320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    vähemalt personaal asi on korras
    http://home.skysports.com/list.aspx?hlid=475582&CPID=8&clid=1&lid=2&title=Te vez+'agrees'+United+deal

    Kommentaar



      Ma ei tea kuidas teiega on, kuid mind tegi see väga väga kurvaks
      Ma poleks uskunud, et ühe mängija müümine võib nii nukker olla. Rossi oli mu jaoks üks sümpaatsemaid mängijaid, olin jälginud teda Reservide tasemel mängimas ning tõesti lootsin,et tal on suur tulevik ees. Aga Tevezi tulekuga vist ei oleks tal mingit võimalust, sest Rossi,Rooney ja Tevez on kõik mõneti sarnased ründajad, mehed kes mängiksid tipuründaja taga nt.
      Mis muud üle jääb kui soovida suurt edu talle Itaalias, sest selle artikli põhjal siiski suht veendunud, et kahjuks Rossi lahkub
      Oleks tore olnud näha teda tuleval hooajal punaste särgis, kuid kahjuks siis nii...

      Kommentaar


        minule teeb see uudis jällegi suurt heameelt. Saab siis Rossi rohkem mänguaega ja veel Serie A-s, mis saaks olla parem. Usun et teda võib oodata ees ka helge tulevik Itaalia koondise särgis.

        Kommentaar


          See 'uudis' on pmst suht tühjast kohast välja imetud.
          Aga. Maitea, ma ei saa aru. Kui peaks tõesti minema nii, et Ferg müüb oma precious'e maha ilma talle võimalustki andmata, on maailmakord ikka puhta sassis.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Eks see olegi väga veider, ometi suutis ta ju end laenu teises pooles Itaalias tõestada ning ega Reservide eest ikka iga mees 40 väravat välja ei ime...kuid, eks näe mis edasi saab.

            Kommentaar


              milan on ka temast huvitatud. Laske poiss koju!
              Muidugi kõige hullem oleks see olnud kui ta kunagi USA koondisele JAH oleks öelnud...

              Kommentaar


                Tegelikult nii kaua kui ta pole Itaalia või USA A-koondises mänginud saab ta valida kumba riiki ta esindab

                Kommentaar


                  Tal on Itaalia noortekoondiste mütsid olemas, seega rohkem tal enam valida võimalik pole.
                  "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                  RocknRolla (2008)

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Maekas Vaata postitust
                    Tal on Itaalia noortekoondiste mütsid olemas, seega rohkem tal enam valida võimalik pole.
                    Noortekoondise eest mängimine ei tähenda veel, et ta ei voi teise a-koondise eest mängida.... Vaid siis, kui on tehtud ametlik mäng a-koondise eest voib seda kindlalt väita

                    Kommentaar


                      Kommentaar


                        miks owenil numbrit pole? 8 peaks tema jaoks vaba olema vist...

                        Kommentaar


                          minu teada u-21 koondises mängimine juba sulgeb muud uksed. Aga isegi kui ma eksin, siis ei ole võimalik, et ta kusagile mujale mängima läheb.

                          Kommentaar


                            Kas kaheksa mitte Rooney'l seljal pole?

                            Edit: Selge, sai nüüd kümne endale.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Saarlane Vaata postitust
                              Kas kaheksa mitte Rooney'l seljal pole?
                              Rooney nr ümardati 10 peale

                              Kommentaar


                                Algselt postitas ChelseaFC Vaata postitust
                                Noortekoondise eest mängimine ei tähenda veel, et ta ei voi teise a-koondise eest mängida.... Vaid siis, kui on tehtud ametlik mäng a-koondise eest voib seda kindlalt väita
                                Algselt postitas cannuman
                                minu teada u-21 koondises mängimine juba sulgeb muud uksed. Aga isegi kui ma eksin, siis ei ole võimalik, et ta kusagile mujale mängima läheb.
                                Jap, minu teada oli mingi reegel, mis keelab koondist vahetamast, kui noortekoondise müts olemas on.
                                "You didn't realize that they had guns? Big, long, dangerous machine guns. With war criminals attached to the trigger."

                                RocknRolla (2008)

                                Kommentaar

                                Working...
                                X