320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas PraS Vaata postitust
    Rio pole ka kaitses kuigi keskendunud. Ahjaa, Brown oli hea joonel
    wes oli vahelduseks ka hea, kuid rio tõi siiski palli ka joonelt ja berbatovi jala pealt ära. ei saa midagi halba öelda
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      Tasuks mainida et Bale oleks küll võinud meile tulla. Täna küll hea mäng temalt.
      Glooory glooory ManUnited!!!

      Kommentaar


        hargreaves pole siiamaani küll millegi poolest parem olnud kui fletc või jutilitimees. ja muidugi giggs on nüüd ka lõpuks vana ikka.

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          howard webb on inglane, tondid...
          Mis sa tahad saada? Ribid ei ole käsi ju?

          A noh, üldiselt muidugi sitt kuubis. Ilma Ronaldota ei suudeta palli piisavalt kiiresti rünnakule saada ja ega ta ilma Rooneyta seal ees ei püsigi. Rünnak käib rütmis kaks söötu ettepoole, üks tagasi, ja siis vahepeal keerutame kolme vastase vahel ka. Asi see niimoodi teistel kaitsta on. Lisaks teevad mõned mehed platsil selliseid vigu, nagu oleks pre-seasoni esimene mäng. Carrick näiteks. No mida fakki. Mitte et Eagles muidugi parem oleks olnud. Aga positiivsemal noodil lõpetades - vahe on viis punkti ja Chelsea mänguni terve kuu aega. Küll jõuab.
          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            wes oli vahelduseks ka hea, kuid rio tõi siiski palli ka joonelt ja berbatovi jala pealt ära. ei saa midagi halba öelda
            kui ta keskväljal seda nõmedat nõrka söötu poleks andnud, polnuks vaja ka palli joonelt päästa, paar veidrat kala oli tal veel. loodetavasti on see ajutine.
            Which ship has never docked at Liverpool?
            The Premiership.

            "Milk is for babies. When you grow up you have to drink beer" - Arnold Schwarzenegger, 1975

            Kommentaar


              Algselt postitas M_Kaasik Vaata postitust
              ..Bale.. Täna küll hea mäng temalt.
              hui oli hea

              Kommentaar


                ChelseaFC, mine räägi enda unistustest kuskil mujal teemas. Aitäh.
                Hea, et Manku 3 punkti kätte sai lõpuks, nüüd lähevad lõpuni välja ma loodan.

                Kommentaar


                  Mnjaa, olgem ausad, suht s*tt mäng. Võrreldes mulluse hooajaga oli palli valdamine keskväljal, söödud jne kõvasti kehvemad. Aga küll uued mehed jne harjuvad ja koostöö uute meestega ka paremini sujuma hakkab, alguse asi alles.
                  Krdi SopCAST ma ütlen, justn sel hetkel, kui värav löödi viskas pildi eest ära.

                  Kommentaar


                    eks ta oli jah suht korbeline, hea et ise veel pähe ei saanud, aga owen ja tevezist võib aru ka saada miks pole koostöö kõige paerm, nad suht hiljuti liitunud, kontroll mängudes nad ka vist ei mänginud, et kül vaikselt tuleb, kuigi jah hetkel oli kül jah rooneyst ja ronaldost kül kõvasti puudu

                    Kommentaar


                      Algselt postitas greystone Vaata postitust
                      Mnjaa, olgem ausad, suht s*tt mäng. Võrreldes mulluse hooajaga oli palli valdamine keskväljal, söödud jne kõvasti kehvemad. Aga küll uued mehed jne harjuvad ja koostöö uute meestega ka paremini sujuma hakkab, alguse asi alles.
                      Krdi SopCAST ma ütlen, justn sel hetkel, kui värav löödi viskas pildi eest ära.

                      Sama siin pilt kadus ja kuradid lendasid.Üldine boikott eestile
                      Ma armastan jalgpalli!

                      Kommentaar


                        postitage video siia nüüd siis näeb igaüks ise kas oli käsi või mitte.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                          postitage video siia nüüd siis näeb igaüks ise kas oli käsi või mitte.
                          Ei viitsi otsida, aga pall tabas mu meelest käevart õla ja küünarnuki vahel, kui brown üritas õla löögile ette lükata. Ilmselt VÄGA ei oleks vaieldud, kui kohtunik oleks pendli andnud.

                          Aga mäng, nagu ütleks Kaljuveer, on väga ümmargune - mida mitmed eelnevad postitajad on ka ära märkinud - ja see on äärmiselt tüütu. Veeretavad palli ümber kasti nagu hokis, lootes et äkki õnnestub kuskilt ära surada. Tevez on üksi ees miskipärast väga õnnetu, ei leia oma kohta ja pall teda, kuigi minu meelest oma hea seeria Wetshami eest tegi ta ka mullu üksiku ründajana, või..? R&R puudumisest ma üldse ei räägi, aga ma poleks uskund, et kunagi nii ütlen - tahaks Sahat hirmsasti platsile.
                          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                          Kommentaar


                            siin siis Nanis first....http://www.youtube.com/watch?v=9rJ3pYG95pY

                            Kommentaar


                              Kas mina olen ainuke maailmas kes Nani imelöögi asemel näeb Tevezi vesipea deflektsiooni?
                              "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                              Kommentaar


                                Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                                Kas mina olen ainuke maailmas kes Nani imelöögi asemel näeb Tevezi vesipea deflektsiooni?
                                Kerge deflektsioon oli jah. See ei muutnud paljut. Koll oli ikka ilus

                                Kommentaar

                                Working...
                                X