320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    freddy adu oli testimisel manus aga miks ta lepingut ei saanud?

    Kommentaar


      Algselt postitas eestimees Vaata postitust
      freddy adu oli testimisel manus aga miks ta lepingut ei saanud?
      sest ta oli sitt

      Kommentaar


        ma ei mäleta, kas juba pärast lõikust räägiti nii pikast võimalikust eemalejäämisest aga nähh ikkagi.

        Kommentaar


          Algselt postitas petsman Vaata postitust
          ma ei mäleta, kas juba pärast lõikust räägiti nii pikast võimalikust eemalejäämisest aga nähh ikkagi.

          http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/foot...td/6900283.stm
          jaah... ega saha ja park ongi rohkem ju sellised muidusööjad. Väga tihti nad just mängukolbulikud ei ole!

          Kommentaar


            Algselt postitas Epic Vaata postitust
            Richardson on väidetavalt kohe-kohe saamas Sunderlandi mängijaks (esmaspäeval medical) ning seda tervelt £5.5m eest. Get in!
            Asi ametlik, nelja aastane leping. Edu talle!

            Kommentaar


              Algselt postitas Epic Vaata postitust
              Kahjuks tundub, et Viasat boikoteerib teist aastat järjest kaugel maal toimuvaid mänge.
              Täpsustuseks nii palju, et seekord mitte lihtsalt Viasat ei bloki, Aasia tuuri ei näe Euroopas ka läbi MUTV Online'i. "Due to TV rights bäbäbää" - no kui klubi ise ikka nii hirmsasti tahab, et mänge edaspidigi läbi p2p-progede vaadataks, siis ma vastu ka ei hakka ajama... Vähemalt Interi mäng on plaani võetud, asi seegi.

              Veel. Teveze diil hakkab vist vaikselt perse kiskuma, sest Gill juba vigiseb, et "there are too many parties involved in this deal" jne, West Ham on igasugused medicali teated juba kategooriliselt ümber lükanud ning Joorabchiani hiljutine arreteerimiskäsk on muidugi eriti mahlane kirss selle sõnnikust kokku mätsitud tordi peal. Siinkohal on ehk kõlblik ära tuua ühe West Hami poolehoidja suht adekvaatne pilguheit kogu sellele saastalaadungile, mille MSIga jahmerdamine WHU-le kaela on toonud. Ma ei ole päris kindel, kas ManU-l oleks niiväga kasulik oma käed vabatahtlikult samasse peldikupotti susata, aga eks lähemad päevad peaks selles osas selgust tooma.

              Ja Heinze kohta on nüüd ka Fergie tunnistanud, et ehkki veel pole kelleltki pakkumist saadud, siis ilmselt mees lahkub. Mis ilmselt tähendaks, et Tweety jääb. Nihhuijaa.


              ahjaa, bye-bye Kieranile. Äkki saab poisist triibulisena kunagi asja ka. Punases särgis ei paistnud seda küll kuskilt otsast, ehkki võimalusi anti päris mitu.
              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

              Kommentaar


                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                ahjaa, bye-bye Kieranile. Äkki saab poisist triibulisena kunagi asja ka. Punases särgis ei paistnud seda küll kuskilt otsast, ehkki võimalusi anti päris mitu.
                Kurat, mulle poiss meeldis! Ehk isand Roy teeb temast veel midagi head.

                Kommentaar


                  Algselt postitas vincent Vaata postitust
                  Punases särgis ei paistnud seda küll kuskilt otsast, ehkki võimalusi anti päris mitu.

                  see oli jah üks krõll, kes hävis juba eos. ainus koht, kus see kodanik mängida mõistis, oli treeningmängudel 14aastaste vastu. üle keskmise halb, imho.
                  buy the ticket, take the ride.

                  Kommentaar


                    Urawa Redi Diamondsi vastu mindi äsja platsile suht täies purjes, v.a uued mehed muidugi:

                    United: Van der Sar, Brown, Ferdinand, Vidic, Evra, Ronaldo, Fletcher, Carrick, Giggs, Scholes, Rooney
                    Subs: Kuszczak, Heaton, Evans, O'Shea, Simpson, Bardsley, Silvestre, Smith

                    Vastased ka:

                    Urawa: Tsukuki, Hosogai, Horinouchi, Nene, Yamada, Uchidate, Hasebe, Soma, Ono, Ponte, Tanaka
                    Subs: Yamagishi, Tsutsumi, Sakai, Hirakawa, Nishizawa, Nagai, Koike, Okano
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Esimene pool Urawale 1:0. värav tuli kastist eemalt tehtud löögiga, mis keeras end õhus paremale ja kuna VDS oli juba teisele poole kukkumas, siis läks see jalgade pealt sisse.
                      Rooneyl oli ka päris ilus solo võimalus. Näitas kiirust ja jooksis ja lõi, aga löök polnud teab mis tugev ja vastaste väravavaht sai jala ette. Või kui aus olla, siis ta jalg jäi ette. Muidu esimene poolaeg veidi igavavõitu.

                      küsimus: miks uued poisid ei ole isegi pingil? kaasa nad ju tulid ... või sain ma millegist valesti aru

                      edit: 2. poolaja alguses avaldas ManU kiirelt survet ja tekkis kohe võimalus Carrickul hea võimalus kastist, mis küll tõrjuti, kuid esimesena oli jaol rooney. Kiire sööt tagasi Carrickule ja sealt edasi Fletcherile, kes viigistas ilusa löögiga alla nurka. Mäng näeb üldse elavam välja. Lisaks Rooney pommile, mis läks napilt üle, viis C. Ronaldo peagi 2:1 ette. Tegu siiski rohkem isikliku pingutusega. äärelt sisse ja löök.

                      PS! enne postituse lõpetamist tegi Fletcher ilusa tsenderduse, mis leidis ka Ronaldo, kuid löök läks üle.
                      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                      My spell checking is second to nine!

                      Kommentaar


                        Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust

                        küsimus: miks uued poisid ei ole isegi pingil? kaasa nad ju tulid ... või sain ma millegist valesti aru
                        poolvigased

                        Kommentaar


                          Lõpptulemus siis 2:2. Teine poolaeg oli juba palju elavam ja olukordi oli juba märgatavalt rohkem. seda enam pettumus, et urawa viigistas. Kohati oli ka palju pudistamist. Meenutas põhikoolijalgpalli. Aga muidu igati korralik mäng hooaja eelse sõprusmängu kohta. midagi väga kohutavat ei hakanud silma
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Nani ja Hargreaves peaks reedeks rivis olema.

                            Hooaja esimese mängu kohta tõesti suhteliselt korralik esitus, kuid eks suhtumine oli ka vastavalt natuke selline "üle perse" - ründes hea, kuid kaitses võeti pisut liiga lõdvalt. Kui reeglid lubaks, siis esimese kolli võiks muidugi Van der Sari omaväravaks märkida, lihtsalt otsustas palli eest ära kukkuda. Ühegi vv jaoks ei tohiks nagu eriti üllatav olla, et kauglöök võib ka vindiga tulla... Teine kott tuli ka sellest, et muidu suht hästi tegutsenud Evans lasi endale koolipoisi kombel ära teha. Kuid hea, et Simpsoniga mõlemad 45 minti mänguaega said. Normaalne mäng, ainult tulemus oleks võinud parem olla.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              United VS Urawa Reds




                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.


                              Enjoy the videos and music you love, upload original content, and share it all with friends, family, and the world on YouTube.






                              The Reward is Cheese.

                              Kommentaar


                                kust sa need pildid said kui võib küsida?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X