320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Vince, miks arvad et Mou ei tule kui top4 ei saavutata?

    Arvad et mees ei taha väljakutset? Tal ju tõestamisvajadust sitaks.
    slimm.ee

    Kommentaar


      Uskuda sellesse, et sellest jamast saab kuidagi välja tulla näiteks. Keegi ei räägi enam muutustest, et kuidas ja miks ja milleks.
      Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

      My spell checking is second to nine!

      Kommentaar


        Seda on ju näha, et see mees ei oska oma praegusest mustrist välja tulla. Üks või kaks väga lubavat mängu, mille pealt annaks ehitada. Sellele järgneb mingi "hoidsime 90 protsenti palli, aga arusaamatul kombel kahjuks ei läinud midagi väravasse, sest me ei löönud kordagi peale, samas filosoofilises plaanis võib esitusega rahule jääda" võtmes täispask hamba peale võtt ja järgmised paar mängu korjatakse kuidagi enesekindlust kokku. Siis tehaksegi lõpuks üks või kaks väga lubavat esitust, millele järgneb...

        Mou osas tuli pessimismihoog peale noh. Et ses mõttes ma ei näe seda "kukutame allesjäänud paari kuuga klubi võimalikult persse, siis Mourinho saab hakata tõestama, kui kõva mees ta tegelt on" ideed kuigi jätkusuutlikuna, aga las ta olla, näis kes üldse tuleb ja kelle kaasa võtab. De Gea osas on hirm küll päris suur.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Mis ajast kohtunikud nii emased on? Lähed jooksed kohtuniku ette ja teed "Prille" ta näo ees ja ei saa isegi kollast??
          Je suis Nasfal

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            De Gea osas on hirm küll päris suur.
            +1
            Väravavahte klubis sitaks ja kõik peale DDG-d on divari kvaliteediga.

            Loodan, et klubis mõistetakse, et Sunderlandi kaotus -> top 4 läinud ja CL läinud -> kõik aur Sevilla vastu välja panna, et kuidagi CL'i ära kobistada.
            You need people who score goals, that's how you win games.

            Kommentaar


              Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
              Kas keegi enam usub meisse? Peale meie endi siis.
              Hea oleks, kui ma isegi meisse usuks.

              Kommentaar


                Algselt postitas författare Vaata postitust
                +1
                Väravavahte klubis sitaks ja kõik peale DDG-d on divari kvaliteediga.

                Loodan, et klubis mõistetakse, et Sunderlandi kaotus -> top 4 läinud ja CL läinud -> kõik aur Sevilla vastu välja panna, et kuidagi CL'i ära kobistada.
                Sevilla?!?!

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Sevilla?!?!
                  Euroopa liiga
                  You need people who score goals, that's how you win games.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                    Sevilla?!?!
                    Euroopa Liiga viimasel kahel korral kotti pannud Sevilla.

                    E: jõuti ette.
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                      Sevilla?!?!
                      Midtjylland tõepoolest, mitte Sevilla.
                      De Gea lahkumise puhul mõtlen, et kuhu tal minna oleks, kui Real üleminekute bänni saab, hetkel ei löö ühtegi tippklubi pähe, kus vv oleks keskpärane (peale PSG).
                      Elu on lühike, pidu on pikk.

                      Kommentaar


                        De Gea võib ükskõik kuhu minna. #peposkab #citytahabtedakindlasti

                        Aga eks mehed ka väga ei viitsi mängida, sest Woodward ei mõista biiti, millal ja miks treeneritele jalaga sadulasse lüüa.
                        Atmosfäär on lännu. Aga võtta nüüd Mou veerandiks hooajaks pukki on ka... no ma ei tea kas ta just ise tahab poolikut hooaega endale. Eks laias laastus on plaan see, et Vannikaal tiksub hooaja ära, saadetakse Portugali (ta puhkab seal) tuleb Mou ja läheb elu edasi. Halb on see et Woodward ja Glazerid vaikivad ja vaikivad, ainus info mis on et "nad pole hooajaga rahul" - nii ütles Vannikaal ühes põhjalikus intervjuus.

                        Miks Woody Vannikaalu sackima ei tõtta, on - United ei soovi olla "uus Chelsea" kes treenereid poole hooaja pealt ära saadab ning osanikele ei meeldiks sellised äkilised vangerdused (turuväärtuse muutumine jne). Kokkuvõtlikult öeldes, on tegemist kasumile orienteeritud ettevõttega, mitte "No 1 club in the world" jalgpallitiim.

                        Aga kui mingi "United way" ja "Class of 92' " pasale hakatakse mängima ja tuuakse Mou asemel Giggs siis ma olen nõus teid kõiki kaastunde puhul embama. Eelisjärjekorras on:

                        H.M. Murdock
                        Vincent
                        Epic
                        vaikiv mees
                        Rebellion
                        žurnalist
                        JuriM
                        Tanel (sest tal on ka raske kuna Inter ei oska)
                        slimm.ee

                        Kommentaar


                          Algselt postitas JanK Vaata postitust
                          Miks Woody Vannikaalu sackima ei tõtta, on - United ei soovi olla "uus Chelsea" kes treenereid poole hooaja pealt ära saadab ning osanikele ei meeldiks sellised äkilised vangerdused (turuväärtuse muutumine jne).
                          kaldun arvama, et osanikele ei meeldi ka see:

                          Kommentaar


                            hea pilt.


                            väga hea - survestada Glazereid (müüge kellelegi see klubi, kes sellest ka hoolib) ning Woodyle ultimaatum - kas paned ajama või jääd ainult sponsordiile tegema, jalkaosa ei puudu (DoF sisse). Loodame.

                            tegelt ei viitsi loota, niikuinii tehakse mingi ülihea (Berta DoF'iks, Mou treeneriks, Matamatically ja Smellaiini saadetakse minema ja hakatakse jalgpalli ka mängima) või ülihalb (Giggs treeneriks, Van Gaal DoF'iks või jääb kõik nii nagu ongi) otsus
                            slimm.ee

                            Kommentaar


                              Wayne Rooney wants the Reds to move on following a disappointing result at the Stadium of Light.

                              mulle meeldib, et sel hooajal on pmst kogu koosseis saanud peale järjekordset perses mängu selle sloganiga välja tulla. mõtlesin, et teen manku FBs väikse uurimuse, et kes ja millal, aga kuna seda muud jama on seal nii palju, siis enne hakkas silme eest virvendama kui üldse kuskile jõudsin.

                              ma arvan, et enamus foorumlasi oleks praegusel hetkel ka pädevamad mehed manu pukki, seega minu pärast pandagu sinna kes tahes, peaasi, et vahetataks(, kuigi ise löön väikselt joyce'i trummi, kasvõi suveni interimina).
                              buy the ticket, take the ride.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas H.M Murdock Vaata postitust
                                (, kuigi ise löön väikselt joyce'i trummi, kasvõi suveni interimina).
                                A pohh, ma otsingi bändikaaslasi, seega löön punti.
                                Algselt postitas Stok
                                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X