320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Muideks on olemas ka Pique,Silvestre ja Cathcart.Nii et kaitsjaid vaevalt juurde tuleb.
    .

    Kommentaar


      Algselt postitas RVN Vaata postitust
      Muideks on olemas ka Pique,Silvestre ja Cathcart.Nii et kaitsjaid vaevalt juurde tuleb.
      Tänu neile on ManU-l meistritiitel juba kindlustatud.

      Kommentaar


        Algselt postitas vandersell Vaata postitust
        Viimati pidi Saha topskoorerina lõpetama, ma lubasin seepeale kaks eelpoolmainitud söögipaketti nahka panna. Mis üleeelmisel aastal oli, seda hetkel ei mäleta. Kõik seotud Premieri ennustusega.
        Selge. Aga keegi ju ei keela siduda eelpool nimetatud einete söömist Unitedi liigavõiduga

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Selge. Aga keegi ju ei keela siduda eelpool nimetatud einete söömist Unitedi liigavõiduga
          Vägagi reaalne variant. Kahjuks lõi Sellis välja traditsiooniline pussy ja ilmselt ei julgeta seda pakkumist vastu võtta.
          Minu nimi on jyriöö, aga sõbrad kutsuvad mind tavaliselt külla.

          Kommentaar


            väga väga kahju, et selline sümpaatne mängija nagu smudge lahkus
            aga jah, järgmine kaak nufci juurde

            Kommentaar


              Algselt postitas jyriöö Vaata postitust
              Vägagi reaalne variant. Kahjuks lõi Sellis välja traditsiooniline pussy ja ilmselt ei julgeta seda pakkumist vastu võtta.
              Ära õienda. Valin vastavalt oma nägemusele selle aasta naljaennustuse. Ja seda hoopis teises teemas.
              Supplies!

              Kommentaar


                Kaitsesse me juba üritame järgmiseks suveks tuua ainsat normaalset City mängijat Micah Richardsit. Tüüp alles 19 aastane ja juba mänginud koondise. Tõeline must täkk!

                Kommentaar


                  oot kuidas on see võimalik et mängija liigub Cityst Unitedisse või vastupidi?

                  Kommentaar


                    Algkoosseis Doncasteri vastu: Kuszczak, Bardsley, Pique, Evans, Silvestre, Gibson, Martin, Fletcher, Evans, Anderson, Campbell.

                    edit: väike muudatus, Silvestre on Simpsoni asemel.
                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      2:0 võit Gibsoni ja Sean Evansi ilusatest kauglöökidest.
                      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                      Kommentaar


                        Nagu ma aru sain siis Tevez võeti laenule ja mingi aja pärast saab ta 30 milli eest ära osta ?
                        .

                        Kommentaar


                          Algselt postitas RVN Vaata postitust
                          Nagu ma aru sain siis Tevez võeti laenule ja mingi aja pärast saab ta 30 milli eest ära osta ?
                          Jah, kaheaastane laenuleping võimalusega siis kolmeks aastaks endale osta. Põhimõtteliselt sama diil, mis Liverpool Mascherano puhul tegi.
                          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                          Kommentaar


                            väga hea diil ManU poolt

                            Kommentaar


                              Kui Richardsoni müük oli supertehing, siis Smithi müümise kohta nii ei ütleks. Saan aru et ta polnud siin esimene valik aga ega ta seda ka Newcastle'is olema ei hakka. Owen, Martins, Viduka... Lisaks pidavat Luque head mängu viimasel ajal näitama.
                              Aga mis muud kui tuult tiibadesse talle seal põhjas. Owen on ju klaasmees, Viduka juba vanake ning Martinsi elu on pidevalt ohus.

                              Tevez on tõesti hea diil ning Rooney ja Tevez polegi paha ründepaar. Mis siis et sarnased. Mõistavadki üksteist paremini. Ruud oli ju nn puhas ründaja aga mida me temaga võitsime? Üks liigavõit, üks FA Cup ning Carling Cup (kusjuures see oli rohkem Saha teene, sest Ruud mängis vaid ühes mängus) ning lisaks võibolla ka mõni Community Shield (kes neid ikka täpselt mäletab).
                              Vaatamata sellele on tegemist klubi ajaloo parima ründajaga. Viie hooajaga 150 väravat, mis teeb 30 väravat keskmiselt. Isegi legendaarsed Dennis Viollet ja Bobby Charlton ei suutnud seda, rääkimata lähimineviku tegelastest nagu Andy Cole ja Mark Hughes.

                              Kommentaar


                                Hargreaves tegi debüüdi. Peterborough 3:1 kotis. Väravad Adam Eckersleylt, Jonesilt ja Dongilt. Viimase värav on väidetavalt suht ilus.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X