320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Bebe > Jeesusmariia
    Di Maria on minu silmis olnud üks silmapaistvamaid mängijaid väljakul. Ainus vend, kes tekitab teravust vastaste kasti lähistel (+ töötab ka ilusti tagasi). Eilse mängu põhjal MOTM ja üleüldse tegutseb hästi minu arvates. Ja peksmise osas on see keiss, et kui mängu jooksul löövad värava peale ainult kaitsjad ja maailmaklassist ründajad sügavad mune, siis paratamatult tekib soov proovida.

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Evans värises lõpuni nagu 16-aastane nolk, kellele viis minutit enne vilet öeldud, et kuule täna mängid.
    +1. Uskumatu, kuidas ta suudab (minu) närvidega mängida. Mängija, keda ei taha mitte mingil juhul väljakul näha.


    Falcao ja Van Persie.. palun, ainult üks neist, mitte koos!

    Kommentaar


      Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
      Falcao välja, Rooney ette ja Herrera sisse... PALUN!
      Nõus. Üks kahest, RVP või Falcao soojendama ja Rooney ette. Isegi Wilsonist oleks abi, aga siis ei saaks Herrera ikkagi väljakule, nii et Rooney oleks vast parim variant.

      Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
      +1. Uskumatu, kuidas ta suudab (minu) närvidega mängida. Mängija, keda ei taha mitte mingil juhul väljakul näha.
      Ka nõus, Evans on enda hale vari. Vidici või Ferdinandi kõrval siin hooaegu tagasi tundus ,et hakkab asja saama ja see City mäng oli lihtsalt sitt päev, aga nüüd on selge ,et enamus mängudes esineb hetki sellest koslepist.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas Owen7 Vaata postitust
        Mis pidi sa seda pilti vaatad?
        Aga mis pidi sa ise vaatad? Joonte järgi on selgelt aru saada.

        Kommentaar


          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
          Falcao välja, Rooney ette ja Herrera sisse... PALUN!
          Ausalt öeldes, rahunege maha. Persse, ''miks Falcao pingil'', ''miks Januzaj pingil'', ''pange Mata sisse'', ''pange Herrera sisse'', ''van Persie peab põhis olema''. Saage aru - 11 meest mahub väljakule. Kõik ei saa iga mäng mängida. Roteerima peab, midagi ei jää üle. Iga mäng saavad uued mehed võimaluse. Fergie pani järjest mingisugune 400 mängu ilma nimetamata 2 täpselt sama algkoosseisu järjest. Miks te siis ei vingunud (ütleb Ta teades, et nende so-called fännidel oli ka siis vingumist p*auguni) Võtke end kokku, vaadake mängu ja nautige, et Teie lemmikklubi mängib. Kui ei oska toetada klubi ka sittadel aegadel, siis tõmmake juba see kuradima helesinine või tumesinine särk selga ja nautige nende mängu. Ärge halage siin mõttetut teksti.
          full rant
          Pay attention to the manager!

          Kommentaar


            Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
            Ausalt öeldes, rahunege maha. Persse, ''miks Falcao pingil'', ''miks Januzaj pingil'', ''pange Mata sisse'', ''pange Herrera sisse'', ''van Persie peab põhis olema''. Saage aru - 11 meest mahub väljakule. Kõik ei saa iga mäng mängida. Roteerima peab, midagi ei jää üle. Iga mäng saavad uued mehed võimaluse. Fergie pani järjest mingisugune 400 mängu ilma nimetamata 2 täpselt sama algkoosseisu järjest. Miks te siis ei vingunud (ütleb Ta teades, et nende so-called fännidel oli ka siis vingumist p*auguni) Võtke end kokku, vaadake mängu ja nautige, et Teie lemmikklubi mängib. Kui ei oska toetada klubi ka sittadel aegadel, siis tõmmake juba see kuradima helesinine või tumesinine särk selga ja nautige nende mängu. Ärge halage siin mõttetut teksti.
            full rant
            Arvan, et huvi pärast sobivamate rotatsioonide arutamine on ühe jalkafoorumi peamiseid funktsioone. Samuti ka see, et keegi neile vastu vaidleb ja seletab, miks nad ei tööta. Kas sa mitte eelmine aasta polnud suurim Moyese mängusüsteemi üle vinguja?

            Vaidlen vastu su jutule, et iga mäng saavad uued kutid proovida. Vahetusi on tehtud pmts ainult vigastuste tõttu. Rooney on keskväljale kinnistatud, Falcao ja RVP ründesse, Herrera pingile. Tulemused ja mängupilt on kehvad ja midagi tuleb minu silmis muuta... pakkusin välja oma muutuse. Samuti arvan, et Herrera pole teinud peaaegu ühtegi halba mängu ja on igati väärimatult pingil.

            Lisaks, kui mu lemmikklubi mängib sitasti, on seda väga valus vaadata. Minu üks viis fänn olla on arutleda, mis ei toimi ja mida saaks paremini. Sinu loogika järgi ei tohiks oma lemmikklubi kunagi kritiseerida ja see oleks täiesti pointless.

            Kommentaar


              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
              full rant
              Ma ei teagi, kas selle peab vastama või mitte, aga no olgu, lühidalt. Sul oma aramus, mul oma arvamus, kellelgi kolmandal oma arvamus. Normaalne ju. Osa arvamusi tunde pealt, osa rohkem argumenteeritud. Avaldame kõik neid rõõmsalt siin. Keegi ei keela sul pärast mängu siia mitte tulla või kirjutada, mis kõik oli positiivne. Mul nt ei ole väga positiivse osas kirjutada, peale tulemuse.

              Kommentaar


                Mehed, tulge Chelskisse ära. Kui silmad kinni ühte fulltardi ei kisenda ja fakte ei moonuta ja midagi kritiseerida või arutleda julged, siis oled gloori ja vääridki ainult sinist särki. Meil on ka üks selline ultra, aga õnneks selle heastamiseks ta teinekord postitab kitarrimuusikat või kossuvideosid ka, ülejäänud aeg on pealiskaudsus, kisa ja rahulolematus kehvade esituste tegijatega, soov, et mängijaid juurde ostetaks, Mourinho ei tea, mis ta teeb, Mourinho on taktikaline geenius, miks kõik meie vastu on ja palju muud toredat. Ma ütlen seda selle pärast, et kõiki sinisärke saab ühe vitsaga lüüa ja seega on lihtsasti kokkuvõetav. Tulge Chelskisse ära, meil võidetakse karikaid ka, Manus peate praegu seda rasket aega kannatama. Kolmas koht, paar punkti teisest kohast. Tra maitea, kuidas seni olete vastu pidanud. Selliseid mehi oleks meil vaja. Tulge! Zdrastvuite parni.
                Legend has it that when N'Golo Kante lost his virginity, he immediately won it back again.

                Kommentaar


                  Algselt postitas DenisMU Vaata postitust
                  Di Maria on minu silmis olnud üks silmapaistvamaid mängijaid väljakul...

                  ... ja maailmaklassist ründajad sügavad mune
                  Võimalik, et see oli Di Maria esimene hea mäng peale vigastuspausi.

                  Ründajatel on raske midagi korda saata, kui saavad mängu jooksul kahe peale 1 ja pool puudet.

                  Mängupilt on parim olnud, kui keskel on Mata ja Herrera koos. Nemad panevad palli mööda maad kiirelt liikuma.

                  Kommentaar


                    @OptaJoe -
                    34 - @ManUtd United have picked up more points than any other team in the @PremierLeague over the last 15 games. Revival.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Meie liigavälises trennis saab küll söödu andja sõimata, kui sulgu söödab. Lisaks sulus passijale siis.
                      Ma nagu väljendasin ennast vähe sitasti vist. Antud olukorras eeldasin ,et kui seda kaader edasi viia on Falcao juba kaitsjatega joonel, just sellel hetkel kui Rooneyl oleks aeg sööta. Samuti saaks ta vabalt Van Persiele edasi lükata. Ehk et see sama jutt mis siin just läbi käis, et ründajad saavad mängus teha 1-2 puudet tulebki sellistest olukordadest, kus poolikud ei taha/kardavad anda. Siin 2 aastat tagasi tekkis endal arusaam ,et kui Nani on paremal äärel, siis Rooney talle väga ka anda ei taha, aga kui Valencia seal oli sai see iga jumala kord võimalusel söödu.

                      Mis FÄNNERi ranti puutub siis möödas on nüüd juba paras aeg, et võiks midagi paremuse poole muutuda, ei ? Moyesit kirusid küll kõvasti, aga kui teised võistkonnad eelmise aasta punktigraafikus oleksid, istuksime jälle seal seitsmenda koha peal. Mängupilt on endiselt nigel, poolkaitse kehv. Lisaks pani LVG mingi 130 milkut magama ka suvel koos Woodyga , et võiks ju mingi mänguilu selle raha eest juba osta. Ma ei taha siin mingit LVG out kampaaniat korraldama hakata aga vahe eelmise aastaga on enamvähem see, et Moyesil kadus mängijate usaldus ja kukkumine oli kõrgemalt, nüüd ollakse juba rohkem harjunud ja ei võta kõigil karpi lahti kui Southampton meile kodus kotid taha paneb. Jube palju olekseid ja asju ,aga selleks see foorum ju ongi, ei ?
                      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                      Kommentaar


                        Nagu oodata oli ilmselt, siis Champions League puudumine on rahaliselt olnud korralik pauk ikka..

                        Kommentaar


                          Alguses veidi üllatas, et palkade number on vähenenud, aga siis meenus ,et Vidic, Evra ja Ferdinand olid kõik üpris kopsakate lepingute peal.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                            Mis FÄNNERi ranti puutub siis möödas on nüüd juba paras aeg, et võiks midagi paremuse poole muutuda, ei ? Moyesit kirusid küll kõvasti, aga kui teised võistkonnad eelmise aasta punktigraafikus oleksid, istuksime jälle seal seitsmenda koha peal. Mängupilt on endiselt nigel, poolkaitse kehv. Lisaks pani LVG mingi 130 milkut magama ka suvel koos Woodyga , et võiks ju mingi mänguilu selle raha eest juba osta. Ma ei taha siin mingit LVG out kampaaniat korraldama hakata aga vahe eelmise aastaga on enamvähem see, et Moyesil kadus mängijate usaldus ja kukkumine oli kõrgemalt, nüüd ollakse juba rohkem harjunud ja ei võta kõigil karpi lahti kui Southampton meile kodus kotid taha paneb. Jube palju olekseid ja asju ,aga selleks see foorum ju ongi, ei ?
                            Moyese vastast liini hakkasin tõesti siin esimesena juhtima, siiski, alguses toetasin teda täielikult. Ja see ei olnud mingi Moyes out, vaid iga kord tõin kindlaid fakte, miks ta on masendavalt nõrk peatreener. Alles siis kui Inglismaalt hakkas saabuma igasugu erinevaid fakte, mis ka tema vähesed head asjad ümber lükkasid, siis lõpetasin tema toetamise.
                            Moyes tegi Inglismaa meistrist Inglismaa keskmiku. Ja seda üsna lihtsalt aastal (kuna teised kogusid rohkem punkte võib järeldada, et tegelikult oli lihtne aasta) Palju lihtsam on keerata meistermeeskond perse kui teha sitast meeskonnast uuesti meistermeeskond. Kui paneme siia juurde veel fakti, et vGaal on end Euroopas tõestanud, siis ma ei põe. Tema vastast kampaaniat ma ei alusta.
                            Kui vaatame kummal mehel on reaalselt olemas ka munad, siis selleks on vGaal. Moyes poleks elus julenud kasutada McNairi või Blackettit erinevates tähtsates mängudes. (Nüüd ütled vastu, et Moyes tõi sisse Januzaj - ei. Fergie andis talle numbri ja ma karjusin Januzaj'd põhisse juba ammu enne kui Moyes seda julges teha. Moyes oli täiesti ebakompetentne) Või jätta Falcao isegi pingilt välja selleks, et Wilson on hetkel parem.
                            Neid häid asju, mida vGaal teeb ei pruugi me märgata hetkel, vaid vb alles 10 aasta pärast. Usu mind, poja, olen näinud aegu kus ManUl polnud parimad päevad ja hetkel võime ka selle liigitada sinna. Küll punane kurat jälle jalgele tõuseb.
                            Pay attention to the manager!

                            Kommentaar


                              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                              Kui vaatame kummal mehel on reaalselt olemas ka munad, siis selleks on vGaal. Moyes poleks elus julenud ... jätta Falcao isegi pingilt välja selleks, et Wilson on hetkel parem.
                              Et see üks kord (või kaks) on munade näitamine? Pigem oleks näitamine see kui ta viimased n mängu oleks seda teinud. 40 miljoni hinnalipikuga mees ei tundu küll parem olevat kui Wilson, ometigi alustab ta mänge.

                              Algselt postitas FÄNNER Vaata postitust
                              Neid häid asju, mida vGaal teeb ei pruugi me märgata hetkel, vaid vb alles 10 aasta pärast.
                              Siin ei saa ma jätta küsimata, et mis need head asjad võiksid olla, mille üle 10 aasta pärast käsi rõõmust kokku lööme ja van Gaali kuju ümber tantsides austust avaldame?

                              Kommentaar


                                Pole väga palju Manu mänge vaatama sattunud see hooaeg aga seal 10-15 vahel ikka ja paistab see artikkel täitsa täkkesse olevat kirjutatud. Mõni pädevam mees võiks kommenteerida asja muidugi.
                                Van Galled

                                Nii palju kui olen sattunud vaatama siis on tõesti igav olnud ja pole isegi suutnud mitmeid lõpuni vaadata.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X