320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Igatahes redcafes oodatakse mingit stock exchange tähtaja lõppu

    rules forbid significant news from being released until the end of the trading day.
    Eks näha ole. Ei oska rohkem kommenteerida.

    Kommentaar


      Algselt postitas ericbana Vaata postitust
      See on nii armas, kuidas inglise ajakirjandus pole siiani aru saanud, et Klopp ei liigu Dortmundist mitte kuhugi. Iga teine artikkel on Klopp-Klopp-Klopp.
      oleks mul sinu usk

      Kommentaar


        Algselt postitas magicm Vaata postitust
        Jah, aga Rodgers võttis tiimi üle, mis 2011-12 hooaja lõpetas 52 punktiga, erinevalt Moyesi 89st.
        Seda ma mõtlesingi jah, lisaks sellele ka oli Rodgersisse usk nii fännidel kui ka mängijatel+ pressiga suhtlemine ja kõik muu kuld mida ta rääkis oli ka karvamööda kõigile ehk siis PR-mehed tegid hea töö. Muidugi ka see, et tal oli selge visioon ning progress oli silmnähtav
        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

        Kommentaar


          Moyesi edukad mängud see aasta palun välja tuua.
          Cl-s Leverkuseni loputamine, Olympiacose vastu 2. mängu ime ja kahvatu Bayernile vastu hakkamine.
          Inglismaal rivi tühjust, 3 korraliku mängu hooaja jooksul.
          Hooajal kokku mänge laias laastus 50 tuleb ära.

          Kommentaar


            Visit ESPN for live scores, highlights and sports news. Stream exclusive games on ESPN+ and play fantasy sports.

            Siuke tsensuur on juba totalitaarse ühiskonna tunnus

            Algselt postitas HABE Vaata postitust
            Moyesi edukad mängud see aasta palun välja tuua.
            Cl-s Leverkuseni loputamine, Olympiacose vastu 2. mängu ime ja kahvatu Bayernile vastu hakkamine.
            Inglismaal rivi tühjust, 3 korraliku mängu hooaja jooksul.
            Hooajal kokku mänge laias laastus 50 tuleb ära.
            Põhimõtte pärast tuletaks meelde, et Arsenali vastu jäi punktide skoor 4:1 meie kasuks

            Kommentaar


              Algselt postitas Meintz Vaata postitust
              Põhimõtte pärast tuletaks meelde, et Arsenali vastu jäi punktide skoor 4:1 meie kasuks
              See on jah täiesti pekkis teema. Eks Moyes kratsis kindlasti ise ka pärast pead ning mõtles kuidas tal nii hästi meie vastu joppas.
              Senikaua aga loodame, et ta kinga ei saa Ja isegi kui saab siis ehk antakse Giggsile võimalus. Klopp loodetavasti ei hakka Saksamaalt Manchesteri kolima.

              Kommentaar


                Algselt postitas Katk Vaata postitust
                Klopp loodetavasti ei hakka Saksamaalt Manchesteri kolima.
                Arvan, et see on ilmvõimatu.
                Maailmameistrid!!

                Kommentaar


                  Neutraalsena tahaks välja hõigatet nimedest Van Gaali kõige vähem premieris näha, mõttetu ajast ja arust treener.
                  Klopp või Simeone oleks muidugi sellised ilmselgelt tuusad variandid aga ei usu miskipärast, et nood oma liistude juurest veel lahkuda tahavad, kahju.
                  Mark my words, kalkun tulebki ja olete tiitlikonkurentsis tagasi, ent mingit erilist sära pole lödilõua meeskondades minu ajal küll olnud.
                  Ja ütlen kohe ära, et olen küll noor ja roheline jalgpallihuviline, niiet kui Van Gaal tõesti oli kunagi midagi, siis noh...olin laps siis. ; )

                  Kommentaar


                    Algselt postitas delorean Vaata postitust
                    olen küll noor ja roheline jalgpallihuviline, niiet kui Van Gaal tõesti oli kunagi midagi, siis noh...olin laps siis. ; )
                    See lause ütles kõik ära.
                    THEO HERNANDEZ

                    Kommentaar


                      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                      Igatahes redcafes oodatakse mingit stock exchange tähtaja lõppu



                      Eks näha ole. Ei oska rohkem kommenteerida.
                      New Yorgi börs peaks meie aja järgi sulgema kell 23.00 . Enam kaua pole oodata. Kui tõesti peaks säkk tulema, siis aktsia homme mingi +10% jälle?

                      Kommentaar


                        Aga kuidas suhtuksid Manu fännid Harry Redknappi palkamisse? Endal käis selline mõte täna läbi. Kuskilt silma jäänud et kui QPR premmi ei tõuse siis ta seal jätkata arvatavasti ei kavatse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Imperial Vaata postitust
                          Aga kuidas suhtuksid Manu fännid Harry Redknappi palkamisse? Endal käis selline mõte täna läbi. Kuskilt silma jäänud et kui QPR premmi ei tõuse siis ta seal jätkata arvatavasti ei kavatse.
                          Oksejoaga...

                          Kommentaar


                            Algselt postitas delorean Vaata postitust
                            Neutraalsena tahaks välja hõigatet nimedest Van Gaali kõige vähem premieris näha, mõttetu ajast ja arust treener.
                            Klopp või Simeone oleks muidugi sellised ilmselgelt tuusad variandid aga ei usu miskipärast, et nood oma liistude juurest veel lahkuda tahavad, kahju.
                            Mark my words, kalkun tulebki ja olete tiitlikonkurentsis tagasi, ent mingit erilist sära pole lödilõua meeskondades minu ajal küll olnud.
                            Ja ütlen kohe ära, et olen küll noor ja roheline jalgpallihuviline, niiet kui Van Gaal tõesti oli kunagi midagi, siis noh...olin laps siis. ; )
                            Lähiminevikust vaadates, siis tegi see "kalkun" mitmeid huvitavaid lükkeid, mistõttu praegune Bayern on osalt just selline Bayern, mida me kõik hästi tunneme ja teame (ja kardame). Näiteks liigutas ta Schwenisteiger äärelt keskpoolikusse, kus ta on tõusnud üheks maailma parimaks sel positsioonil. Edutas Mülleri, Alaba ja Badstuberi esindusmeeskonda (viimane neist on küll pikalt vigastatud olnud) ning tõi Robbeni klubisse. Et päris mõttetu ajast ja arust treener ta vist ikkagi ei ole.

                            Kommentaar


                              Aga kuidas suhtuksid Manu fännid Roy Hodgsoni palkamisse? Endal käis selline mõte täna läbi.
                              Corner taken quickly...

                              Kommentaar


                                Tim Sherwood peaks ka varsti vaba olema, piisavalt noor ka, et saab 20+ aastat ikka paigal olla.
                                Victoria Concordia Crescit

                                Kommentaar

                                Working...
                                X