320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    BREAKING NEWS
    Jose mourinho who said he would quit football at the age of 55 made a quick u-turn and decided to quit at 44.

    He was quoted saying"now that united have signed nani and anderson i dont think i can win anything.So i decided to quit"

    On the other hand it is speculated that chelsea owner roman abramovich is arraging a secret party for the rest of his staff.

    Edit: väike nali orkutist.
    AILTON

    Kommentaar


      Mida me nendega oleks peale hakkanud? Nagu ründavaid poolikuid vähe oleks...
      Little things worry little minds.

      Carlo Ancelotti, 2009

      Kommentaar


        17 milli andersoni eest vapsjeee peab olema kuradi kuradi hea mängija siis



        aaaaasssfasffasf

        Kommentaar


          Algselt postitas eestimees Vaata postitust
          17 milli andersoni eest vapsjeee peab olema kuradi kuradi hea mängija siis



          aaaaasssfasffasf
          Eks enne Ronaldo soetamist mõeldi kah ,et milleks vaja maksta sellist raha jne. Kui raha on ja mehes tulevikku nähakse, siis tasub ikka investeerida ja palju. Minu jaoks on väga hämmastav, kuidas praegu teised suurklubid lihtsalt passivad ja peale Tottenhami keegi üleliigset huvi välja ei näita.
          MU FCUK

          Kommentaar


            Algselt postitas Neevitser Vaata postitust
            Eks enne Ronaldo soetamist mõeldi kah ,et milleks vaja maksta sellist raha jne. Kui raha on ja mehes tulevikku nähakse, siis tasub ikka investeerida ja palju. Minu jaoks on väga hämmastav, kuidas praegu teised suurklubid lihtsalt passivad ja peale Tottenhami keegi üleliigset huvi välja ei näita.
            17 m on ikka suur summa sama palju kui oweni eest ju...kui sellelest flopp tuleb siis üliüli kallis flopp..näiteks 17 m eest oleks saanud atlectico madridist ju maxi rodriqueze raudselt või mõne teise valmis maailmaklassist mängija, ost parem f. torrese nuu aga see ainult mu arvamus

            Kommentaar


              Võibolla oleks rahaga saanud mõne teise mängija, iseasi kas nad tahavad tulla külma ja sopaga kaetud Inglismaale.
              Little things worry little minds.

              Carlo Ancelotti, 2009

              Kommentaar


                Algselt postitas eestimees Vaata postitust
                17 m on ikka suur summa sama palju kui oweni eest ju...kui sellelest flopp tuleb siis üliüli kallis flopp..näiteks 17 m eest oleks saanud atlectico madridist ju maxi rodriqueze raudselt või mõne teise valmis maailmaklassist mängija, ost parem f. torrese nuu aga see ainult mu arvamus
                Kahtlane, hinnad on tõusnud , Atletico poes allahindlusi pole.
                MU FCUK

                Kommentaar


                  Nagu keegi ülevalpool ütles, pole enne miski kindel, kui särk käes naeratava fergie kõrval seistakse. Nani koha pealt mul ka ühtki küsimust pole, aga brassiga läheb asi keerulisemaks. Ma ei suuda kuskilt tuvastada, et tal nt Portugali pass oleks. Mul ei ole päris täpset aimu, kuidas see work permitite jagamine käib, tean vaid, et mingi special talent clause võimaldaks nii noorel vennal tööloa saada. Kui aga see ei lähe läbi, on selge, et niipea ta vanu peere segama ei tule ja hooaeg-kaks laenul ees.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Nani valjaostuklausel oli 25,5 milli eurot. kaks meest kokku siis umbes 55 milli eurot.
                    Catalunya is not Spain!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas fitti Vaata postitust
                      Nagu keegi ülevalpool ütles, pole enne miski kindel, kui särk käes naeratava fergie kõrval seistakse. Nani koha pealt mul ka ühtki küsimust pole, aga brassiga läheb asi keerulisemaks. Ma ei suuda kuskilt tuvastada, et tal nt Portugali pass oleks. Mul ei ole päris täpset aimu, kuidas see work permitite jagamine käib, tean vaid, et mingi special talent clause võimaldaks nii noorel vennal tööloa saada. Kui aga see ei lähe läbi, on selge, et niipea ta vanu peere segama ei tule ja hooaeg-kaks laenul ees.


                      esimene kotis

                      Kommentaar




                        Pilt on illustreerimaks tõsiasja, et kogu selle raha eest saab ikka korralikult blingblingi ka. : pööritab silmi : eks näis, mis sest asjast siis välja tuleb.
                        We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                        Kommentaar


                          Nüüd 1 tipuründaja ja kaitsesse ka keegi, siis on super.

                          Kommentaar


                            BBC Gossipinurk:

                            England and Manchester United goalkeeper Ben Foster may miss a large chunk of next season after undergoing knee surgery. (Daily Mail)

                            Daily Maili artikkel: http://www.dailymail.co.uk/pages/liv...n_page_id=1779

                            Kommentaar


                              Tundub et Anderson siis konkureerib see aasta koha pärast Scholesiga ja Nani konkureerib Giggsiga. Ma arvan, et mänguaega jagub võrdselt. Nüüd raha otsas või, 57 miljonit läks üleöö. Koos Hargreavesiga siis veits üle 70 miljoni.
                              Glooory glooory ManUnited!!!

                              Kommentaar


                                1 euro ei võrdu 1 nael
                                We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X