320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vabandage väljenduse pärast aga mida vittu?

    Iseenesest tore muidugi

    Kommentaar


      Algselt postitas Epic Vaata postitust
      Vabandage väljenduse pärast aga mida vittu?

      Iseenesest tore muidugi
      FM-is kobe nolk, aga päris elus?

      Väheke uurimist ja porto koduleht näitab et tegu on siis AMC, tegi kaasa 15 kohtumist ja lõi 2 kolli. Eks ta lootustandev nooruk ole, näis mis plaanid SAF-il temaga on
      AILTON

      Kommentaar


        http://www.manutd.com/default.sps?pagegid={B4CEE8FA-9A47-47BC-B069-3F7A2F35DB70}&newsid=431947 ja nani ka siis
        Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

        My spell checking is second to nine!

        Kommentaar


          Brilljantne

          Kommentaar


            3 uut nime juba, küsimus: kelle arvelt ruumi tehakse uutele mängijatele ?
            Little things worry little minds.

            Carlo Ancelotti, 2009

            Kommentaar


              vott, nanit ma ootasin, siis saab kahte ronaldot platsil näha ja vastased peavad juba 4 mängijat nende 2 peale saatma, niiet kõva ost!!!
              AILTON

              Kommentaar


                Algselt postitas mihk3l Vaata postitust
                3 uut nime juba, küsimus: kelle arvelt ruumi tehakse uutele mängijatele ?
                vananevat giggsi hakkab nani asendama ja eks anderson ole scholesi kunagiseks asendajaks, vähemalt mu arust.
                AILTON

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                  vott, nanit ma ootasin, siis saab kahte ronaldot platsil näha ja vastased peavad juba 4 mängijat nende 2 peale saatma, niiet kõva ost!!!
                  Ostke veel üks ronaldo, siis ei pea Riot ega Edwinit üldse platsile saatma ega palka maksma.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Luís Carlos Almeida da Cunha (b. 17 November 1986 in Amadora) better known as Nani is a Portuguese football (soccer) midfielder, currently playing for Manchester United.

                    Kiired Manku fännid käisid juba Wikipediat rüüstamast

                    Kommentaar


                      Värskeimad andmed wikipediast räägivad ka, et Andersoni tehing olevat juba perse läind:

                      On May 30th 2007, Manchester United agreed a fee to sign Anderson from FC Porto,however this move ended up falling throught as he saw the light in a similar way that one Obi-Mikel did and told the fat scottish twat to eat a pair of sweaty balls! And then moved to Falkirk.

                      tšelski fänni tunneb sõnaosavuse järgi ikka ära
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Kes teie esimene ost oli? Hargreaves?

                        Kommentaar


                          Manchester United have agreed "in principle" deals to sign Anderson from FC Porto and Nani

                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          Värskeimad andmed wikipediast räägivad ka, et Andersoni tehing olevat juba perse läind
                          tundub, et mitte ainult:

                          Sporting: Nani is staying put>
                          The Lisbon club insist their highly-coveted winger is not leaving Portugal.


                          tuleb siis lihtsalt rohkem raha välja käia, nii release clause'i jagu
                          GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
                          GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
                          (Seinfeld, The Pitch)

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
                            Manchester United have agreed "in principle" deals to sign Anderson from FC Porto and Nani



                            tundub, et mitte ainult:

                            Sporting: Nani is staying put>
                            The Lisbon club insist their highly-coveted winger is not leaving Portugal.


                            tuleb siis lihtsalt rohkem raha välja käia, nii release clause'i jagu
                            vaata uudiste ajalist vahet, uudis nani signingust tuli hiljem, niiet ju siis asi kindel
                            AILTON

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Kes teie esimene ost oli? Hargreaves?
                              minu teada ametlikult kinnitatud ei ole hargreavesi ostu!?mina olen alles siis kindel, kui mees pressikonverentsil särki hoiab.
                              AILTON

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                siis saab kahte ronaldot platsil näha
                                Jajah. KAKS raadiot!

                                Igatahes, praegusesse skeemi sobivad nii Nani kui ka Anderson hästi. Eks seda, kas uuel hooajal on nolgid platsil ja peerud pingil või vastupidi, näitab aeg. Ja minu süda on rahul vähemalt selle koha pealt, et mõlema võimaluse korral on nüüd ikkagi mehi, keda vajadusel saata pingilt mängu teravdama. Mitte ei pea kaitsjatele või tühikargajatele lootma. Mis omakorda toob silme ette pildi, kuidas kuskil Loode-Inglismaal üks Kierani-nimeline noormees hetkel lohutamatult patja nutab . Loodetavasti tuleb onu Robbo ja annab talle ilusa punase-valgetriibulise särgi, et Kieran saaks ka ikka natuke omasuguste poistega palli mängida...
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X