320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Minu jaoks oli positiivne näha, et jalgpall on endiselt ümmargune. Kontrarünnakutel põhinev jalgpall meile seekord väga sobis. Ja ma ei näinud selles midagi koledat, sest minu arvates oli ka meil rohkem võimalusi (Welbecki ohtliku mängu tõttu äravõetud värav - tra kuidas ma karjusin teleka ees; Welbecki 1on1; mitmed ohtlikud olukorrad Neueri seiklemistega), seega olime väga efektiivsed. Ütleksin isegi, et oleksime siit pidanud isegi võidu võtma...
    Ja üldsegi kõik, kes ootasid 6:0 sauna ja pidasid seda loogiliseks asjade käiguks... sööge oma sõnu.

    1:1 tundub Bayerni võõrsilvärava tõttu võib-olla kehvapoolne seis. Kuid eks meilegi tundus meie võõrsilvärav Real Madridi vastu eelmisel hooajal väga väärtuslik, kuigi lõpuks tuli välja, et üks võõrsilvärav on ikkagi väga libe eduseis.

    Lisaks eelistaksin tänase põhjal teises kohtumises Büttnerit Evrale iga kell.

    Kohe näha, et vanad sõbrad:

    Kommentaar


      Welbeck oli sirgjooneline, paljudes olukordades oli see hea. Samas oli olukordi, kus ta arvas, et mängib Milton Keynesi vastu ja üritas lihtsalt üle joosta. Rooney ei mänginud oma ära, aga eks ta tegi palju ka musta tööd. Kaitse oli ülihea. Värava puhul tuleb vaadata Fellaini või Jonesi otsa. Büttner oli hea, aga kordusmängus paneks ikkagi Evra sisse kogemuste pärast. Söödumängu ja pallivaldamist ei toimunud, aga see polegi kõige tähtsam.

      Kommentaar


        Kaitse pidas, ütleme, et arenguruumi on veel küll.. See Welbecki olukord oli nii 50/50, Neuer on ilmselt maailma parim väravavaht sellistes olukordades ka, kuna ta ulatub justkui igalepoole, siiski oleks saanud palju paremini.

        Fellaka koha pealt ei teagi, kas Fletcher oleks parem olnud? Ei oska öelda. Tom? Kindlasti mitte.

        Kommentaar


          Taktika oli ideaalilähedane. Pooleldi bussiparkimine, pooleldi nobedate vasturünnakute peale mängimine. Münchenis saab olema raskem sama teha, aga eks üritama peab. Alternatiivi tegelikult pole.
          the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
          because belle of st mark is a beauty extraordinaire

          Kommentaar


            Ma siiani ei suuda uskuda, et me mängisime viiki. Kui juhtima läksime, tundus kõik nii ebareaalne. Ja üldse - Bayern oli vägagi ebaveenev. Mingi 1-2 kombinatsiooni olid kus tundus et nüüd värav ka, aga kas siis löödi kaitse pihta või kuidagi ikka saime löögi ära blokitud. Liiga veider lihtsalt, et 1-1. Ma olin mingi 1-4 saunaks end valmis pannud, vastas ikkagi maailma parimat jalgpalli mängiv tiim ja meie vorm on... meie vorm.

            Eilne mäng oli totaalselt Darth-Veiderlik etteaste. Kas Moyes on mingi CL'i vend? Beginner's luck?
            slimm.ee

            Kommentaar


              Pärast Chelseaga mängimist finaalis on Inglise klubidega kodus mängides Bayerni tulemused järgmised:
              2013:
              vs Arsenal 0-2
              2014:
              Vs City 2-3
              Vs Arsenal 1-1
              Seega neljas järjestikus mängus pole suudetud Inglise klubisid võita. Järgmine nädal ei tähenda see küll tõesti midagi aga tore näitaja ikkagi.

              Kommentaar


                Tagantjärgi võib öelda, et taktikaliselt ilusti väljamängitud tõesti. Huvitav oli seegi, et peale ründetsoonis kaotatud palle ei vajutud kohe tagasi, vaid üritati isegi midagi pressilaadset peale panna ja ei lastud väga vabalt sellistes olukordades Bayernil rünnakut üles võtta. Häda oli muidugi palli sinna tsooni toimetamises ja seal hoidmises. Teine asi, mis peaagu lõpuni toitis, oli Rafinhale taotluslikult ruumi jätmine. Kuni väravale eelnenud tsenderduseni ei tulnud sealt vajalikku teravust ning võimaldas ManU poistel vajadusel Robbenit kahekesi valvata. Ründes kontrate ja Welbecki kiiruse peale panustamine võinuks parema realiseerimise juures ka lõpptulemust vähe positiivsemalt mõjutada.
                Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

                Kommentaar


                  Kuidagi väga rahulikud on siin Manu poolehoidjad, ei mingit juubeldamist ega midagi. Vaatasin alles täna hommikul mängu järgi ilma tulemust ette teadmata. Tulemusega 1:1 võib ikka väga-väga rahule jääda. Vastamisi olid siiski maailma parim jalgpalliklubi aka viimase tilgani õlitatud Saksa masin ja selle hooaja United. Esiteks ei tulnud mingit suurt pakki (4:0 ja rohkem), teiseks ei tulnud üldse pakki (ehk 3:0) ja kolmandaks ei suutnud Bayern isegi minimaalset võitu võtta. Erinevalt kahe viimase hooaja Arsenalist ei mängitud oma võimalusi kohe esimese mänguga maha. Kõik on veel võimalik, pole ju see hooaeg vahet kas mängitakse kodus või võõrsil, võõrsil ongi veel parimini hakkama saadud.

                  Kommentaar


                    Eks muidugi rahulolu on suur, sest meeste sooritusvõime ja tulemus oli päris üllatav (senise hooaja põhjal). Positiivne, et suutsime südikat vastupanu saksa masinale osutada. Kõige suurem hirm oligi, et saame haledalt peksa. Vähemalt minu arvates ajalooliste mängude tõttu oleme kohustatud Bayernile väärikat vastupanu osutuma. Printsipiaalne vastasseis if u like. Õnneks hirmud täidetud ei saanud, mistõttu fännina oli mängu äärmiselt pingeline ja samal ajal nauditav vaadata.

                    Mäng kulgeski täpselt nii nagu arvata võis, et Bayern hoiab mängu kontrolli all ja pidevalt see "värav on õhus või moment on õhus" tunne on prevaleeriv terve mängu vältel. Meie tegime Chelseat, kaitseme ja üritame kontrast nõelata. Üllatav oligi meeste sooritusvõime, just kaitsefaasis. Mis ajupeeretusi ma see hooaeg nägema olen pidanud, aga eile töötas kõik õlitatult, v.a viigivärava olukord. Teine positiivne aspekt, mida ka vincent juba välja tõi, et at times suuueti ka Bayernit oma poolel pressida. Rünnakutki lahendati mingi loogilise tulemiga. Kummardus meestele minu poolt, mindset oli eile meeskonnal vägev.

                    Kusjuures huvitav, et keegi ei aruta/maini seda Welbecki lugemata jäänud väravat. Punased prillid vb nii tumedad, kuid justkui mäletan, et võivad need olukorrad nii ühele kui teisele poole minna. Selle peale tuleb muidugi, et kurat sa Wellbeck palju raskemast olukorrast tarbetult ära lööd ja hiljem palju kergema puhul eksid.

                    Oleme ikka underdogid, kuid olgem ausad enamus arvas, et fikstüür saab esimese mänguga sisuliselt otsustatud.

                    Kommentaar


                      welbeck on pudrukuul, see on ju teada. nagu vince asja väga õigest kokku võttis:

                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      nii kui karistusala joon paistma hakkab, on mõistus peast läinud.
                      muidu võib poiste üle uhke olla, just see sama uhkus ongi justkui see, mille peale selles paaris mängitakse. jabur muidugi, sest tegemist on manchester ufakinnaitediga, aga reaalsus kipub vist selline olema. allianzil kaevatakse ilmselt kogu hitleri-aegne sõjatehnika välja ning kukutakse kahurdama, eks näis kuidas sellele vastu pannakse.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Welbecki probleem ongi see, kui tal on liiga palju aega, et otsustada mida teha ,siis läheb kõik perse. Instinktiga oleks ära löönud ja on ennegi löönud. See sama värav mis lugemata jäeti, pold palju aega mõelda ja pani kotti ära. Ka inglise koondise eest on väravad tulnud instinkti pealt. A kui mingi 20 meetrit saab enne joosta , värav juba silme ees, siis võtab häguseks ja ei oska midagi konkreetset teha. Ehk et inglise keeles, puudub composure
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Eeldasin, et pärast mängu on üks kerge lehekülg roma ja bayerni logodega mikide jauramist "bussiparkimisest" ja "jalgpalli tapmisest," aga võta näpust. Vist on inimsed lõpuks aru saanud, et kui üks meeskond valdab palli, siis teine meeskond ei saa samal ajal ju rünnata. See selleks...

                          Üle ootuste hea tulemus ning kuigi Jones ja Fellaini mõlemad kohati tundusid, et otse voodist said platsile ja vajanuks ämbritäit külma vett kraesse, siis ära toimetati. Büttner va torujüri tegi ka saiebiss partii, müts maha.
                          Algselt postitas Stok
                          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                          Kommentaar


                            Bayernis kùnnavad vàljaku korraldajad kogu staadioni ùles ja Robben Ribery lendavad vàljaku alt làbi. Ja làbi ime lööb Neuner oma vàrava
                            Tegelt vàgev saavutus eile poisid!
                            Messi...The never ending legend!

                            Kommentaar


                              Võttis muigele küll
                              Sport Witness ‏@Sport_Witness 2h
                              Glazer family currently looking into how Barcelona got their transfer ban and seeing if it can be replicated at Manchester United.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Algselt postitas inward Vaata postitust
                                Kusjuures huvitav, et keegi ei aruta/maini seda Welbecki lugemata jäänud väravat. Punased prillid vb nii tumedad, kuid justkui mäletan, et võivad need olukorrad nii ühele kui teisele poole minna.
                                Algul tundus ehk jah, et tehti vähe liiga, kuid üle vaadates on see siiski ohtlik mäng ja Euroopas vilistatakse sellised alati ära.

                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X