320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
    Tim Sherwood peaks ka varsti vaba olema, piisavalt noor ka, et saab 20+ aastat ikka paigal olla.
    Wenger võib ka ju suvel vabaks saada.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mask Vaata postitust
      Wenger võib ka ju suvel vabaks saada.
      Kahjuks pigem ikka mitte
      Victoria Concordia Crescit

      Kommentaar


        Kõik need eelnevatel lehekülgedel olnud säravad pakkumised võimaliku uue peatreeneri kohta võtavad hästi kokku Vincenti ja ka mõne teise varem esile toodud probleemi. Isegi kui Moyes lahti lasta, siis lihtsalt ei ole turul mitte ühtegi treenerit keda asemele võtta. Igast Simeoned ja Kloppid on vaid soovunelmad. Van Gaal oleks vaid väga ajutine lahendus ning kõik muud väljakäidud nimed tunduvad rohkem halva naljana.
        Samas, mäng Evertoni vastu oli üks kõige kohutavamaid mida mina üldse näinud olen ManU esituses. Mehed ei tahtnud, viitsinud ja ei olnud neil ka ühtegi ideed kuidas seda mängu võitma peaks. Olukorras, kus mängijad ei ole nõus peatreeneri eest võitlema ei oleks ükski variant praegusest halvem. Olgem ausad, mängupilt ega ka tõenäoliselt tulemused enam halvemaks minna ei saaks. Seetõttu parema variandi puudumisel kasvõi Giggsi pukkipanemine ei saa olla oluliselt kehvem variant. Vähemalt tema pärast mehed võitleksid.
        Kuigi ka mina olen üldiselt selles paadis, kes tahaksid loota ja uskuda, et United ei ole selline klubi kes ühe kehva hooaja järel peatreenerile sule sappa annab ja et see klubi on teistest erinev, siis on näha et need mängijad ei ole nõus selle peatreeneri käe all võitlema. Sellisel juhul ei jää lihtsalt mitte mingit muud varianti kui Moyes minema saata.
        Kui Fergusson lahkus oli Moyes esimene nimi keda mina peatreeneriks soovisin ja tõesti tahtsin uskuda muinasjuttu The Chosen One`ist, siis praeguseks on ilmselge, et see ei saa tõeks. Tuleb tunnistada vigu ja edasi liikuda.
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Terve hooaja vältel on ka olnud üleval teema, et kindlasti oleks suvel vaja ühte ründajat juurde tuua. Kas keegi muidu laenul olevate ründajate tegemisi on jälginud? (st nende mänge vaadanud). Näiteks kas Angelo Henriquezist võiks loota järgmine aasta juba arvestatavat lisajõudu ründes? Macheda numbrid Birminghami eest on ka päris meeldivad, aga tema reaalsete oskustega oleme me kahjuks kõik kursis...

          Kommentaar


            Moyes võiks oma lepingu lõpuni treeneriks jääda ja oma töö ManU-s lõpuni viia. Millal viimati ManU vallandas pikaajalise lepinguga treeneri kohe esimesel hooajal?

            ManU fännid te peate USKUMA! David Moyes teeb veel suuri tegusi Manchesteris!



            Muideks Hernandez oli väga seksikas mängus Evertoni vastu...ainuke mees kes tahtis midagi teha!

            Kommentaar


              Ega treenerid siis turul pea ootama, et ManU neid palkama tuleb. Kodus ikka parem seda teha.
              Maailmameistrid!!

              Kommentaar


                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  ära plära. Mou läheks enne Interisse tagasi kui pederastide pealikuks.
                  juba kutsuti Romasse ka?


                  Ma viskaks Kloppimise (yeah right, Guardiola võiks ka tulla tegelt ja siis ostaks Messi...) jms plära kõrvale omalt poolt ka ühe nime õhku - Meulensteen. Koos Giggsiga näiteks. Aga noh mõned suht ok variandid on veel muidu, ehkki küll mingitel arusaamatutel põhjustel on siit näiteks Ince ja Venables välja jäetud.

                  armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                  Kommentaar


                    Juhul kui Moyes tõesti vallandatakse, mis oleks tõsiselt ülim idootsus, saab järgmiseks peatreeneriks O.G.Solskjaer. Mark my words
                    Слава Україні! Героям слава!

                    Kommentaar


                      Gary Neville on neil nina all, aga nad tahavad Gaali. Võimalik, et Neville muidugi ei ole sellest tööst huvitatud või nad siis peavad teda mitte piisavalt kogenuks (mis on muidugi argument).
                      Corner taken quickly...

                      Kommentaar


                        Neville.

                        Eks homme ole näha, mis juhtub. Ma ei näe näiteks mõtet sackida, kui pole kedagi asemele võtta. Kedagi kindlat. Muidu on Cesc vol2 ainuke vahe, et peatreeneriga.
                        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vincent Vaata postitust
                          juba kutsuti Romasse ka?


                          Ma viskaks Kloppimise (yeah right, Guardiola võiks ka tulla tegelt ja siis ostaks Messi...) jms plära kõrvale omalt poolt ka ühe nime õhku - Meulensteen. Koos Giggsiga näiteks. Aga noh mõned suht ok variandid on veel muidu, ehkki küll mingitel arusaamatutel põhjustel on siit näiteks Ince ja Venables välja jäetud.

                          Vähemalt on Webb listis. Peale MMi on ehk mehel vaja ka uut väljakutset ning kindlasti oleks väga huvitav olukord kõigile osapooltele.

                          Kommentaar


                            Andre Villas Boas! Palun, palun.

                            Kommentaar


                              Ehk teeb nirul ajal tuju paremaks - minu meelest vähemalt lõbus pilt

                              Kommentaar


                                Üsnagi samal meelel paljuga, mis artikli autor on välja öelnud.. Asi polnud niivõrd ainult mängu tulemustes, vaid selles, kuidas nendeni jõuti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X