320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
    Vähemalt on ühes paaris asi enne viimast mängu lahti...
    Nojah. Atletico hoog on pisut raugenud ja Milan kogub ennast iga mänguga.

    Kommentaar


      No see ,et 89 minutit võttis Olympiakose vastu aega ,et löök raami saada, on ka kindlasti omaette rekord.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
        Ei nimetaks seda hooaega perses hooajaks kui suudetaks CList karikaga koju tulla
        Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust

        edit: Jurnalist, Olympiacos on ilma ründajateta ja kui just DM taktikaga väga mööda ei pane, siis sõidame neist nagu rongiga üle. Pakun sellist rahulikku walk in the park 4:0 (van Persie 2, Valencia 1 ja Kagawa saab võimaluse ja lööb enda esimese ära)
        in b4 lolololololol

        Kommentaar


          off topic: eks need kreeka liiga mehed ole ühed õiged mehised mehed.

          on topic: story continues.

          Kommentaar


            Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
            in b4 lolololololol
            Hahhahhaa. Palju need kodanikud seeni tarbinud on?
            FC Flora

            Kommentaar


              Ma ei tea miks, aga ma ikka käin seda foorumiteemat siin lugemas ikka ja jälle pärast mänge
              Sadist

              Kommentaar


                Moyes vajab rohkem aega, et atra seada.
                Inter - ausaim klubi Itaalias.

                Kommentaar


                  Sack Moyes,
                  Sack Moyes,
                  Sack Moyes.
                  Tundub lihtlabane, aga ma olen proovinud Moyes't nii palju toetada kui võimalik, aga siis ta tuleb jälle oma imeliste taktikatega ja järjekordse kaotusega- nii pool aastat järjest.
                  Mida ta veel tegema peab, et sacked saaks?
                  Love United
                  Hate Glazer

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Planche Vaata postitust
                    Oletame, et Moyes jääb peatreeneriks oma lepingu lõpuni. Siis ma küsiks, et tugevuselt mitmendas liigas ManU 6 aasta pärast lõpetab?
                    Eks ikka premmis ollakse. Rooney'l ju pikk leping olemas ning küll ta klubi relegatsioonist päästaks.

                    Mängu kohta ütleks nii palju, et kui mehed ei taha võita siis ei ole midagi ka loota. Päris mitu meest peitis enda pea mulla alla ning lootis, et 'ärge mulle nüüd palli andke, kreeklased teevad ju pressi' ning kui pall nendeni jõudis siis kiirelt suvalises suunas palli teele.

                    PS mis selle väljakuga oli? Mõni mees libastus kohe liiga palju.

                    Kommentaar


                      Uskumatu, mis underperformance võistkonna poolt. Ei taha, ei oska, ei suuda. Lugematul hulgal pallikaotusi ja valesööte kaitses, platsil toimuv on täielik anomaalia. Ainus vend, keda võiks kiita või kes enam-vähem tasemel suutis mängida oli Young. Teised, tsiteerides klassikuid "panid sirge molliga lati alt läbi as usual."

                      Kommentaar


                        Kusjuures päris irooniline on see, et Young oli täna mängu parim
                        See ütleb kõik..

                        Kommentaar


                          Ei imesta kui mingi fänn homme Moyese maha laseb ja moyesout fännide kangelaseks saab
                          Je suis Nasfal

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                              Ei imesta kui mingi fänn homme Moyese maha laseb ja moyesout fännide kangelaseks saab
                              Pool Euroopat oleks leinas, kui Moyes lahti lastakse...
                              FC Flora

                              Kommentaar


                                ou poisid, järgmine kodumäng on vs Suarez, Sturridge, Gerrard.
                                ITS GONNA BE FUN
                                Je suis Nasfal

                                Kommentaar

                                Working...
                                X