320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Katk Vaata postitust
    Pretty desperate stuff... Tea kas ManU juhtkond on natuke mõelnud ka mida Mou palkamine nende mainele tähendaks? Samamoodi hakkaks klubi imagot tualetti tõmbama nagu alati see temaga käib.
    Mis see pressikatel ülbitsev kalkun parem on olnud? Ma suur vahet ei näe, kes enne toetasid, toetavad edasi.

    Kommentaar


      ManU-t on nagunii alati heiditud ju. Peamine murekoht Mou puhul on minu arvates see, et mis seisus tal enesekindlus ja vaimne tervis hetkel on.

      Kommentaar


        Algselt postitas Planche Vaata postitust
        ManU-t on nagunii alati heiditud ju. Peamine murekoht Mou puhul on minu arvates see, et mis seisus tal enesekindlus ja vaimne tervis hetkel on.
        naerukoht

        Kommentaar


          Algselt postitas Stok
          Mou palkamine on Chelsea fanbase'i arvukust mõjutanud lambihinnanguliselt 374 miljoni totaka võrra.

          "Our fan base has grown dramatically worldwide, from 26m to just under 400m, second to Manchester United.
          Eks ikka oli Mou palkamine selle asja taga. Samamoodi oli ka City fännidega, kui Mancini pukki tuli tulid ka fännid ülemaailmselt järgi. Nendes nafta miljonites millega toodi suvasuureraha eest ükskõik keda taheti suvasuurepalgaga sisse ei olnud mingit seost selle lambihinnanguga.

          Kommentaar


            Algselt postitas Katk Vaata postitust
            Eks ikka oli Mou palkamine selle asja taga. Samamoodi oli ka City fännidega, kui Mancini pukki tuli tulid ka fännid ülemaailmselt järgi. Nendes nafta miljonites millega toodi suvasuureraha eest ükskõik keda taheti suvasuurepalgaga sisse ei olnud mingit seost selle lambihinnanguga.
            Need "naftarahad" on aidanud üleüldist taset ja huvi tõsta kogu liigas, misläbi on sellest võitnud ka kõik muud klubid. Kaasaarvatud "kõigeeetilisemjapuhtam" (kellel juhtumisi samuti šeikide rahad toeks on, eksole).
            olgem kristlased, vabandused on esitatud

            Kommentaar


              Algselt postitas zaz Vaata postitust
              Need "naftarahad" on aidanud üleüldist taset ja huvi tõsta kogu liigas, misläbi on sellest võitnud ka kõik muud klubid. Kaasaarvatud "kõigeeetilisemjapuhtam" (kellel juhtumisi samuti šeikide rahad toeks on, eksole).
              Ei tea, kui poleks tulnud Chelseat ja Cityt oleks kõik rahad ja head mängijad ManU ja Arsenali käes ning nad suudaks konkureerida Reali, Barca ja Bayerniga.
              Victoria Concordia Crescit

              Kommentaar


                Ei tea, kui oleks tulnud Chelsea ja City, poleks kõik rahad ja head head mängijad ManU ja Arsenali käes ning nad suudaks konkureerida Reali, Barca ja Bayerniga.
                see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                Kommentaar


                  Fakt on see, et praegu ei suuda keegi konkureerida.
                  Victoria Concordia Crescit

                  Kommentaar


                    tead ju küll, sinusoid 'n' shiiet
                    see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                    "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                    "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                    Kommentaar


                      Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                      Ei tea, kui poleks tulnud Chelseat ja Cityt oleks kõik rahad ja head mängijad ManU ja Arsenali käes ning nad suudaks konkureerida Reali, Barca ja Bayerniga.
                      Ja liiga oleks sama põnev kui neil? Ei tea kas siis ka raha nii palju liiguks nagu täna.
                      olgem kristlased, vabandused on esitatud

                      Kommentaar


                        Algselt postitas zaz Vaata postitust
                        Ja liiga oleks sama põnev kui neil? Ei tea kas siis ka raha nii palju liiguks nagu täna.
                        Ei, liiga oleks samamoodi maailmaparim nagu neil.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          imelik, et keegi ei ole pakkunud SAF-i aasta lõpuni. Nii ebareaalne?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas zaz Vaata postitust
                            Need "naftarahad" on aidanud üleüldist taset ja huvi tõsta kogu liigas, misläbi on sellest võitnud ka kõik muud klubid. Kaasaarvatud "kõigeeetilisemjapuhtam" (kellel juhtumisi samuti šeikide rahad toeks on, eksole).
                            Seda analüüsi ma küll tahaks näha. Nõus, et naftaraha on tõenäoliselt suurendanud huvi liiga vastu, mistõttu kommertstulud on ehk suuremad kui nad muidu oleksid olnud. Aga niimoodi intuitiivselt ma pole ma nüüd küll kindel, et paari klubi tekitatud inflatsioon on reaalselt teiste positsiooni parandanud (kasvõi mõõtes seda vis-a-vis muu euroopa klubid). Nad suudavad oma mängijaid küll tõenäoliselt kallimalt müüa, kui nad muidu oleks suutnud - samas sisendihinnad (ostetavad mängijad) on ju ka kallinenud. Ja kui proovida mõõta tulemuse muutust (ehk siis väljundit), siis on suhteliselt paranenud küll peamiselt naftaklubide positsioon. Euroopas samamoodi pole otsest inglise dominatsiooni järgnenud, mis justkui ei kõnele suurenenud konkurentsivõimest. Samas ehk on veel vara.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              imelik, et keegi ei ole pakkunud SAF-i aasta lõpuni. Nii ebareaalne?
                              Jahh.
                              "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                              Kommentaar


                                Kõik on ju nii loogiline mis siin järgneva nädala jooksul juhtuma hakkab. Laupäeval saadakse Stokelt tala, mis on viimane piisk karikas ja 28ndal mängus Chelsea vastu on Mou juba pukis.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X