320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    praegu on palju suurem pettumus mängijate suhtes.
    Nagu Murdocki kuldsed sõnad olid ,,sirge molliga lati alt läbi'', aga kas treener ei peaks kuidagi motiveerima vms? Varsti juba terve hooaeg lati alt läbi jalutatud, asi ikka ei saa ainult mängijates olla või ma eksin?
    THEO HERNANDEZ

    Kommentaar


      Just mõtlesin, et kui SAF oleks pukis ja selliselt mängijad mängiksid, siis kujutate ette kuidas ta paneks kõik need mängijat paika ja järgmine mäng oleks asi teine.
      Ei kujuta ette, mida Moyes sellises olukorras teeb...patsutab õlale, et järgmine kord läheb ehk paremini ?

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Nagu Murdocki kuldsed sõnad olid ,,sirge molliga lati alt läbi'', aga kas treener ei peaks kuidagi motiveerima vms? Varsti juba terve hooaeg lati alt läbi jalutatud, asi ikka ei saa ainult mängijates olla või ma eksin?
        Palun loe uuesti, mida ma kirjutasin. "Suurem pettumus mängijates".

        Ning ei, treener ei peaks motiveerima Manchester Unitedi mängijaid enne kodumängu Liverpooliga. Vaidlesime just hiljuti ühe teise foorumlase ja niisama hea sõbraga omavahel sisuliselt sama asja üle. Tookord jäi sinna let's agree to disagree juurde, aga kordan ikkagi, et minu meelest on ka mängijatel praegu toimuvas päris märkimisväärne vastutus. Me räägime siin krdi profijalgpalluritest, mitte mingist kolmanda klassi poiste pundist, kellele treener peab kogu aeg korrutama, et pea püsti ja suudate küll.

        Otse loomulikult on treeneril oma osa. Ma ei ole iial väitnud, nagu Moyes ei oleks teatud asjadega puusse pannud. Aga see asi pole minu arust nii mustvalge nagu seda tahetakse näha. Siin meeskonnas on mehed, kes on karjääri jooksul piisavalt võidukogemust saanud ja kes peaksid nüüd ise liidritena esile kerkima, kui vana kaardivägi (Giggs, Evra, Vidic, Ferdinand) on taandumas ega suuda enam mänguliselt liidrirolli täita. See ongi see peamine pettumus - ma ei näe selliseid mehi platsil. Kui, siis ehk on seda materjali Rooneys. Aga ainult vahel.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Algselt postitas vincent Vaata postitust
          Me räägime siin krdi profijalgpalluritest, mitte mingist kolmanda klassi poiste pundist, kellele treener peab kogu aeg korrutama, et pea püsti ja suudate küll.
          Minuarust sel tasemel ongi peatreeneri peamine ülesanne taktikaliste lahenduste kõrval just mängijate motiveerimine. See, et tegu on professionaalidega, ei tähenda, et nad poleks inimesed ja neid ei peaks utsitama, kui seda vaja on.

          Mulle meenub, et kunagi üks jalgpallitreener rääkis enam-vähem sama asja. Ammu on sellest möödas, aga kui hästi mälusopis tuhnida ja kui ma siin nüüd ei eksi, siis tema arust on motiveerimine sel tasemel vaat et kõige tähtsamgi. Oskused on neil kõigil olemas.
          "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

          Kommentaar


            võib olla, et mul on sellest iganädalasest ajudenussimisest, mida kunagi kutsuti oma lemmik jalkatiimi mängu vaatamiseks, mõistus juba täielikult keeksistunud, aga tegelikult polnud see esimese poolaja sooritus nii sitt midagi. see ei ole muidugi postitus stiilis "mängiti jumala hästi, ma ei tea, kust need kolm väravat tulid", aga selliste pass&move tiimide vastu - eeldusel, et ise mängitakse teistsugust mängu -, tundubki alati teine tiim sitem, kui just skoor rangelt muud juttu ei räägi.
            kuna sel aastal mängib pool paraku paremat vutti kui manku (vt liiga tabelit), siis alguses mindigi neid kompama-nullima. töötas peaaegu okeilt: mata, kes ideeliselt oli parempoolik, tõmbas mängu keskele, kokku ja seal madistatigi. paremal äärel oli muidugi rängalt vaba ruumi, aga kuna seal ise nkn teravus luua ei tahtetud ja noorhärra flanagan on ründefaasis sama terav kui keskmise roma fänni mõistus, siis oligi kõigil sellest alast ja seal toimuvast pooooohui.
            kui juba mingi 25minti oldi lolli mängitud, nii üksteisega koos kui vastu, lükati adnan paremasse ja mata vasakusse, et äkki suudab laiemalt mängides ka midagi korda saata. see tipnes rvp KÕIGE KURADI AEGLASEMA PÖÖRDEGA kastis EVER ja rafaeli ajupeeruga. nagu tavaliselt, käivad need tal külas kahekaupa.
            no ja siis ei olndki midagi. 46ndal lõppes mäng ära. ja siis veel paar korda, kui robin palli (heal juhul) küljevõrku saatis. pingile. eos.
            tublid olidki wayno, fellakas (ma ei olegi päris kindel, kas ta on paremaks muutunud või on tiim võrreldes sügisega nii palju sitem...okeiokei, tegelt on poiss nitsevoo) ja sturaaz.
            oooolympiakos!

            ps. muidugi puhas kuld vinguda kui janusaj mängu ei saa ja kui saab, siis uuesti vinguda, et miks nii suures mängus, ta pole ju kogend.
            ps2. ma ei tea, kas ma olen seda öelnud, aga kui mingeid treenereid vahetada, siis alustada a la phil nevillest jmt, sest kogu austuse juures tema kui endise manu mängija vastu, siis mida vittu tead Sina sellisel tasemel üleüldse millegi tegemisest, eriti juhendamisest?
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Jumala eest, ma veel korra siis kirjutan trükitähtedega, et oleks arusaadav - loomulikult peab peatreener tegelema ka motiveerimisega. AGA MITTE KOGU AEG. Et laseme aga käed rippu ja ütleme - näe, ei saanud mängida, sest peatreener ei suuda meid motiveerida? Midagi peab ikka mängijate enda poolelt ka tulema.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Aga mis siis ikkagi tehti valesti?

                Koosseis oli ilmselgelt parim mis võimalik hetkel kokku klopsida.

                Formatsioon, kus Matale lubati sisse lõigata palju ja Rooney/RVP kordamööda eksisid vahepeal ääre peale kui seal ruumi tekkis, iseenesest peaks see olema ju korralik lahendus, kuidas ka parimat kaitset lahti harutada.

                Fellaini võitles palju ja töötas tagasi, et kaotatud palle võita.

                Miinused: Üleüldine lohakus ja aeglane tegutsemine, üle 70% söötudest mis ründefaasis tehti, oli nii ettenähtav, et kas mõni Liverpooli äärekaitsja või Henderson/Allen jõuavad vahele lõikama. Ei toiminud sellist plastilisust ja liikumist. Kui Mata käis palli keskelt toomas vahepeal, siis näiteks Januzaj jäeti tihti äärele täiesti üksi mingi vähemalt kahe Liverpooli mängija vastu, ülejäänud justkui lihtsalt jalutasid järele talle.

                Rvp järjekordselt kastist väljas justkui lonkis vaid ja mingit sädet ei olnud tema tahtes, saada pall ja sellega midagi ka teha. Mees proovis jube lihtsalt ja ökonoomselt talitada, no kurat küll.

                Carrick oli ka suhteliselt mõlkis eile, liikus vahepeal eriti vaevaliselt ja kui oleks vaja kuhugi tsooni ülekaalu tekitada, siis pigem leidis tüübi kuskil keskjoone kandis.

                Kommentaar


                  Pay attention to the manager!

                  Kommentaar


                    Valitseva Inglismaa meistri Manchester Unitedi eilne 0:3 kaotus Liverpoolile polnud piinlik, jõuetuks tegev ja häbistav mitte skoori, vaid allajäämise iseloomu tõttu. Punaste Kuradite mängust puudus igasugune kuratlikkus.

                    Suhtumine "me oleme Manchester United, kes ei anna kunagi alla!" on meeskonnast ja Old Traffordi staadionilt kadunud koos košmaarset mängu tribüünilt jälginud endise peatreeneri Sir Alex Fergusoni erruminekuga.

                    Valitseva Inglismaa meistri Manchester Unitedi eilne 0:3 kaotus Liverpoolile polnud piinlik, jõuetuks tegev ja häbistav mitte skoori, vaid allajäämise iseloomu tõttu. Punaste Kuradite mängust puudus igasugune kuratlikkus.

                    Kommentaar


                      Usun, et paljudel oli ka kodus sellel hetkel juba selline nägu ees. Lisaks mainiks ära, et Vist oli sellel mängul kasutusel esimest korda mingisugune kodust kaasa elamise võimalus ja sinu kaasaelamist kanti siis laivis üle äärtel reklaamplakatitel. Suht kurb, kui sind valiti välja selliseks võimaluseks ja nii siis juhtus. ( mängutulemust silmas pidades )
                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Stok
                        Ja mina jälle lugesin Ancelotti autobiograafiast, et treeneri ülesanne ei ole mitte mängijaid motiveerida, vaid enne mängu maha rahustada, lõdvestada. Ju siis Moyes lõdvestas nad letargiasse.
                        Tõenäoliselt on erinevatel treeneritel ka erinevad lähenemised. Enne mängu võid neid ju rahustada ja lõdvestada, aga vaheajal riietusruumis kui värava-paariga taga oled, siis vaevalt enam rahustamisega tegeletakse.
                        "Tolerance is the virtue of men who no longer believe in anything." -- G.K. Chesterton

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Õhtulehe jalkatoimkond Vaata postitust
                          Valitseva Inglismaa meistri Manchester Unitedi eilne 0:3 kaotus Liverpoolile polnud piinlik, jõuetuks tegev ja häbistav mitte skoori, vaid allajäämise iseloomu tõttu. Punaste Kuradite mängust puudus igasugune kuratlikkus.

                          Suhtumine "me oleme Manchester United, kes ei anna kunagi alla!" on meeskonnast ja Old Traffordi staadionilt kadunud koos košmaarset mängu tribüünilt jälginud endise peatreeneri Sir Alex Fergusoni erruminekuga.

                          http://www.ohtuleht.ee/568406/ott-ja...nerist-loobuma
                          Üldiselt nii ta ongi, ühe asjaga vaidleks vastu - saab küll hullemaks minna.
                          Pay attention to the manager!

                          Kommentaar


                            Former Everton winger Kevin Sheedy has taken to Twitter to criticise David Moyes for showing no interest in the club's youth team during his time on Merseyside.


                            Natukene teist vaadet ka, pigem on jäänud mulje nagu ta oleks siiski andnud noortele võimaluse. Rodwell, Coleman ja Rooney tulevad esimesena meelde.
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar


                              #moyesout vs #wengerout
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                                #moyesout vs #wengerout
                                Ei tea kas Moyesout lööb Wengerouti tippmargi üle, kui Olympiakos siit edasi läheb? Ja miks üldse hetke tase on sama või isegi madalamal kui augusti lõpus/septembris?

                                e: Õigem vist oleks hoopis küsida miks oli see aeg (aug/sept) see nii kõrge.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X