320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    Mis juhtus Unitedi logoga ja "In Van Gaal I trust" allkirjaga?
    Jan kaotas mulle kihlveo, et kas üks eliit foorumi kasutaja on lilla või ei. Ta arvas,et pole

    Kommentaar


      Algselt postitas Reintz Vaata postitust
      Mis juhtus Unitedi logoga ja "In Van Gaal I trust" allkirjaga?
      No United pole United. Mis jalka see on? Ei raatsi oma närve raisata (mänge vaatan ikka edasi) ning tahan kompenseerida selle mängupildi Napoli mängupildiga, sest see on ründav ja täpselt selline "United way".

      Allkirjaga on see point et see mees on läinud. Poleks Leicesterilt eelmine hooaeg 5-3 saadud oleks plaan õnnestunud ning me oleks top2 hetkel. Võib-olla mingi edumaaga isegi.
      LVG hakkas kartma, plaanid sassis ning nüüd hirm - lööme meie võib-olla ühe, ent ärme jumala eest endale lase lüüa. Seetõttu ongi selline riskivaba, tuim veeretamine. Tüüp arvas et saab possessioni ja kõmmutamisega siin liigas ilusti tiitleid võidetud kuid EPL ühtsus ning tagumiste tiimide (mida Leicester oli, nüüd veidi etem) tugevus oli üllatuseks.

      Seetõttu pole ka 4-3-3 taktikat (+ vigastused, no kurat küll kuidas saab nii et alatasa on keegi katki ja #Arsenal on õhus) ja veidrad lükked turul - ründeliin on naljakas (ma söön Taneli külmiku tühjaks kui Rooney liigas mingi 15+ lööb) ning balanssi kui sellist tiimis ei ole. Blind keskkaitses? Fellaini???? ?????

      Ma rahustan oma närve ja vaatan sensuaalset jalkat - nagu Dortmund, kui CL finaali jõuti, nagu Napoli see hooaeg. Jalka on meelelahutus ikkagi, kui mul on võimalus vaadata cool stuffi, siis võiks ju nagu ikka.
      slimm.ee

      Kommentaar


        tundub, et me ühtegi mängijat vist ei osta.

        Kommentaar


          Algselt postitas PraS Vaata postitust
          Jan kaotas mulle kihlveo, et kas üks eliit foorumi kasutaja on lilla või ei. Ta arvas,et pole
          ma ei ütleks, et sa eliit oled.

          Kommentaar


            Algselt postitas taku* Vaata postitust
            ma ei ütleks, et sa eliit oled.
            shots fired

            Ontopicusse ka siis - Powell Hull Citysse hooaja lõpuni http://www.manutd.com/en/News-And-Fe...y-on-loan.aspx

            Kommentaar


              Algselt postitas taku* Vaata postitust
              ma ei ütleks, et sa eliit oled.
              taku 1 pras 0
              FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
              sigpic

              Kommentaar


                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                Kommentaar


                  Pakub huvi, miks ta peaks üldse mankusse tahtma? Tal läheb spursis ju päris kenasti.
                  Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                  Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                  Kommentaar


                    Sama tüüp teatas ka mingiaeg, et Ronaldo on kindlalt naasmas 24h jooksul unitedisse ehk pole väga usaldusväärne tüüp. Ronaldo tulemist teadsid 4 "väga usaldusväärset/teadlikku" tüüpi. Ja ei näe mis põhjusel peaks poch töö spursis jätma. Soovitan lugeda spursi teemasse postitatud linki kus lahati teda põhjalikult.

                    E: Pigem tundub see trikina, et city ja pepi kõrval kuidagi välja paista "näete meie ka".

                    Kommentaar


                      kus reintz on?

                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Mina ei saa mõhkugi aru mis seal täna korraldatakse, täitsa kreizi värk
                        Je suis Nasfal

                        Kommentaar


                          26. minutiks 2:0 ees, vahi värki.

                          Kommentaar


                            Tõesti, tõesti, tabasin ka end mõtelt, kas unes või ilmsi. Teisest poolgi võiks midagi edasi aretada, mitte kohe suretama hakata, a eks näis.
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Kommentaar


                                Giggsi pingil pole ja järsku mängib mänku jalgpalli. Kokkusattumus?
                                Aga ei, tegelikult on päris tore vaadata üle pika aja ründavat jalgpalli, ning ei mängita koera keskringis. Nii edasi.
                                varupallivarupumpaja

                                Kommentaar

                                Working...
                                X