320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Herr Vaata postitust
    nägin postimees.ee's just uudist, et LvG sacki ei saagi ja jääb veel üheks hooajaks pukki..



    Oh jeesus.. kui nii siis"same shit different day" hooaeg tulemas JÄLLE
    Samas teiselt poolt jälle jutt et kui liigas top3 või CL karikat ei tule siis on sack kindel - väidetavalt oli selline asi lepingus kirjas.

    Kommentaar


      täna tuleb hea pela. meie kätes on premmi võitja - kui spursiga viik või me võidame, siis adios tottenham, viva la leicester.

      ise loodan fosu-mensahit algkoosseisus näha (rojo ei saa hakkama) ja... borthwick-jacksonit pingil?
      slimm.ee

      Kommentaar


        täna koef meil 4,2. minu õllerahad läksid igastahes peale!

        Kommentaar


          Mängu on lükatud 15 minutit edasi.
          varupallivarupumpaja

          Kommentaar


            Sunderland-Leicesteri kommentaatorid teadsid öelda, et mänkerid olla ummikusse jäänud.

            Kommentaar


              Nüüd siis juba 30 minutit edasi lükatud.
              varupallivarupumpaja

              Kommentaar


                Algselt postitas Stjopa Vaata postitust
                Nüüd siis juba 30 minutit edasi lükatud.
                17.45 ja manku poisid jõudsid lõpuks kohale.
                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                Kommentaar


                  LVG mindgame ilmselgelt.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas vincent Vaata postitust
                    17.45 ja manku poisid jõudsid lõpuks kohale.
                    Liverpool sai juba 20 aastat tagasi kopteriga tuldud, aga nüüd siis tänapäeval sõidab Manutd bussiga? Van Gaal aut!

                    Kommentaar


                      Ma eeldan, et Londonis pole ummikuid päris esimest korda. Milles uba?

                      Kommentaar


                        Algselt postitas RealFan Vaata postitust
                        Ma eeldan, et Londonis pole ummikuid päris esimest korda. Milles uba?
                        Maanteel oli toimunud tõsine liiklusõnnetus ning mõned rajad pandi kinni.
                        varupallivarupumpaja

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Planche Vaata postitust
                          LVG mindgame ilmselgelt.
                          Ju nad ei saanud sellest Bussi Parkimise strateegiast ikka päris täpselt aru.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Laseme enne mängu ühe loo ka https://www.facebook.com/www.JOE.co....6175517879851/
                            SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

                            Kommentaar


                              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                              täna koef meil 4,2. minu õllerahad läksid igastahes peale!
                              Joomine ongi kahjulik.
                              Kurat, fakk, van Gaal, siin pidi lester edu kasvatama.

                              Kommentaar


                                Lasnamäe Ajaxi kaitse, Darmian ja Rojo ei taju absoluutselt biiti.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X