320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas taku* Vaata postitust
    kas see on normaalne, et mulle meeldib manchester united aga ma olen chelsea fänn?
    See on muuseas täiesti normaalne. Neil klubidel pole ju midagi ühist. Kui sulle meeldib United, ei tohiks sa City't ja 'pooli armastada. Chelsea on lihtsalt ühe kauge linna sinine võistkond. Võid fännata küll.
    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

    Kommentaar


      juhhuu.. mulle hakkas liverpooli härri ka meeldima... aga liverpooli ei tohi ma vännata eksju?



      *ma olen rumal laps

      Kommentaar


        tohid ikka. Või sulle isegi sel puhul kinkida Diouf'i särgi.
        see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

        "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

        "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

        Kommentaar


          Torres või Klose äkki tipuründajaks?
          EVDS on mu meelest ikka tippväravavaht ja kaldun arvama, et parem kui Forster, kuigi ma ei ole teda näinud, peale Manu-Watford mängu.

          //kirjaviga

          Kommentaar


            Algselt postitas ian. Vaata postitust
            EVDS on mu meelest ikka tippväravavaht ja kaldun arvama, et parem kui Forster, kuigi ma ei ole teda näinud, peale Manu-Watford mängu.
            pardonks, aga nimetet mängus ei saanud sa teda kohe kindlasti näha.

            Kommentaar


              armas. Peale Manu-Watfordi mängu ,kus Foster ei saanud mängida tänu lepingus olevale klauslile?

              Kommentaar


                a Tottenham ju sõlmib Balega lepingu, BBC andmei,et oleme temast ilma. Samas meil on Evra ja Heinze + saan aru ka poisist, Unitedis ta ei saaks tulla ja olla põhi vasakkaitsja, Evra kindlalt ees Heinzega.

                Kommentaar


                  Ebaõnn...
                  10

                  Kommentaar


                    Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
                    a Tottenham ju sõlmib Balega lepingu, BBC andmei,et oleme temast ilma. Samas meil on Evra ja Heinze + saan aru ka poisist, Unitedis ta ei saaks tulla ja olla põhi vasakkaitsja, Evra kindlalt ees Heinzega.
                    Räägitakse üldse, et Heinze lahkub.

                    Kommentaar


                      Mingisugune eriti loll kõlakas väidab, et Manu ojn valmis berbatovi eest välja käima 27,5M naela ja veel lisaks andma ka Saha:S

                      Kommentaar


                        Seda küll uskuda ei taha, pigem ikka Torres, Klose või Huntelaar.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                          Mingisugune eriti loll kõlakas väidab, et Manu ojn valmis berbatovi eest välja käima 27,5M naela ja veel lisaks andma ka Saha:S
                          Irw. Vigastusteta ja vormis on Saha ise parem kui Berbatov :P

                          Kommentaar


                            Algselt postitas manpe Vaata postitust
                            Irw. Vigastusteta ja vormis on Saha ise parem kui Berbatov :P
                            kas sa oled nüüd oma õnneliku meeskonda vahetanud vä, mis värk on, its irw

                            Kommentaar


                              Heinze lahkumisest olen jah kuulnud, kuid need jutud Berbatov = raha + Saha, no kuulge Õhtuleht paistab ka vaikselt juba kvaliteetajakirjandus Suni kõrval

                              Kommentaar


                                27,5 pluss Saha... see teeks siis kokkuvõttes mingi 15 milli Berba väärtuseks või? odav nagu.

                                nali naljaks, seda transferimöla liigub praegu igalpool nii palju ringi, et ei maksa hakata iga mõttetut kõlakat postitama, eriti veel nii absurdsete sihtmärkide puhul nagu Berbatov - Spurs peaks täiesti ogar olema, kui seda meest müüma hakkaks. säästke natuke teemat, ennast ja teisi.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X