320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Ei saa aru. Sisuliselt kõikidel tippklubidel on rohkem punkte kui eelmisel aastal peaks just tähendama, et sellel aastal saan premmi keskmikuid lihtsamini just kottida ju?
    7 mängu on liiga väike sample. Aga kui nüüd kokku kõigi punktid arvestada, siis eelmise aastaga võrreldes -1
    Je suis Nasfal

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      piinlik võik sellise pakkumisega üldse lagedale tulla. See pakkumine kehtib ainult õigetele spordimeestele, kes kes julgevad ikka enda masinad joonele panna. suvalisi bette võin triobetis ka teha.
      Sorri, Unitedi vastu olemine on mu "teine klubi".

      Kommentaar


        Algselt postitas $$$ Vaata postitust
        Sorri, Unitedi vastu olemine on mu "teine klubi".
        õpitud võltsviha või kuidas smutov aastaid tagasi ühele kaasfoorumlasele tabavalt ütleski. (siin samas teemas kusjuures, kui mälu ei peta)
        buy the ticket, take the ride.

        Kommentaar


          lollakas
          see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

          "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

          "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

          Kommentaar




            Vahi aga, kadunud poeg on pingile jõudnud.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Pole ammu nii endale meeldivat koosseisu näinud. 3:0 ez win, ez money
              Je suis Nasfal

              Kommentaar


                Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                Pole ammu nii endale meeldivat koosseisu näinud. 3:0 ez win, ez money
                Ok siis

                Kommentaar


                  esmaklassiline kaitse blindilt ja valencialt.

                  Kommentaar


                    Kaua võib seda Blindi mängitada keskkaitses, see ei hakka kunagi töötama top klubide vastu.
                    .

                    Kommentaar


                      Algselt postitas RVN Vaata postitust
                      Kaua võib seda Blindi mängitada keskkaitses, see ei hakka kunagi töötama top klubide vastu.
                      u serious? mulle just jäänud mulje et kaitse töötab ainult siis kui blind keskel on

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RVN Vaata postitust
                        Kaua võib seda Blindi mängitada keskkaitses, see ei hakka kunagi töötama top klubide vastu.
                        Sa teed mingit halba nalja, või sa just päriselt nimetasid Wolfsburgi top klubiks?

                        Kui Wolfsburg ära lõi, siis ma mõtlesin et see on mingi halb nali...ehk nüüd hakatakse Eestis levivate kanalitew pealt päris mänge ka näitama ja ei raisata eetriaega sellisele üle haibile.
                        FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                        sigpic

                        Kommentaar


                          Tra Martial on kuld

                          Kommentaar


                            mine perse, Wayne.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Ma olen pikalt mõelnud, mis oleks, kui Mata mängiks keskel, paremal keegi lahe(di Maria, Pedro), vasakul Memphis ja ees Martial. Kapten Bastian/Mike/de Gea. faking sell rooneh, üks normaalne straiker sisse sest anton ei pane veel terve hooaeg; sack meie üleminekupoliitika
                              You need people who score goals, that's how you win games.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vincent Vaata postitust
                                mine perse, Wayne.
                                luuletamine on vist liiga pehme ala ühe jalgpalluri jaoks

                                Kommentaar

                                Working...
                                X