #LGHU

                LÄÄNE SINK KUNI MA SUREN

                Kommentaar


                  vincent räägib ju tegelikult õiget juttu. Tegelikkuses on asjad nii, et hooaeg on juba perses ja seda ei muuda miski. Isegi mitte kellegi hala kusagil väikses Eestis. Moyes paistab jäävat ka tulevaks hooajaks ja küll tal on pappi kasutada, et oma soovi järgi tiim komplekteerida. On ju nutetud küll juba. Positiivseid asju on ka ikka veel olemas
                  Maailmameistrid!!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
                    vincent räägib ju tegelikult õiget juttu. Tegelikkuses on asjad nii, et hooaeg on juba perses ja seda ei muuda miski. Isegi mitte kellegi hala kusagil väikses Eestis. Moyes paistab jäävat ka tulevaks hooajaks ja küll tal on pappi kasutada, et oma soovi järgi tiim komplekteerida. On ju nutetud küll juba. Positiivseid asju on ka ikka veel olemas
                    Ei nimetaks seda hooaega perses hooajaks kui suudetaks CList karikaga koju tulla
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      Ei nimetaks seda hooaega perses hooajaks kui suudetaks CList karikaga koju tulla
                      ära palun tekita tsitaadimaterjali homseks mängujärgseks olukorraks.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas vincent Vaata postitust
                        Tra kui kaua võib seda nõiajahti pidada. Kas sa otsid meelega igast intekast lauseid, mida saaks kontekstist välja kiskudes Moyesi vastu pöörata? Kindlasti leiaks täpselt samasuguseid mõtteid nii mõnestki Fergusoni ja mängijate eelmiste aastate väljaütlemistest. Äkki lõpetaks juba ükskord ära selle idiootsuse.

                        e: debiilikutele selgituseks, et Moyes on nii mõnegi lolli asja öelnud, aga selleks, et eeltoodud lause peale hakata jälle mingit "ta ei mõista, kus klubis ta on" juttu jaurama, peab ikka natuke lihtne olema.
                        Küll sa oled ikka truu sõdur. Kui Glazerid üle võtsid, siis olid kindlasti üks truum soldat nende kaitseks. Vahepeal tunnevad inimesed sitta enne haisu järgi kui nägemise. Rooney vähemalt natukene parandas DM-i ja ütles :''For Man Utd player to win only 1 CL is not enough.'' Vabanda Vincent aga niipalju mänge nagu me oleme sel aastal võitnud, oleks võitnud isegi (kogu austuse juures) isegi Igor ja Tarmo. Ja CL-grupp kus on Shakhtar, Leverkusen ja Sociedad pole tugev grupp. Pakun, et Wenger ja Pellegirini oleks võtnud sellise grupi any day of the week ja Mourinho puhtalt sellepärast, et natukene lõbusam oleks mängida nendega kui Steaua, Baseli ja Schalkega.
                        Ühesõnaga, ma jään siiski hetkel arvamuse juurde, et Moyes siiski mõistab milline on meie klubi. Aga kuna kardab nii väga feilida, siis pigem üritab endal koormust maha võtta ja räägib meid väiksemaks kui me tegelikult oleme. Ja kuna nii palju on tema sõnavõttude üle arutelu, siis järelikult teeb ta midagi valesti. Aga palun Vincent, teie etteaste, ärge nüüd alt vedage!

                        edit: Jurnalist, Olympiacos on ilma ründajateta ja kui just DM taktikaga väga mööda ei pane, siis sõidame neist nagu rongiga üle. Pakun sellist rahulikku walk in the park 4:0 (van Persie 2, Valencia 1 ja Kagawa saab võimaluse ja lööb enda esimese ära)
                        Pay attention to the manager!

                        Kommentaar


                          Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                          Küll sa oled ikka truu sõdur. Kui Glazerid üle võtsid, siis olid kindlasti üks truum soldat nende kaitseks. Vahepeal tunnevad inimesed sitta enne haisu järgi kui nägemise. Rooney vähemalt natukene parandas DM-i ja ütles :''For Man Utd player to win only 1 CL is not enough.'' Vabanda Vincent aga niipalju mänge nagu me oleme sel aastal võitnud, oleks võitnud isegi (kogu austuse juures) isegi Igor ja Tarmo. Ja CL-grupp kus on Shakhtar, Leverkusen ja Sociedad pole tugev grupp. Pakun, et Wenger ja Pellegirini oleks võtnud sellise grupi any day of the week ja Mourinho puhtalt sellepärast, et natukene lõbusam oleks mängida nendega kui Steaua, Baseli ja Schalkega.
                          Ühesõnaga, ma jään siiski hetkel arvamuse juurde, et Moyes siiski mõistab milline on meie klubi. Aga kuna kardab nii väga feilida, siis pigem üritab endal koormust maha võtta ja räägib meid väiksemaks kui me tegelikult oleme. Ja kuna nii palju on tema sõnavõttude üle arutelu, siis järelikult teeb ta midagi valesti. Aga palun Vincent, teie etteaste, ärge nüüd alt vedage!

                          edit: Jurnalist, Olympiacos on ilma ründajateta ja kui just DM taktikaga väga mööda ei pane, siis sõidame neist nagu rongiga üle. Pakun sellist rahulikku walk in the park 4:0 (van Persie 2, Valencia 1 ja Kagawa saab võimaluse ja lööb enda esimese ära)
                          Shakhtar, Leverkusen ja Real Sociedad on nõrgad meeskonnad? Dude, it's not 1994. Vaadates, et ühes on terve posu Brazil wonderkide, teises Bundesliga parim väravakütt + korralik meeskond ja kolmas äärmiselt ühtlaselt komplekteeritud hispaanlaste sats, seega nõrkust ei näinud siit enamus kohe kuidagi.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                            Küll sa oled ikka truu sõdur.
                            Glazerite osas otsi haukumise asemele mu varasemad postitused üles ja vaata, kui palju seal seda kiitust täpsemalt on. Materjali peaks nagu piisavalt jaguma, on saanud neid asju aja jooksul päris põhjalikult lahata.

                            Minu eelmise torke mõte oli see, et nendest kahest konkreetsest Moyesi lausest järjekordse terava üles tõmbamine näitab, et sa käid seda meelega otsimas. Mis on ausalt öeldes kuradi nõme vaadata. Seis on kehv, Moyes on teinud lollusi, on öelnud lollusi ja nii edasi. Aga mida annab mingi pidev inisemine tema kallal peale selle, et su foorumitill su enda arvates pikemaks kasvab. Mitte midagi.

                            Samas "kuna ma mölisen palju, siis järelikult on see oluline" on nii võimas argument, et oleks võinud vist eelneva jutu kirjutamata ka jätta. Aga näed ei tahtnud. Tee mis tahad selle arvamusega.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                              edit: Jurnalist, Olympiacos on ilma ründajateta ja kui just DM taktikaga väga mööda ei pane, siis sõidame neist nagu rongiga üle. Pakun sellist rahulikku walk in the park 4:0
                              tasa-tasa.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                Glazerite osas otsi haukumise asemele mu varasemad postitused üles ja vaata, kui palju seal seda kiitust täpsemalt on. Materjali peaks nagu piisavalt jaguma, on saanud neid asju aja jooksul päris põhjalikult lahata.

                                Minu eelmise torke mõte oli see, et nendest kahest konkreetsest Moyesi lausest järjekordse terava üles tõmbamine näitab, et sa käid seda meelega otsimas. Mis on ausalt öeldes kuradi nõme vaadata. Seis on kehv, Moyes on teinud lollusi, on öelnud lollusi ja nii edasi. Aga mida annab mingi pidev inisemine tema kallal peale selle, et su foorumitill su enda arvates pikemaks kasvab. Mitte midagi.

                                Samas "kuna ma mölisen palju, siis järelikult on see oluline" on nii võimas argument, et oleks võinud vist eelneva jutu kirjutamata ka jätta. Aga näed ei tahtnud. Tee mis tahad selle arvamusega.
                                Mis puudutab nüüd foorumipeenist, siis jah, sina oled tõesti suurem peenis kui mina, see ei tähenda siiski, et kõik mida sa väidad on kuld.
                                Ma saan aru, et sina arvad, et Unitedi eesmärk CL-is peakski olema alagrupist edasipääs? Kuna meil on liiga nõrk sats ja sellega ei suudaks ükski endast lugupidav treener võita tiitleid ja karikaid? Sest, et Unitedi eesmärk on ju igal aastal tulla Top 4 sisse ja CL-i alagrupist edasi pääseda. We'll see how things go ei ole just Unitedi mentaliteet. Kurat küll, isegi Wenger julgeb igal aastal tulla välja ja öelda, et sel aastal me võidame kõik karikad, mis pakkumisel (Btw kõik Arsenali fännid. Sel aastal 10 aastat, i'll drink to that) ütleme nii, et ma ei otsi neid tsitaate aga kui vend Daviid koguaeg neid kandikul ette kannab, siis miks sellest mitte plärada?
                                Moyese probleemiks oli Evertonis see (ja nüüd võime julgelt öelda, et ka siiani), et ta polnud piisavalt ambitsioonikas. Ja pole midagi, selliseid inimesi on, ega nad sellepärast halvad inimesed pole, neid ei saa lihtsalt ühegi ettevõtte juhiks panna. Lootus oli see, et kui ta tuleb siia, siis ta saab kohe aru, et siin hakkama saamiseks peab ta enda ambitsioone suurendama või koguni nullist tekitama. Ferguson ütles kunagi ''Who I am, i'm a winner'' ja asi oli selles, et ta ei kasvanud võitjaks. Ta oli võitja. Ta oli võitja juba enne kui ta United-sse saabus, ta oli võitja St. Mirrenis, ta oli võitja Aberdeenis ja ta oli võitja ka ManU-s. Ja ta ei kartnud kunagi välja öelda oma ambitsioone. Jumala eest, ärme hakka Moyest võrdlema Fergiega ja ära hakka seletama, et las ta teeb oma vigu edasi. Kui sa võtad enda ettevõttesse spetsialisti, siis sa ei oota, et esimese aasta jooksul ta keerab kokku nii palju sitta kui vähegi jõuab ja siis räägib kõik firma ambitsioonid aukudeks.
                                Ühesõnaga, ma unustan ära pressikate vaatamise ja enam Moyese kust siia foorumisse ei vahenda.
                                Pay attention to the manager!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X