320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas El President Vaata postitust
    kahju, kui kinga saab hooaja lõpus

    Algselt postitas vincent Vaata postitust
    Ütle mis sa ütled, aga LVG all võib meeskond tunduda igav - aga ise ta seda küll pole

    Kommentaar


      Ma ka mõtlen, et ilmselt peaks ManU mängu ülekannete asemel hoopis mängujärgsele jaurule keskenduda.

      Kommentaar


        Van Gaal on nagu mingi mineviku tuttav, kes kunagi oli päris tore, aga nüüd on kanepist üle suitsetanud

        Kommentaar


          POTY: de Gea
          mängijate valik: Mike
          U21: Borthwick-Jackson
          U18: Rashford
          aasta kott: Martial debüüdil vs v*tunäod

          kalkun peksis muidugi segast nagu ikka, ainult mullu oli see lugu, et seatud eesmärk saavutati ja võis naerda. tänavu pandi/pannakse lati alt korgiklõbinal läbi, aga taadi jutt on ikka siuke nagu oleks maailma kuningas.
          • "meil oli niiiii palju vigastusi" (igal aastal sama jura)
          • "olen väga õnnelik, sest vähemalt saan pakkuda fännidele karikafinaali!" (piinlik vaikus saalis)
          • "ma olengi väga ülbe, sest ma olen üks maailma paremaid treenereid" (pics or didn't happen)
          • "järgmisel aastal tahan tiitleid võita!" (fine, tee seda Ajaxis vms)
          • de Geale auhinna andmise ajal võttis üles teema, et näed David tahtis naise pärast Madridi minna, aga õnneks ikka ei läinud (faking geniaalne liigutus, kuradi lont. lisaks nagu näha siis Edurne oli kohal. mis sa ise arvad millest täna õhtul kodus poisil pikemalt juttu tuleb ja mis see pikas plaanis tähendada võib? krdi manki küll raisk, kui sa enne lahkumist selle asja ka veel pekki keerad.)

          olulisi fotosid:







          mancrush:

          armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

          Kommentaar


            Algselt postitas cannuman Vaata postitust
            kolmanda klassi matemaatika. Spursile oleks piisanud viigist ja kahest võidust kui Ranieri viimased 3 kaotanuks. Ehk siis homne viik toob Ranierile tiitli, tänu sellele et ise 1p teeniti.
            olen sunnitud kaabut kergitama ja targemale mehele au andma.


            ps. chrisi pruta kannud.
            buy the ticket, take the ride.

            Kommentaar


              Algselt postitas Crackerz Vaata postitust
              Oodake nüüd hetk.. West Ham ka ju veel suures mängus sees . Võidavad enda viimased 3 mängu (sealhulgas nende kodus teiega). City kaotab järgmises voorus Arsenalile, ja ongi West Ham neljandal kohal. Pole neilgi enam rasked mängud jäänud. Swansea ja Stoke.
              Kas liecester mitte ei õpetanud terve hooaja vältel, et kergeid vastaseid pole ja ka autsiderid on pr0d?

              PS: See ei kehti Aston Villa kohta, kes on Arsenali viimaseks vastaseks..

              Kommentaar


                Kes see lokkidega kaunitar on?
                Elu on lühike, pidu on pikk.

                Kommentaar


                  Rachel Riley, fänn (kui üks naine seda üldse saab olla)
                  see ei ole minu süü, et sa okaspuu oled

                  "joon palju ma tahan, aga ikka ta ei saa minust aru"

                  "Football is a simple game based on the giving and taking of passes, of controlling the ball and of making yourself available to receive a pass. It is terribly simple."

                  Kommentaar


                    Algselt postitas GoldenEagle Vaata postitust
                    Kes see lokkidega kaunitar on?

                    Kommentaar


                      Paavli kaltsukas oli mitu ManU särki soodsalt müüa, kui kellegil peaks huvi olema.
                      Veel oli seal West Hami ja vähemalt 20 erinevat Inglismaa jalgpallikoondise oma... enamus nimetud aga üks täitsa korralik Steven Gerrard jäi ka sinna... Wayne Rooney nimelise ostsin oma sõbrale lohutuseks

                      Kommentaar




                        2016/17 away kit (esitlus 11.mai)

                        Kommentaar


                          see on öösärgi special?
                          slimm.ee

                          Kommentaar


                            einoh. proua mike smalling näeks sellega oma sex tapeis kakrass välja.
                            buy the ticket, take the ride.

                            Kommentaar


                              Huth ja Fellakas said mõlemad 3 mängu puhkeaega.

                              Kommentaar


                                Fino alla fine FORZA JUVE

                                Kommentaar

                                Working...
                                X