320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
    ...
    See on juba omaette tase nõuda ühe ajukääruga guardiola sackimist ja teisega LVG hoidmist.

    Kommentaar


      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
      See on juba omaette tase nõuda ühe ajukääruga guardiola sackimist ja teisega LVG hoidmist.
      Nii.. ja nüüd loeme korraks ilusti uuesti...

      Algselt postitas rainis007
      tuleks ainult ükskõik kes peale LVG! ÜKSKÕIK KES! Vahet pole! Kohe!"
      Algselt postitas rainis007
      Ma ei taha öelda, et LvG oleks teinud vapustavalt head tööd. Samuti ei ütleks ma, et tema sackimine oleks halb mõte.

      Kommentaar


        Algselt postitas rainis007 Vaata postitust
        Meeste vorm, motivatsioon, positsioon liigas ja kõik muud jutud. Läinud. Seda ei pööra sellel hooajal mitte keegi tagasi.
        Ma ei viitsi liiga pikalt jaurata ja mõneski asjas on jutt mõistlik, aga selle steitmendiga küll üleliia nõustuda ei tahaks. 12 vooruga näiteks City vastu kuus punkti tagasi teha on ulme või? Omavaheline mäng ka ees. Lisaks jääb võimalus Euroopa Liiga kaudu piletit püüda ja CL oleks siiski igati asjalik eesmärk järgmiseks hooajaks. Pealegi kui homme jälle ise upakile ei aeta, siis ollakse karikas ka veel täiesti sees. Mitte et kõik see nüüd oleks ka ükskõik millise uue võlliga lihtne ülesanne, aga seda ennegi nähtud, kuidas uus mees asju üsna kiirelt ümber pöörab.

        Mourinho osas ainult nii palju, et see kahe-kolme aasta jutt on muidugi teada, aga mis tiimid ta nüüd siis NII halvas seisus endast maha jättis? Ses suhtes, et üsna suvaline sepp tassis pärast teda Chelsea liigas teiseks pluss CL finaali eksole. Interis jättis mees maha treble'i materjali, tõsi, vanureid oli palju ja paraku klubi palkas ka klouni asemele. Okei Realist läks tüliga, mis peamiselt oli sellega seotud, et teatud egomehed ja ta ise ei händlinud omavahel ära, aga arvestades et selle klubi eksistents ongi tänapäeval $$$ egomeeste kokkukorjamise peale üles ehitatud, siis oli ette näha ka, kumb pool seal hamba peale lõpuks saab. Teine minek Chelseast... jällegi tiitlimeeskond oli nagu, ei? seejärel mingi arusaamatu shit happened ja samas nüüdseks on ennast jälle üsnagi normaalselt kokku korjatud ehk ma isiklikult ei näe ainsatki põhjust, miks seesama punt ei võiks järgmisel hooajal uuesti liigavõidu peale mängida. Igatahes vara veel midagi selles osas öelda.

        Mida ta praegu ilmselt pakuks, oleks autoriteet ehk siis lihtsamalt öeldes nagu Murdock eespool ilusti seoses Keanoga väljendus, siis tupoi masti vendadele tuleb jalaga munadesse anda korraks. Lisaks mingi võitjamentaliteedi taasloomine ei teeks ka paha ilmselt, mille pealt siis uuesti annaks ehitama hakata. Mõnes mõttes nagu restart sellele, mis paar aastat tagasi esimesel katsel persse läks. Teooria kõik muidugi taas, aga ma nüüd tema toomist halvaks valikuks ka ei nimetaks tingimata, isegi kui see on kaheks aastaks.


        PS need "saatke see kalkun kohe nahhui" karjed pärast järjekordset piinlikku täiskusemist on ennekõike emotsiooni pealt ja sa saad sellest kindlasti ise ka väga hästi aru, eriti Spursi fännina.
        armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

        Kommentaar


          Vastan rainisele ka. Nõustun vincega, et asi on mindsetis. Asi on mõtetes, suhtumises, ambitsioonides ja nende elluviimises. Kuna hirmu pole, pole hammas ka verel. Tüüpidel savi, motti pole, suht meh kõik - vannikaal eriline autoriteet pole.
          slimm.ee

          Kommentaar


            Algselt postitas vincent Vaata postitust
            Ma ei viitsi liiga pikalt jaurata ja mõneski asjas on jutt mõistlik, aga selle steitmendiga küll üleliia nõustuda ei tahaks. 12 vooruga näiteks City vastu kuus punkti tagasi teha on ulme või? Omavaheline mäng ka ees. Lisaks jääb võimalus Euroopa Liiga kaudu piletit püüda ja CL oleks siiski igati asjalik eesmärk järgmiseks hooajaks. Pealegi kui homme jälle ise upakile ei aeta, siis ollakse karikas ka veel täiesti sees. Mitte et kõik see nüüd oleks ka ükskõik millise uue võlliga lihtne ülesanne, aga seda ennegi nähtud, kuidas uus mees asju üsna kiirelt ümber pöörab.

            Mourinho osas ainult nii palju, et see kahe-kolme aasta jutt on muidugi teada, aga mis tiimid ta nüüd siis NII halvas seisus endast maha jättis? Ses suhtes, et üsna suvaline sepp tassis pärast teda Chelsea liigas teiseks pluss CL finaali eksole. Interis jättis mees maha treble'i materjali, tõsi, vanureid oli palju ja paraku klubi palkas ka klouni asemele. Okei Realist läks tüliga, mis peamiselt oli sellega seotud, et teatud egomehed ja ta ise ei händlinud omavahel ära, aga arvestades et selle klubi eksistents ongi tänapäeval $$$ egomeeste kokkukorjamise peale üles ehitatud, siis oli ette näha ka, kumb pool seal hamba peale lõpuks saab. Teine minek Chelseast... jällegi tiitlimeeskond oli nagu, ei? seejärel mingi arusaamatu shit happened ja samas nüüdseks on ennast jälle üsnagi normaalselt kokku korjatud ehk ma isiklikult ei näe ainsatki põhjust, miks seesama punt ei võiks järgmisel hooajal uuesti liigavõidu peale mängida. Igatahes vara veel midagi selles osas öelda.

            Mida ta praegu ilmselt pakuks, oleks autoriteet ehk siis lihtsamalt öeldes nagu Murdock eespool ilusti seoses Keanoga väljendus, siis tupoi masti vendadele tuleb jalaga munadesse anda korraks. Lisaks mingi võitjamentaliteedi taasloomine ei teeks ka paha ilmselt, mille pealt siis uuesti annaks ehitama hakata. Mõnes mõttes nagu restart sellele, mis paar aastat tagasi esimesel katsel persse läks. Teooria kõik muidugi taas, aga ma nüüd tema toomist halvaks valikuks ka ei nimetaks tingimata, isegi kui see on kaheks aastaks.


            PS need "saatke see kalkun kohe nahhui" karjed pärast järjekordset piinlikku täiskusemist on ennekõike emotsiooni pealt ja sa saad sellest kindlasti ise ka väga hästi aru, eriti Spursi fännina.
            Tõepoolest, see ManC kinni püüdmise point on päris legit, have to admit... kuus punkti sellises hooaja staadiumis ja sellise ManC vastu kõlab täiesti võimalikuna.

            Mou osas - ma ei mõelnudki, et ta niivõrd katastroofilisse olukorda klubi jätaks otseselt. Lihtsalt sugugi mitte nii heasse, kui selles väga lühiperspektiivis... valdavalt mudel ikka selline, et Mou tuleb, Mou muudab, Mou võidab natukene, Mou lahkub, tiimi performance langeb. Viimasel juhul lagunes tiim veel enne laiali, kui Mou minema löödi. Aga tulles tagasi ManU juurde, siis näen vaimusilmas ka seda, et kui ta toodaks ManUsse, siis võiks olla mingisugune lühikene hea periood ja siis paari aasta pärast toimub uus langus. Ja kui sellele järgnevalt tehakse uue treeneri osas vale valik, siis on jälle selline paar aastat keberniiti.

            Ja emotsiooni osas mõistan, aga ei kirjutanud seda juttu ka esimese (ega teise, ega kolmanda) sellise steitmendi peale. Hakkas juba tunduma, et see "ükskõik-kes-peaasi-et-kiiresti-ja-uus" tundus juba valdavaks sooviks saavat.

            Kommentaar


              Algselt postitas vincent Vaata postitust
              Teine minek Chelseast... jällegi tiitlimeeskond oli nagu, ei? seejärel mingi arusaamatu shit happened ja samas nüüdseks on ennast jälle üsnagi normaalselt kokku korjatud ehk ma isiklikult ei näe ainsatki põhjust, miks seesama punt ei võiks järgmisel hooajal uuesti liigavõidu peale mängida.
              Aga nad olid mouga vabalangemises, kuni tuli Hiddink. Facht. Hiddinkiga algas ilmselge kannapööre ja kurat teab mis oleks võinud juhtuda kui mou oleks fännide tahtel jäänud.
              ★★★★★★

              Kommentaar


                Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                Aga nad olid mouga vabalangemises, kuni tuli Hiddink. Facht. Hiddinkiga algas ilmselge kannapööre ja kurat teab mis oleks võinud juhtuda kui mou oleks fännide tahtel jäänud.
                Nõus, aga võib juhtuda iga treeneriga. Täpselt samamoodi me ei tea, kas äkki oleks saadud oma asjad pikapeale jälle korda ja meeskond käima. Üks oletamise mäng kõik.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  ega chelseaga ongi nii, et klubis tegelikult kedagi peale Terry ja venelase enda see projekt aastal 2016 väga ei koti. Ja kui treener vähe tugevama iseloomuga on, siis on ilmselge, et palgasõduril läheb kettasse.

                  Nii kaua kuni treener ja mängijad sõpsid, võib seda palli ju taga ajada, aga kui keegi hakkab swägi ja yolotamist segama, siis adios.
                  Costa hea näide. Vaevalt ühe hispaanlase unistuseks on mingi venelase ja portugallase käe all kuskil kindad käes siblida. Kui hästi maksta, siis kannatas ära.

                  Kommentaar


                    Vana hea vintsu "nahh kõik on ju tegelt fain, kui suures plaanis vaadata". Fakt on see, et Mourinho lahkub klubidest kahel juhul - kas parema pakkumise peale või pärast sisekliima perseminekut (milles ta enamasti alati ise suur, kui mitte peamine osaline pole oma ego tõttu).
                    Victoria Concordia Crescit

                    Kommentaar


                      tuleb välja, et endalegi üllatuslikult hakkan moureeni kaitsma, aga annab otsida kaht keerulisemat klubi kui real florentino ja chelskimovic fc, kus vastupidada. mankus on tipus vähemalt natuke mõistlikumad karakterid (pluss munadeta ed), seega peaks seal sutsu pingevabam õhkkond olema.

                      seda kirjutades jõudsin sisekaemuslikule leppimisele, et spetsiaalne üks on suvel pukis. fakin hell.
                      buy the ticket, take the ride.

                      Kommentaar


                        Mou on kaval, ta alati tahtnud ManU juhendada, nähes et Vannkaal ei saa hakkama, tekitas Chelseas tüli ja enda säkkimise ja nüüd tuleb marsib teile uksest sisse.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                          Vana hea vintsu "nahh kõik on ju tegelt fain, kui suures plaanis vaadata". Fakt on see, et Mourinho lahkub klubidest kahel juhul - kas parema pakkumise peale või pärast sisekliima perseminekut (milles ta enamasti alati ise suur, kui mitte peamine osaline pole oma ego tõttu).
                          Kle sa jõuad ka seda juttu iga nädal kireda nagu Saver Liverpooli teemas sital käib. Mõttetu möla ja lihtsalt kibestumus, et Arsenal tema Chelsea vastu kuidagi ei saanud. Arseenil on suur klubi perse all olnud kaua-kaua ja veel pealegi. Seda kulda on aastatega siiski vähe kogunenud. Interi viimine sellele tasemele oli siiski väga võimas töö. Sellist materjali on Arsenalil viimased 15 aastat olnud. Aga tulemust.... Mitte just liiga palju. Ja ärge tulge selle staadioni jutu, vigastuste ja kohtunikega... alati tehakse ka ise midagi valesti.

                          Lisaks eeltoodud mõtetele lisaks ka Mou vanameeste armastuse. Need härrad võivad järsku taset kaotada ja ei kannata ka 3 aastat sellist piitsa nende füüsis. Lisaks mõelda Fergusoni poliitikale squadi suuruse osas. Fergusoni minekul joonistasid kohaliku foorumi nurgas välja meeskondi kus 3. koosseisus oli veel CL-i poolfinaali kogemusega mehi ja mõtlesid et tulevik on ilus. Mou lemmik number oli vist 23?? See omakorda paari aastaga jooksutab kummi tühjaks.

                          Kommentaar


                            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
                            Vana hea vintsu "nahh kõik on ju tegelt fain, kui suures plaanis vaadata". Fakt on see, et Mourinho lahkub klubidest kahel juhul - kas parema pakkumise peale või pärast sisekliima perseminekut (milles ta enamasti alati ise suur, kui mitte peamine osaline pole oma ego tõttu).
                            Ma lihtsalt ei näe suuremat mõtet jaurata, kui perse kõik võib minna. Sama hästi võiks iga kaotatud mängu järel hüsteeriasse langeda nagu, noh... ah ma ei hakka. Lisaks märgiks siiski, et enne asjade persekukkumist on maureen ka IGAL POOL suutnud üht koma teist siiski teha minu teada, mis nüüd võibolla nii endastmõistetav ka alati pole, eks. Ja kui läheb perse siis läheb, äkki on selle kahe aastaga Giggs juba kuskil Swanseas vms jõudnud natuke mees olla ja kannatab pukki panna või tuleb võtab OG asja üle või ilmneb keegi kolmas jorss kuskilt. Seda, mida Mourinho võiks suuta teoorias mankule praegu anda, ma juba eespool kirjutasin tegelikult ka. Samas kaks aastat on megapikk aeg tänapäeva vutis ja praeguse seisuga kindel tulevik saaks olla ainult siis, kui paks kelner pukki lükata, et noh siis oleks tõesti kindlalt uttivis kogu püha üritus.
                            armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                            Kommentaar


                              Seda sorti sats on peale minemas:

                              Algselt postitas Stok
                              Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                              Kommentaar


                                Vanasti ei olnud vaja pea täiskoosseisuga liiga või paar madalama klubi vastu minna, sai ka poole reserviga hakkama. Aga praegu saadab Shrewsbury (või mis iganes tiim ka pole) oma reservi peale ja lahkub võitjana.
                                Maailmameistrid!!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X