320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
    sellest saaks üks mõtetu ost!
    Minu arust vägagi pädev ost. Manu vajab meest, kes võtaks pikad pallid alla ning sellega Islandi vana hakkama saaks. Lisaks sellele on too noormees veel väga universaalne, kes saab ka hakkama keskväljal.

    Kommentaar


      1 selline blond härra neil juba on.

      Kommentaar


        Algselt postitas eston maravilha Vaata postitust
        1 selline blond härra neil juba on.
        No shit sherlock.
        Kuuldavasti maha parseldatud too murdja või mis?

        Kommentaar


          selle kohta küll kuskil mingit infot ei ole. mankufännide märg unistus

          Kommentaar


            Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
            Sellist lauslollust ei julgeks väita ka täielik jalgpallivõhik!
            Mina julgen. Tituleeri mind täielikuks võhikuks või kelleks iganes. Mul pohhui. Sahal pole vigastustega tõesti vedanud aga kui ta on terve olnud, pole temast paremat ründajat. Seda tõestas ta ilmekalt üleeelmise hooaja teisel poolel, eelmise hooaja alguses ning ka oma Unitedi kärjääri alguses. Rääkimata Fulhami päevadest.
            Fulham - 117 mängu liigas, 53 väravat
            ManUtd - 69 mängu, 23 väravat
            Koondis - 20 mängu, 7 väravat

            Ühesõnaga, kui Saha mängib siis on tast väga palju kasu. Ma väitnudki et vigastusi raviv Saha on parem kui Drogba, vaid et seda on täiesti terve Saha. Ja eeltoodud statistika räägib just seda. Mänge pole paljude aastate jooksul just kõige rohkem kogunenud, kuid nendes mängudes kus ta on kaasa teinud on ta oma väravad ära löönud. Ja lüüa sellise meeskonna eest nagu Fulham värav peaaegu igas teises mängus on saavutus omaette. Paraku pole ta Unitedi eest säranud nii nagu talt oodati, kuid oma süü on selles vigastustel. Kui Saha on põhis, on alati väravaid oodata.
            Ja minu ütlus et 100% Saha on parem kui Drogba, ei olnud mõeldud Drogba maha tegemiseks vaid Saha potentsiaali välja toomiseks.
            Ka mina pooldan uue ründaja ostmist (Gudjohnsen, Owen, Berbatov, Anelka) aga Saha müümine oleks ääretult rumal samm klubi poolt, sest tegelikult let's face it - vigastuste eest pole keegi kaitstud.

            Kommentaar


              Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
              Ja eeltoodud statistika räägib just seda.
              Äärmiselt ohtlik väide. Piisab ku mõni chelski fänn võtab kuskilt statistika Orioigba kohta välja ja numbrite vastu saab siis olema päris keeruline vaielda.
              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

              Kommentaar


                Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                sest tegelikult let's face it - vigastuste eest pole keegi kaitstud.
                räägi seda Roque Santa Cruzile...

                Kommentaar


                  Persse kah nende ründajatega!!! Kui tõesti nii väga sinna kedagi juurde vaja (mina ei arva, et nii hädasti kedagi vaja oleks), siis ostame Darren Benti enne kui londoni raisad ette jõuavad. Ta on odavam, kui Torres ja meeskonale kasulikum kui Tevez. Igati kasulik lahendus. Tänan tähelepanu eest!

                  Kommentaar


                    Algselt postitas AlwaysRed Vaata postitust
                    Mina julgen. Tituleeri mind täielikuks võhikuks või kelleks iganes. Mul pohhui. Sahal pole vigastustega tõesti vedanud aga kui ta on terve olnud, pole temast paremat ründajat. Seda tõestas ta ilmekalt üleeelmise hooaja teisel poolel, eelmise hooaja alguses ning ka oma Unitedi kärjääri alguses. Rääkimata Fulhami päevadest.
                    Fulham - 117 mängu liigas, 53 väravat
                    ManUtd - 69 mängu, 23 väravat
                    Koondis - 20 mängu, 7 väravat

                    Ühesõnaga, kui Saha mängib siis on tast väga palju kasu. Ma väitnudki et vigastusi raviv Saha on parem kui Drogba, vaid et seda on täiesti terve Saha. Ja eeltoodud statistika räägib just seda. Mänge pole paljude aastate jooksul just kõige rohkem kogunenud, kuid nendes mängudes kus ta on kaasa teinud on ta oma väravad ära löönud. Ja lüüa sellise meeskonna eest nagu Fulham värav peaaegu igas teises mängus on saavutus omaette. Paraku pole ta Unitedi eest säranud nii nagu talt oodati, kuid oma süü on selles vigastustel. Kui Saha on põhis, on alati väravaid oodata.
                    Ja minu ütlus et 100% Saha on parem kui Drogba, ei olnud mõeldud Drogba maha tegemiseks vaid Saha potentsiaali välja toomiseks.
                    Ka mina pooldan uue ründaja ostmist (Gudjohnsen, Owen, Berbatov, Anelka) aga Saha müümine oleks ääretult rumal samm klubi poolt, sest tegelikult let's face it - vigastuste eest pole keegi kaitstud.
                    Täitsa nõus , Saha müümine pole mõttekas, esiteks, tema ei saaks sittagi raha ja teiseks, vormi tõustes on ta ikka tippklass.
                    MU FCUK

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                      Äärmiselt ohtlik väide. Piisab ku mõni chelski fänn võtab kuskilt statistika Orioigba kohta välja ja numbrite vastu saab siis olema päris keeruline vaielda.
                      Ega numbrid täit tõde Saha ja Drogba vahelises võrdluses ei näitagi, sest tegu on mängijatega kelle saatus on olnud väga erinev ja mõlemal on meeskondades erinev roll. kui postitust kirjutasin siis huvi pärast vaatasin ka drogba näitajaid ning nad on tõesti paberil paremad kui Sahal, kuid nagu juba mainisin et vigastused jätavad oma jälje ning väga raske on kohe esimeses mängus peale vigastust väravaid kõmmutama hakata. võtab aega enne kui ründaja saavutab "match fitnessi". saha ei olegi hetkel drogbast parem, ma pole seda väitnudki. kui ta realiseeriks oma tohutu potentsiaali, siis küll. ega drogba kah enne eelmist hooaega ei säranud aga suutis hoiduda vigastustest, näitas hooaja alguses treenerile et tema peale võib loota ning Mourinho kasutaski teda tunduvalt rohke kui teisi ründajaid. Saha püsis samuti hooaja alguses terve ning võistles drogbaga parima väravaküti tiitlile kuid siis tabas vigastuste jada. saha viimane värav liigas tuli detsembri alguses kaaslinlaste vastu.
                      pikk jutt aga point selles et drogba statistika ongi parem ning hetkel on ta ka üks maailma parimaid ründajaid aga sahal on potentsiaali vigastustest hoidumise korral Drogbale konkurentsi pakkuda ning miks mitte ka parem olla.

                      Kommentaar


                        Vabandan juba ette pisut off-topicu pärast. Saatke mind nii karvasesse kohta kui soovite, aga poolvigasena pani Totti liigas 26 kolli ja oli euroopa väravakunn...

                        Aga ma üldse ei kahtlegi, et terve Saha näiteks parem on kui Rooney

                        Kommentaar


                          [QUOTE=AlwaysRed;789764]. saavutab "match fitnessi".

                          nii moodsate väljendite taga peaks sulgudes ikka kindlapeale tõlge ka olema ma arvan!
                          mc jünger.Anus Äärits.

                          Kommentaar


                            See teie orogba-saha võrdlus on kaunis perspektiivitu, eriti veel 'oleks-ta-terve' kontekstis. See on jutuks umbes sama hea, et velbaum oleks sitaks hea programmeerija, kui ta ei jooks nii palju. Ehk et ilmselge, orogba võib olla üks ärritavamaid tegelasi vutiplatsil, kuid on hulka kasulikum palgaline, kui saha.
                            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                            Kommentaar


                              mis nali selle orogbaga on?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mehis Vaata postitust
                                Persse kah nende ründajatega!!! Kui tõesti nii väga sinna kedagi juurde vaja (mina ei arva, et nii hädasti kedagi vaja oleks), siis ostame Darren Benti enne kui londoni raisad ette jõuavad. Ta on odavam, kui Torres ja meeskonale kasulikum kui Tevez. Igati kasulik lahendus. Tänan tähelepanu eest!
                                irw.....sa oled vist viimased aastad keksu mänginud
                                2002 FC EBS Team
                                2003 FC Nimeta
                                2004 FC Nimeta
                                2005 FC Nimeta
                                2006 Tallinn United FC
                                2007 Tallinn United FC

                                Kommentaar

                                Working...
                                X