320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mõte oli, et täna ikka medaleid kaela ei paneks.

    Kommentaar


      Ma arvan, et Premmi medal polegi LvG'l esimene hooaeg kohustuslik, vaid pigem top3'e saamine.

      e,
      + LvG teeks Mankusse korraliku vundamendi alla.
      THEO HERNANDEZ

      Kommentaar


        Algselt postitas Ericc Vaata postitust
        Ma arvan, et Premmi medal polegi LvG'l esimene hooaeg kohustuslik, vaid pigem top3'e saamine.
        salvestan väärt tsitaadi

        Kommentaar


          Salvesta salvesta.
          Ma lihtsalt mõtlesin seda, et MU vajab korraliku ümberehitamist ja seda teab iga korralik Manku fänn ja jalka huviline. Sellist meest, nagu sir Alex pole enam, kes suutis si*ast saia teha.

          LvG peab alustama pmst nullist, tegema vajalikut ostud, lambiossid ära saatma, taktikat välja töötama jne. Sellepärast järeldan seda, et juhtkond ei sea talle esimeseks hooajaks suuri eesmärke. Peaasi on see, et CL oleks hooajaks 15/16 tagatud.
          THEO HERNANDEZ

          Kommentaar


            Van Gaali kasuks räägib see, et väga suure tõenäosusega pole lihtsalt sellisel klubil nagu ManU võimalik veel kehvemat hooaega teha kui Moyesi all, niiet igatahes on samm edasi.

            Kommentaar


              Algselt postitas ericc Vaata postitust
              salvesta salvesta.
              Ma lihtsalt mõtlesin seda, et mu vajab korraliku ümberehitamist ja seda teab iga korralik manku fänn ja jalka huviline. Sellist meest, nagu sir alex pole enam, kes suutis si*ast saia teha.

              Lvg peab alustama pmst nullist, tegema vajalikut ostud, lambiossid ära saatma, taktikat välja töötama jne. Sellepärast järeldan seda, et juhtkond ei sea talle esimeseks hooajaks suuri eesmärke. Peaasi on see, et cl oleks hooajaks 15/16 tagatud.
              '' lol
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Ericc Vaata postitust
                Sellepärast järeldan seda, et juhtkond ei sea talle esimeseks hooajaks suuri eesmärke. Peaasi on see, et CL oleks hooajaks 15/16 tagatud.
                Kuidas CLi saamine EI ole suur eesmärk?
                Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                Kommentaar


                  Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                  Kuidas CLi saamine EI ole suur eesmärk?
                  Sest tegemist ei ole Tottenhami, Evertoni või Liverpooliga. Top4-st välja jäämine on katastroof. Oli seda see hooaeg ja oleks ka järgmine.

                  Tan: So what’s your schedule like with United? Do you need to be back at number 1 within one season? What did settled on with them?

                  LVG: Well they think it should be possible within one season. In Spain and Germany I also became champion within my first season, so it’s possible to do so as well in England, but there can be only one champion. If you succeed in doing so, you should be very proud you did.
                  Miski ei ole garanteeritud. Aga van Gaal ei ole mees, kes tuleb ja seletab, kuidas kõik ikka aega võtab ja raske on, transition, blah, blah, blah. Manchester United ei ole ka õnneks klubi, kes pärast üht persekukkunud hooaega ennast kesktabeliklubiks kuulutab.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                    Miski ei ole garanteeritud
                    täpselt nii ja väga raske on ennustada kuidas manu hooaeg kujuneb. Siiski CLi kohad pole mingi jumaliku õigusega ette ära jagatud ja öelda et tabeli esimeste hulgas lõpetada on selline lihtne ja peaks nagu möödaminnes ära võtma ka ei maksa.
                    Samas sa ütlesid et top4'st välja jäämine on katastroof. Seda ma mõtlengi et CL ON suur ja väga oluline eesmärk klubile.
                    Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                    Kommentaar


                      Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                      Samas sa ütlesid et top4'st välja jäämine on katastroof. Seda ma mõtlengi et CL ON suur ja väga oluline eesmärk klubile.
                      CL on absoluutne miinimum. Oli miinimum ka eelmise peatreeneri all ja sellepärast on too nüüd (miljonärist) töötu. Kas LvG jääks 7. koha puhul samuti töötuks? Oleneb ilmselgelt ka muudest asjaoludest, aga ükski terve mõistusega inimene ei kirjeldaks ka aasta pärast sellist tulemust muudmoodi kui tolle kuulsa H.M.M väljendiga mollidest ja lattidest.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                        CL on absoluutne miinimum. Oli miinimum ka eelmise peatreeneri all ja sellepärast on too nüüd (miljonärist) töötu. Kas LvG jääks 7. koha puhul samuti töötuks? Oleneb ilmselgelt ka muudest asjaoludest, aga ükski terve mõistusega inimene ei kirjeldaks ka aasta pärast sellist tulemust muudmoodi kui tolle kuulsa H.M.M väljendiga mollidest ja lattidest.
                        Miinimum oli ka Tottenhami jaoks see hooaeg, see ei tähenda mõhkugi
                        Some say that Cafu's bedroom walls are full of posters of Flanagan

                        Kommentaar


                          Moyes ei jäänud tööst ilma , kuna ei saadud CLi. Moyes jäi tööst ilma , sest asi ei läinud paremaks. Mängud kreeklaste, skausserite ja naabritega said määravaks. Lisaks ilmus peale Moyese kinga meediasse erinevaid artikleid, kuidas Evra ja Vidic trennis üksteisega karvupidi kokku läksid jne.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas (-.-) Vaata postitust
                            Miinimum oli ka Tottenhami jaoks see hooaeg, see ei tähenda mõhkugi
                            Tottenhami ja Manchester Unitedi ambitsioonid ja eelkõige vahendid ei ole võrreldavad.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              Moyes ei jäänud tööst ilma , kuna ei saadud CLi. Moyes jäi tööst ilma , sest asi ei läinud paremaks. Mängud kreeklaste, skausserite ja naabritega said määravaks. Lisaks ilmus peale Moyese kinga meediasse erinevaid artikleid, kuidas Evra ja Vidic trennis üksteisega karvupidi kokku läksid jne.
                              Moyes jäi tööst ilma ca 24 tundi pärast seda, kui CL muutus võimatuks. Ehk tema leping nägi miinimumeesmärgina ette kvalifitseerumist. Nagu ma ka ütlesin, siis muud faktorid mängivad rolli. Aga LvG lepingus on 100% samalaadne klausel sees ja klubi miinimumeesmärgid ei ole muutunud.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas MihkelK. Vaata postitust
                                Moyes jäi tööst ilma vähem kui 24 tundi pärast seda, kui CL muutus võimatuks. Ehk tema leping nägi miinimumeesmärgina ette kvalifitseerumist. Nagu ma ka ütlesin, siis muud faktorid mängivad rolli. Aga LvG lepingus on 100% samalaadne klausel sees ja klubi miinimumeesmärgid ei ole muutunud.
                                Jah. Väidetavalt oleks juba varem jäänud, aga sellisel juhul oleks pidanud rohkem pappi talle välja käima.
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X