320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    sööge kõik sitta rsk.

    Kommentaar


      Aasta vahetus 2015 noooooooooo T**A!

      Kommentaar


        Van Gaal ikka uskumatuid vahetusi tegemas taas. Wolfsburgi vastu võttis Schweini ja Mata välja ning superstaar Powell saabus mängu päästma. Täna kaotusseisus jälle Powell sisse ja välja Fellaini kes pm on ainus ohtlik mees täna olnud

        Kommentaar


          Täna on Mata ainuke mängija olnud, keda ma vist kordagi näinud ei ole

          Kommentaar


            Kuidas on võimalik ühel klubil nii mittemidagiütlevat mängu näidates liigatabelis esikohaheitluses osaleda...
            Maailmameistrid!!

            Kommentaar


              Algselt postitas Ibanez Vaata postitust
              Kuidas on võimalik ühel klubil nii mittemidagiütlevat mängu näidates liigatabelis esikohaheitluses osaleda...
              Sest enamuse ajast pole meil olnud 10 meest vigastatud..

              Kommentaar


                Ohoh, Phil Jones sai platsile, unustasin juba, et selline pallur eksisteerib. Ja vigastada saanud McNairi asemele.
                Hullem juba kui Arsenal.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Miks Young mängu ei saa?

                  Kommentaar


                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      surma lõhn on üleval. laske see kloun lahti.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Ja siiski ollakse liidrist vaid 3p taga.
                        Elu on lühike, pidu on pikk.

                        Kommentaar


                          LVG: "Expectations of this club are high, that's our problem"
                          Kõik on korras, see on protsess. Järgmine nv saadakse kodus punkt Norwich´i vastu.
                          varupallivarupumpaja

                          Kommentaar


                            Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                            surma lõhn on üleval. laske see kloun lahti.
                            Palun ärge seda jumala eest tehke. Rahvas vajab tsirkust ja leiba!
                            Karma sai Man U täna ikka päris kiirelt kätte. Sulust löödud väravaga oleks ikka päris nadi punkt saada.

                            Tänud plastic, ilma sinuta oleks tänasesest järjekordsest tsirkusest tõenäoliselt ilma jäänud
                            Inimesed, olge valvsad! Ma armastan teid ikka veel! Minu armastus – see on jube ja õudne, seepärast te peategi olema valvsad.

                            Kommentaar


                              Väidetavalt oli Mata ka täna platsil.
                              Egiptvõimatt, osteti persetäis poolkaitsjaid, aga ikka jääb meestest puudu, ulub kõle preeria tuul ja Paddy poiss peab peksma pikka ette, sest palli niisama maast ei suudeta toimetada ei Matale, ei äärtele...veel vähem Martialile.

                              Leidsin ühe positiivse asja ka: kui homme-ülehomme tipusatsid punktid võtavad, siis ei saa filosoof enam seda "tabeliseis on meil jõle hea" vabandust kasutada. Jääb ainult "noored ja vigased" hala.
                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                kõva ootuste jutt vanamehe poolt. mitte kuigi kaua tagasi jauras ju ise kuidas esimesel hooajal alati võitnud on jne.

                                kevadel mõtlesin, et minu pre-LvG ränt härrase aadressil oli ülekohtune ja varusin külmkappi üksjagu kisselli, et sõnad paremini maitseks kui ma neid ühel hetkel sööma pean hakkama.
                                tänaseks on paraku olukord seal maal, et otsisin paar mineviku traktaati välja. prohvet nah.

                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                ajalootunnist tuleb meelde nõukogude liit ja selle lagunemine. olen siiani arvanud, et moyes oli gorbatšovi kehastus. samas kui gaal peaks jeltsini ekvivalent olema, siis ega siin midagi ilusat oodata pole.
                                ja

                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                mis see van gaal viimase 10aasta jooksul teind on (jalkamaailm on kümnekonna aastaga ikka korralikult muutnud)? või kust on tekkinud illusioon, et temaga on kõik kohe jube hea?

                                peale barcast lahkumist (seda teistkordset siis) sitsis ta neli aastat AZ'is. hollandi liiga, no andke mulle andeks. peale seda bayern, kus esimesel hooajal oli tubli: bundesliiga tiitel+pokaal+CLi finaal, kus saadi interilt sanga. see, kui kõva saavutus oli bayerni liigavõit ehk et mis tase seal tollal reaalsuses valitses, oskab ilmselt mõni vastava logoga poiss paremini rääkida.
                                teisel hooajal lülitati nad igatahes esimsest knock-out voorus välja ja LvG sai tala.

                                persseläind euro012 järel pandi ta hollandisse pukki. selles alagrupis, mis nad MMile viis...no eks me teame ju isegi.

                                ehk et pange nüüd mu näpp sellele kohale, mis näitaks, et ta on see mees, kes kahele eelpool esitatud küsimusele vastaks.
                                ...and theres plenty more.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X