320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    see LVG kuulutus enne mängu maksis vist kätte. "We came here to win!"

    Kommentaar


      FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
      sigpic

      Kommentaar


        mopp pani kohtuniku suunas ilmselge fuck offi teele - kas sellele kuidagi reageerima poleks pidand?
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Tea jah mitu neist Keylor ära oleks võtnud - pakun, et 0.

          Kommentaar


            Kas sõnu on üldse vajagi? Piinlik oli vaadata seda isutust ja sitahädasust. Arsenalil õnnestus jälle kõik, mis sai ja gratz neile. Mäng anti esimese poolaja esimese poolega ära... mis on understatement.

            Kommentaar


              esimene suurem test hooajal ja saime 3-0 peksa, ütleb nii mõndagi. mäng on lihtsalt LIIGA fcin aeglane, mingit liikuvust ei ole, jooksu peale söötmist jms. fuck LVG's philosophy :/

              Kommentaar


                Alles eelmise vooru järel oli kõik ju zajebiis, siin mõned tegelesid juba eputamisega ju. Üks voor ja "fuck off LVG". Seems legit.

                Kommentaar


                  Ma ka ei saa aru mis möll on. Te kaotasite VÕÕRSIL Arsenalile, aga kisa on selline nagu oleks neeger tööle pandud.

                  Kommentaar


                    Ma räägin noh, veits pohhui. 2 punkti liidritest, kaotame Arsenalile korra 4 ja poole aasta jooksul ja seda veel külas, big deal.
                    Giggs will tear you appart.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                      Ma räägin noh, veits pohhui. 2 punkti liidritest, kaotame Arsenalile korra 4 ja poole aasta jooksul ja seda veel külas, big deal.
                      Parandus: Teist korda sellel aastal. Sellise suhtumisega saate kevadel ka sule sappa.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas krissucool Vaata postitust
                        Ma räägin noh, veits pohhui. 2 punkti liidritest, kaotame Arsenalile korra 4 ja poole aasta jooksul ja seda veel külas, big deal.
                        Olgu see vastane kes tahes. Mängupilt oli ideetu ja isutu, mis hävitab lootusi pikas plaanis.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas žurnalist Vaata postitust
                          Olgu see vastane kes tahes. Mängupilt oli ideetu ja isutu, mis hävitab lootusi pikas plaanis.
                          No ma ütleks, et mõne üksiku erandiga on see nii olnud kogu senise hooaja nii et what else is new?
                          Ehk mu point on see, et Van Gaali all mingit väga ideelist ja isukat mängupilti pole minu mäletamist mööda kordagi olnud ega ilmselt hakka ka tulema. Samas on see sama mängupilt meid hoidnud liidritest 2 punkti kaugusel, mida iseenesest ennem hooaega ei osanud oodatagi. Täna mängisime ise veidi alla enda senise taseme ja vastane mängis maksimumi lähedal. Happens.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Pole mängupildis tõesti seda tulevärki ja showd piisavalt nagu näha sooviks, mehed selleks on olemas ja võimelised, aga enne väga kirema ka ei hakkaks, kui kõige tähtsamates sarjades suudetakse kõrges mängus püsida. Ja enne tänast olime LVG käe all kõige tulisemate konkurentitega hästi hakkama saanud nii skoori, kui ka mängupildi poolest imo. Seda enam oli tänane mäng müsteerium.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              taktikaline kaotus. esiteks kärrik ja schweini pluss alavormis roo - nende kolme koguvanus...mis ta on? 100aastat? - madistama premmi kõige nobedama(lt söötu lükkava) keskvälja vastu. anderit puudus annab muidugi tunda.
                              mänguline kaotus. sakslane on teinud kaks super hea mängu ja täna oli nagu pohmelliga martin vunk. ülejäänd tondid mõtlesid vist ka, et on heategevus mäng.
                              üldiselt võiks memphis reservide eest vähe proovida. hea, et muidugi alexist first hand paugutamas nägi, sest ühel ilusal päeval oodatakse ka temalt selliseid sooritusi.

                              sellest ka veits kahju, et b-rod tala sai. kolmandik meedia piitsast jääb nüüd tulemata, kuigi võiks. häbi teil fuckin olgu.
                              õnne arsele. kui niimoodi mängida, ei saa muud tulemust tahta.
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Muide härra memphis on küll kohutavalt sitt, aga keda tema asemel seal äärel kasutada? Meeskonnas on ju sisuliselt 3 naturaalselt äärt: Depay, Young ja Valencia ning kahte viimast kasutatakse äärekaitsjatena, sest meeskonnas on omakorda ainult 2 äärekaitsjat, kellest üks on terveks hooajaks väljas. No ok, Matat mängitatakse ka äärel, sest Rooneyt ei tohi pingile panna, aga reaalselt, keda seal mängitada?
                                Giggs will tear you appart.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X