320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Peaks mainima, et nüüd kus Smith end juba vaikselt Newcastlis sisse seab, pole meil ründesse eriti mehi jäänud... Teades, et Saha ja Ole pole vist sellel sajandil kogu hooaega terve püsinud, tuleb meil loota Frazier Campbellile? Või isegi King-Dongile? Veits sitt lugu ju. Aga lohutuseks on vähemalt seegi hea, et Arsenalil pole sedagi...

    Kommentaar


      Tulge-tulge, noored ässad.

      Which ship has never docked at Liverpool?
      The Premiership.

      "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

      Kommentaar


        Algselt postitas sicmic Vaata postitust
        kümne aasta pärast lööb G14 liiga finaalis võiduvärava

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          kümne aasta pärast lööb G14 liiga finaalis võiduvärava
          ei löö ta midagi. Enne võtab ta sellel ajal kaineris midagi kuhugi. Niivõrd noored superstaarid ei pea ülisuure tõenäosusega pingele vastu. Eurospordis on sellest üsna kena artikkel.

          Kommentaar


            Algselt postitas mehis Vaata postitust
            Peaks mainima, et nüüd kus Smith end juba vaikselt Newcastlis sisse seab, pole meil ründesse eriti mehi jäänud... Teades, et Saha ja Ole pole vist sellel sajandil kogu hooaega terve püsinud /../
            justnii, saan aru, et wengerist eeskuju v6ttes pea mittemillegi eest soetatud nooruk (kes pealegi end premieris veel t6estanud polegi), miljonite eest maha parseldada oli suur kiusatus,
            aga seda imelikum on lasta neil m6lemal minna, Tevez on ju ka usna ebat6enaoline veel,
            vist tahetakse raha tagasi teenida
            P.S. Giggs on muidugi v6imeline vajaduse korral k6ik positsioonid vasakult paremale paikama,
            ikka peab veteranidele lootma
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              P.S. Giggs on muidugi v6imeline vajaduse korral k6ik positsioonid vasakult paremale paikama,
              ikka peab veteranidele lootma
              Rünnakule võime ju alati toppida veel Ronaldo. Aga see ei muuda fakti, et meil on poolkaitses rohkem mehi, kui rünnakul ja kaitses kokku(väike liialdus). Ole ja Giggs (mõlemad minu isiklikud lemmikud läbiaegade) ei ole enam just nii noored, et suudaksid mängida hooajal üle 30 mängu. Või laename poole hooaja pealt kellegi? Minu pärast tulgu või Tevez, aga kindlasti on meil üht ründajat väga vaja. Ja seda nüüd, kus hooaja alguseni niiiiiiiii vähe aega jäänud... Kas tõesti hakkab ka Alex vanaks jääma...

              Kommentaar


                Fergie on mõnes intervjuus vihjanud, et ka Nani ja Anderson võivad vajadusel ründes mängida.

                Kommentaar


                  Algselt postitas mehis Vaata postitust
                  Ja seda nüüd, kus hooaja alguseni niiiiiiiii vähe aega jäänud... Kas tõesti hakkab ka Alex vanaks jääma...
                  Üks asi on hooaja algus, teine üleminekute lõpp.
                  Aga jah, hea et pole nii sitasti kui Arsenalil.

                  Mmm... Epic! Ma tahan lõpuks oma biigmäki eined saada! Ennusta midagi reaalset sel aastal.
                  Supplies!

                  Kommentaar


                    Pigem siis küll juba Anderson, näiteks ManU enda kodukas isegi ei vihja, vaid annab tema positsiooniks konkreetselt forward. Fergie taktika tundub niikuinii liikuvat üha enam selles suunas, et kaitsvast poolikust ettepoole vaadates ei ole ühelgi mehel kivisse raiutud positsiooni, vaid asi varieerub vastavalt vajadusele (seejuures Rooney võimed on selles osas ilmselt täiesti ammendamatud, eile tegutses ta kohati juba kuskil keskväljal playmakerina näiteks). See tähendab ka, et enamasti mängitakse ilma otsese tipuründajata ja Rooney või Teveze kõrval saaks Anderson vajadusel hakkama küll. Seda veel ühe ründaja hankimise paanikat nagu väga ei mõista, Teveze tuleku puhul on kõik pingopongo tegelt, isegi juhul, kui OG ja klaasmees teineteise võidu medpunktile tööd annavad. See praegune formatsioon näeb ju niikuinii ette, et ääred tõusevad pidevalt rünnakut toetama, on seal siis Giggs, Nani, Ronaldo või kes tahes veel. Pluss keskelt abistavad nt Scholes, Eagles - palju te neid ründavaid mehi tahate sinna platsile üldse? Niigi tekib kohe küsimus, et kes kurat see aitab vajadusel kaitses ääri lappida, kui on näiteks Nani ja Ronaldo korraga platsil ning Evra ka jälle ülemeelikuks läheb. Kui üldse kedagi, siis oleks pigem mõnd kaitsjat vaja, Rio või Vidici vigastuse (ptüi korda kolm) puhul ainult Evansite ja Simpsonite peale lootma jääda on nagu veidi riskantne - seda enam, et Heinze lahkumine võrduks automaatselt ka rasvase miinusega võimaliku keskkaitsja variantide osas. Silvestre või Brown mõnes otsustavas mängus keskel... ei tahaks tõtt-öelda eriti mõelda sellise stsenaariumi peale. Igatahes O'Shea aktsiad universaalse kaitsjana tõusevad ilmselt üsna kõrgele.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vandersell Vaata postitust
                      Mmm... Epic! Ma tahan lõpuks oma biigmäki eined saada! Ennusta midagi reaalset sel aastal.
                      Vabanda mu kehva mälu. Millest jutt?

                      Kommentaar


                        Viimati pidi Saha topskoorerina lõpetama, ma lubasin seepeale kaks eelpoolmainitud söögipaketti nahka panna. Mis üleeelmisel aastal oli, seda hetkel ei mäleta. Kõik seotud Premieri ennustusega.
                        Supplies!

                        Kommentaar


                          wes brown on üle prahi kaitsja kui ta juhtub keskkaitses mängima.. mina tahaks näha see hooaeg kuidas ta vidici pingile puksib

                          Kommentaar


                            Algselt postitas morsk Vaata postitust
                            wes brown on üle prahi kaitsja kui ta juhtub keskkaitses mängima.. mina tahaks näha see hooaeg kuidas ta vidici pingile puksib
                            koomik
                            10 tähemärki

                            Kommentaar


                              ei,tegelt ka. Ma tahaks ka näha kuidas puksib. Aga tahtmine on üks asi...
                              Aga Smudge siis ametlikult Newcastle ridadesse, kahju näha lahkumas sellist võitlejahinge, kuid eks loodame parimat talle ning et ta saaks väravalöömise taas kätte.
                              Nüüd kui Rossi ja Smith lahkunud, tuleb loota et Tevezi tehing ikka saab teoks enne 31. , vastasel juhul võime kohata probleeme, kuigi nagu siin eelnevalt juba arutatud, ründavaid mängijaid meil jagub, kuid siiski alati kulub paar puhast ründajat ära (tervet).

                              Kommentaar


                                Kui nüüd muidugi ükski osapool viimasel hetkel ootamatult tala ei pane, siis viimaste uudiste kohaselt peaks Tevezi asi saama ühele poole juba homme, kuna ainus alternatiiv on kohtusse minek ja seda ei taha keegi. Wet Sham saab oma raha, ManU mängija ja Kia Motors teenib ka mõned pennid vahelt. World peace.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X