320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
    // Zaha skooris kristallpalee eest
    Liikuvat pilti ka

    Kommentaar


      Algselt postitas Rein Vaata postitust
      Pakkun, et on rohkem kui 15 punkti.
      Olen nõus kihla vedama.
      Ok, teeme 10euri peale. Kui 16p või rohkem koos peale 12. mängu Premieris, siis võidad sina, kui 15 või vähem, siis mina.

      Kommentaar


        Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
        Ma ei tea, mis mängu sina, idioot, vaatasid. Võimalusi tekitatakse, ära ei lööda. Esimesel poolajal oli juba 5 võimalust, mille heas-vormis vPersie ja Mata oleksid ära löönud. Rääkimata võimalustest, mis ei tekkinud sita puute või tahtejõu puuduse tõttu. Tehakse valesid otsuseid ja ei minda olukordades lõpuni. Teisel poolajal oli olukord, kus Rooney hakkas 1v1le jooksma ja vPersie ei saanud palli omaks (oleks üldse pidanud esimesega söötma).

        Küll mehed vormi saavad ja siis hakkab minema. Kui 3-5-2 süsteemis on äärtel winger, siis see on palju ründavam kui 4-3-3, aga eks me näeme, mis tulevikus saama hakkab.

        ManU fännid - rahunege maha! Ülejäänud minge nüüd City foorumisse - Cittarid said täna pähe.

        eat shit and die... 7-st löögist 2 raami, BURNLEYLE... aren't giving many chances away vä... esimesel poolajal pani Evans selliseid bläkke, et vähe pole.

        Olen nõus su posti teise poolega- küll paremaks läheb!

        Kommentaar


          Algselt postitas N4pster Vaata postitust
          Ok, teeme 10euri peale. Kui 16p või rohkem koos peale 12. mängu Premieris, siis võidad sina, kui 15 või vähem, siis mina.

          Diil.
          Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

          Kommentaar


            Nüüd siis Di Maria ja Mata ka vigased.
            Elu on lühike, pidu on pikk.

            Kommentaar


              Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
              Nüüd siis Di Maria ja Mata ka vigased.
              Link?
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                MANCHESTER UNITED 10 A Di Maria Calf/Shin Injury no return date
                J Mata Hamstring Injury no return date
                S Kagawa Concussion no return date
                C Smalling Groin/Pelvis Injury no return date
                A Herrera Ankle/Foot Injury 14th Sep 14
                M Fellaini Ankle/Foot Injury 14th Sep 14
                J Lingard Knee Injury no return date
                L Shaw Hamstring Injury 14th Sep 14
                Rafael Groin/Pelvis Injury no return date
                M Carrick Ankle/Foot Injury 5th Oct 14

                Kommentaar


                  Ütleme nii, et enne 14. septembrit me väga midagi loota ei saagi... Kagawa ka meil jube tihedalt vigastatud. Tüüp ei mängigi ja korjab mingi concussioni üles lampi.

                  Kommentaar


                    Bildi sõnul on Kagawa Dortmundi tehtud. €8m fee.

                    Kommentaar


                      Võimas.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                        Ütleme nii, et enne 14. septembrit me väga midagi loota ei saagi...
                        Ajal, kui klubi liigamänge ei pea, olekski ehk natuke liiast tabelisse punktilisa oodata.

                        Kagawale kõike paremat. Võib-olla ei saanud õiget võimalust, võib-olla ei näidanud ise piisavalt mitmekülgsust, võib-olla ei olnud treenerivahetuste ja vigastuste tõttu ka õnne piisavalt. Aga mingit ohkimist tema poolt kogu selle aja jooksul ei tulnud ja üldse tundus igati sümpaatne sell.
                        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                        Kommentaar


                          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                          Kagawa ka meil jube tihedalt vigastatud. Tüüp ei mängigi ja korjab mingi concussioni üles lampi.
                          Mis mõttes? Liigakarikas mängis ja vahetati selle sama concussioni tõttu välja ju.

                          Kommentaar


                            Nii tujutut Manu ei mäletagi nagu Moyesi tulekust saati on olnud. Van Gaalilt vaja korraliku motivatsiooni süsti meestele. Sedasi võib hakata lausa arvama, et Sir Ferguson karistas kõiki mängijaid karmilt puutsa tallaga pekstes, kui ei mängitud isuga.
                            Küsimus ei ole enam meeste tasemes, vaid suhtumises. Rooney jt laiutavad väljakul käsi, kuigi peaks olema meeskonna liidreid ja ergutama tiimikaid võitlema lõpuvileni.

                            Kommentaar


                              Mäletan kui enne hooaja algust enamik ManU glorykaid siin kiresid kuidas tuleb üks üüüüüber lihtne hooaja algus, sest vastased on kõik sitad ja ei kõlba kuhugi.Tõsiseid vastaseisse pidime alles oktoobris nägema hakkama vms.
                              Nüüd kui reaalsuses võetakse taha nagu Tori Blacki odav koopia, siis on järsku jutt nii öö ja päev et jube lugeda. Küll on vastased tegelikult päris asjalikud ja küll on see ja küll on teine. Naeruväärne!
                              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                              sigpic

                              Kommentaar


                                richard askam @richaskam
                                Follow

                                No confirmation from Manchester United but told Javier Hernandez is on a plane on way to talk to as yet unnamed club #mufc


                                tundub et adios chicharito, kui d-wel ka läheb, siis asi nutune, 2 ründajat jääb.

                                ilmselt reali minek.

                                aga õhtu on noor ja homme on ka päev, ei tea siin kindlat midagi.
                                slimm.ee

                                Kommentaar

                                Working...
                                X