320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muide, VS2 peaks ka täna kell 21:00 ManU-Interi mängu näitama.

    Kommentaar


      Väike täpsustus, mäng algab 22:00 siiski. Kellel Viasati võimalus puudub, siis tuletan veel meelde, et neti teel näeb muide üsna head pilti ka MUTV Online'ist, kuutasu kõigest 4£ ehk suts alla saja krooni. Krediitkaarti omaval fännil tasub muidugi kohe aastane (40£) regamine ära teha.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        ja neile kes maksta ei taha on alati olemas myp2p.eu

        Kommentaar


          Algselt postitas -mirko- Vaata postitust
          Kusjuures väike naiivne lootus jääb,eet ehk 2-3 hooaja pärast ostetakse mees tagasi
          okei,reaalsuses päris nii pole, kuid, mine sa tea.
          ka reaalsuses teostatav

          Kommentaar


            Alex on vana kaval rebane

            Kommentaar


              Ei saa aru, miks juba mängijad nii vara seal katte all on. Võiks nad ju riietusruumides konutada või siis väljakul sooja teha. Miks? Aidake.
              EDIT.

              Tulid juba. Sooja tegema.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Õudne kaitse Manul:S (edit: esimene poolaeg)

                Kommentaar


                  Algselt postitas estone Vaata postitust
                  Õudne kaitse Manul:S (edit: esimene poolaeg)

                  3:2 interi kasuks,Adriano löi omavärava vst nagu ma aru sain
                  real

                  Kommentaar


                    Algselt postitas estone Vaata postitust
                    Õudne kaitse Manul:S (edit: esimene poolaeg)
                    ma ütleks, et ka Evra on erakordselt sitt olnud, lisaks eksimustele on ta kuidagi sõprsumängule mitte omaselt närviline, mõttetu.
                    Adriano omavärav oli ka juvileerile omaselt täpselt sooritatud

                    edit: ja mis teenete eest veel värdi kuklasoenguga, kuid muidu uhke nimega Eagles platsil on ?
                    Miljon tuhat korda oleks soovinud ennem uusi tegelasi näha.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                      ma ütleks, et ka Evra on erakordselt sitt olnud

                      Vähemalt ei saa seda Vidic'i kohta öelda
                      “Whatever we plant in our subconscious mind and nourish with repetition and emotion will one day become reality.”

                      Kommentaar


                        Algselt postitas dreyd Vaata postitust
                        edit: ja mis teenete eest veel värdi kuklasoenguga, kuid muidu uhke nimega Eagles platsil on ?
                        Miljon tuhat korda oleks soovinud ennem uusi tegelasi näha.
                        Eagles näitas Aasia tuuril väga head mängu. Minu arust sai ta eilegi hästi hakkama. Ning arvestades, et ühtegi vahetust eile ei tehtud siis võib arvata, et sama koosseis alustab ka Chelsea vastu. Uutest tegelastest nii palju, et Hargreaves ja Nani on vigased ning Anderson alles alustas treeningutega. Samas peaksid reedel Doncasteri vastu viimased kaks mängima.

                        Kommentaar


                          Mõnes mõttes väga vajalik laks õigel hetkel vastu näppe, ei lase meestel liiga rahulolevaks muutuda. Pole see jalgpall ka päris nii lihtne, et kui vaja, siis lükkame aga seitse ühepuutesöötu järjest ja ongi jälle värav. Okei, kaks-kolm korda oleks peaaegu välja ka tulnud, aga ikkagi. Rünnak ongi tegelikult täiesti ok, aga kaitse... Eriti rabe oli tõesti Vidic ja Evral jääb ka loodetavasti ükskord ometi meelde, et sellises formatsioonis ei ole tema põhipositsioon kuskil vastase kasti joonel. Ja Eagles muide oli minu meelest täitsa okei, v.a see, et natuke rabistas (minu teada oli see tal esimene mäng Old Traffordil põhis alustada) ja kõik pealelöögid pigem staadioni kohal lendavaid kajakaid kui väravat ohustasid. Uusi poisse ei näinud sellepärast, et kõik kolm on natuke katki, seega ilmselt mängib Eagles ka pühapäeval. Peale tema ja Fletchi ei olegi momendil ju sinna keskele kedagi võtta, Oweni põlv olevat ikka veel valus.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            Edwin hakkab ikka juba vanaks jääma. Vana Kusczak on?
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Kuszczak on 25.aastane
                              George Best:"Kui ma sündinuks inetuna, poleks te midagi kuulnud Pelest"

                              Kommentaar


                                Kommentaar

                                Working...
                                X