320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
    Tänast mängu jälgis tribüünilt koos Fergiega ka Kroosi ja Reusi agent.
    Ei vasta tõele.
    "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

    Kommentaar


      Tore näha ManU jälle isuga mängimas, loodetavasti järgmine aasta olete jälle rivis. Poleks midagi magusamat, kui teiega tiitliheitlust pidada ja nohh, muidugi minu seisukohast võita. GL

      Kommentaar


        Algselt postitas LFC2005 Vaata postitust
        Tore näha ManU jälle isuga mängimas, loodetavasti järgmine aasta olete jälle rivis. Poleks midagi magusamat, kui teiega tiitliheitlust pidada ja nohh, muidugi minu seisukohast võita. GL
        Järgmine aasta kui lõpupoole hakkab välja selguma kes ilmselt tiitli võidab, saad uue kasutaja teha
        Je suis Nasfal

        Kommentaar


          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

          Kommentaar


            Saab mis saab, aga täna oli ikkagid Giggsy päev.

            Ryan Giggs, Ryan Giggs, running down the wing,
            Ryan Giggs, Ryan Giggs, running down the wing,
            Feared by the blues, loved by the reds,
            Ryan Giggs, Ryan Giggs, Ryan Giggs.

            Ryan Giggs Ryan Giggs, running down the wing
            Ryan Giggs Ryan Giggs, crosses like The King
            Beats one and two, beats three and four,
            He will score, he will score, he will score.

            Ryan Giggs Ryan Giggs, greatest ever goal
            Semi-Final Villa Park, ran right through them all
            Beat half the team, straight in the net
            Won't forget, won't forget, no we won't forget.

            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

            Kommentaar


              Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
              Järgmine aasta kui lõpupoole hakkab välja selguma kes ilmselt tiitli võidab, saad uue kasutaja teha
              Aga miks ma peaks uue kasutaja tegema, ära ela oma kibestumist minu peal välja. Läbi tule läbi vee, Pool on see, kelle poole minu sûda tuksub ja kui ma teile pöialt hoian, siis see on puhtalt respekti pärast!

              Kommentaar


                Saagu mis saab, aga peatreeneri debüüt oli Giggsilt küll fakin awesome.
                Giggs will tear you appart.

                Kommentaar


                  Kommentaar


                    Mingi vend nimega Kolasinac väidab, et meite klubi pakkumine olevat Schalke laual. Goal.com vahendab siis Bosnia ajalehe Dnevni Avazi üllitist. Mõni saksa liiga austaja äkki oskab mehe kohta midagi öelda?

                    http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...4/27/4778512/-
                    SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                    Kommentaar


                      Eks Moyesi debüüt Premieris oli samuti üsna kindel ja kaunis. Siit mingeid järeldusi ja lootusi üllitama hakata on väga naiivne. Aga ülihea meel küll. Naeratus tuli suule.
                      //Mind huvitab sel hooajal ehk kõige rohkem, kui hästi saadakse hakkama Southamptoni vastu võõrsil.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
                        Mingi vend nimega Kolasinac väidab, et meite klubi pakkumine olevat Schalke laual. Goal.com vahendab siis Bosnia ajalehe Dnevni Avazi üllitist. Mõni saksa liiga austaja äkki oskab mehe kohta midagi öelda?

                        http://www.goal.com/en-gb/news/2892/...4/27/4778512/-
                        Ütleks, et meenutab üsnagi palju Gael Glichy'd selline tagasihoidlikum vasak äär, kes ei torma koguaeg silmad maas ründesse. Siiski nooruse uljus lööb vahepeal välja, aga üleüldiselt toorik on võimas, kust mees välja voolida õigete inimeste poolt.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                          Ei vasta tõele.

                          Kommentaar


                            Sascha Breese



                            Kui see on sama vend siis hea küll , minu meelest ei ole.

                            Howard Nurse ‏@howardnurse Apr 26
                            Maybe that's a Sascha Breese look-alike in fact
                            Jan Aage Fjortoft ‏@JanAageFjortoft Apr 26“@jimmydan33: Kroos/Reus agent is siting next to Sir Alex @JanAageFjortoft
                            NO!!
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Sascha Breese



                              Kui see on sama vend siis hea küll , minu meelest ei ole.
                              Mõtle loogiliselt, mingi suvaline tont ei saa ju istekohta Old Traffordil Sir Alex Fergussoni kõrvale.. Ja mis on tõenäosus, et see vend on kahe absoluutse tippmängija agenti teisik?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                                Mõtle loogiliselt, mingi suvaline tont ei saa ju istekohta Old Traffordil Sir Alex Fergussoni kõrvale.. Ja mis on tõenäosus, et see vend on kahe absoluutse tippmängija agenti teisik?
                                Hahaha. Kuna mingi vend istus Fergusoni kõrval, siis ta ju suvatont ei saa olla eksole, järelikult on tegu Kroosi ja Reusi agendiga, sest ta näeb umbes viiekümne meetri pealt vaadates natuke samasugune välja nagu Kroosi ja Reusi agent! Tappev loogika. Ja Bilbaos käisid septembris ka manku esindajad...

                                Üldiselt tõenäosusteooriat edasi aretades siis ma muidugi ei tea, kumb on nüüd võimalikum variant, kas see, et maailmas on actually rohkem kui üks kiilakas jõmm või siis see, et Breese on mõne kuuga võtnud juurde nii umbes 15 kilo ja 15 aastat, sest kui näiteks võrrelda esimest pilti, mis on tehtud jaanuaris ja teist, mis on tehtud eile, siis võiks selle teema lukku panna minu arust.



                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X