320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Reintz Vaata postitust
    edu 3:0 ja filosoof laseb Pereira platsile alles viimaseks viieks minutiks. Üldse ei imesta, kui nooruk Pogba stiilis lahkumispeo teeb.

    ei tea täpselt, mis on põhjus ja mis tagajärg,
    aga tundub, et Pereira on juba enne võimaluse saamist selle maha mänginud
    GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
    GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
    (Seinfeld, The Pitch)

    Kommentaar


      United: De Gea, Varela, Smalling, Blind, Rojo, Carrick, Fellaini, Rashford, Herrera, Lingard, Martial.
      Subs: Romero, Darmian, Williams, Schneiderlin, Schweinsteiger, Januzaj, Memphis.

      Mis ta siin olla võib...
      Algselt postitas Stok
      Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

      Kommentaar


        Kuulge, käin ka tüüpiliselt närvidele, aga kuskohast tänapäeval üldse striime leiab? atdhenet on kinni, nagu ma näen.

        Kommentaar


          Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
          Kuulge, käin ka tüüpiliselt närvidele, aga kuskohast tänapäeval üldse striime leiab? atdhenet on kinni, nagu ma näen.

          Kommentaar


            Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
            Kuulge, käin ka tüüpiliselt närvidele, aga kuskohast tänapäeval üldse striime leiab? atdhenet on kinni, nagu ma näen.
            Kui olen laisk siis kiirelt valin nendest ühe


            liveaugoal provide live football streaming, fixtures and highlights, liveaugoal give you the best way watching live football for free.
            Messi...The never ending legend!

            Kommentaar


              Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
              Kuulge, käin ka tüüpiliselt närvidele, aga kuskohast tänapäeval üldse striime leiab? atdhenet on kinni, nagu ma näen.
              Reddit r/Reddevils matchthread'ist võid leida. Kui ei, siis googelda football stream, kui täiest pask kvaliteet vaadatav on.
              You need people who score goals, that's how you win games.

              Kommentaar


                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                Kuulge, käin ka tüüpiliselt närvidele, aga kuskohast tänapäeval üldse striime leiab? atdhenet on kinni, nagu ma näen.
                Ise kasutan reeglina www.firstrow.eu nimelist kohta.
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Söödukvaliteet jätab ikka soovida, keskväli olematu

                  Kommentaar


                    Peab keegi arvestust, mitmes esimese poolaja järgne 0:0 see sel hooajal Old Traffordil juba on?
                    the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                    because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                    Kommentaar


                      Jah, teid röövitakse.

                      Kommentaar


                        Huvitav, et Manchesteris leidub inimesi, kes on nõus maksma, et seda vägistamist minna pealt vaatama. Ja Fellaini....tramv, kui sitt võib keegi olla ja seda veel maailma ühe rikkaima klubi eest mängides!
                        Messi...The never ending legend!

                        Kommentaar


                          Ei ole neil meestel seda tahtmist midagi võita..

                          vana hea nokk kinni saba lahti, kui kaitse peab siis rünne on impo ja vastupidi

                          Kommentaar


                            Kui päris peatreener tuua ja pooled kiimakotid uutega asendada, võiks hakata midagi lootma.
                            Maailmameistrid!!

                            Kommentaar


                              Tahaks suurest erutusest kellelegi peopessa masturbeerida, sest näha ülidünaamilist keskväljaduot Carrick - Fellaini algkoosseisus...

                              Ma ei teagi enam, kas tahta et tiimil läheks hästi või kukuks igast sarjast välja + jääks liigas kuuendaks. Tahaks, et see ajupederastia juba läbi saaks.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Täna hommikul BBC breakfastis räägiti, et Blanc tuleb treeneriks. Tundub pigem vähe usutav. Aga parem kui TSO.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X