320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    See muutis täpselt niipalju, et Robinson sai ainult sõrmeotsad ette, mitte kogu kätt. Ühesõnaga lucky koba...
    "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

    Kommentaar


      see puude võis tähendada väravat. Arvestades, et väravavaht sai näpud vahele.

      Browni käega mängu videot ei leidnud, mitte et oleks eriti otsinudki

      Kommentaar


        Algselt postitas vello99 Vaata postitust
        See muutis täpselt niipalju, et Robinson sai ainult sõrmeotsad ette, mitte kogu kätt. Ühesõnaga lucky koba...
        nojah, meenutades robinsoni statistikat eelmisest hooajast, kui vaadelda väravaid, mis löödi väljaspool karistusala... ahjaaa, sorry. ENGLAND! ENGLAND! NUMBER ONE!
        When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

        Kommentaar


          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
          Kas mina olen ainuke maailmas kes Nani imelöögi asemel näeb Tevezi vesipea deflektsiooni?
          Carlos Tevez’s slight, but crucial, touch on Nani’s powerful shot means he should be rewarded with the goal, according to Reds boss Sir Alex Ferguson.

          ehk siis ManU kodukalt. kuid samas tuleks ka lisada, et The detail didn’t matter much at the time, there was just sheer relief inside Old Trafford that the goal led to United’s first win of the season. But, former centre-forward Sir Alex says the goal should be credited to Tevez.


          Algselt postitas Martin Vaata postitust
          nojah, meenutades robinsoni statistikat eelmisest hooajast, kui vaadelda väravaid, mis löödi väljaspool karistusala... ahjaaa, sorry. ENGLAND! ENGLAND! NUMBER ONE!
          lõpuks ometi väravavaht, kes ei teinudki eneseületust. kahju, et ta seda kunagi otsustaval hetkel eriti ei tee.
          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

          My spell checking is second to nine!

          Kommentaar


            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
            But, former centre-forward Sir Alex says the goal should be credited to Tevez.
            Õige! Sest mul on fantasys Tevez, mitte Nani, eks.
            We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

            Kommentaar


              Algselt postitas fitti Vaata postitust
              Õige! Sest mul on fantasys Tevez, mitte Nani, eks.
              Jahm, Tevez on mul lausa kapten.

              Aga eks reeglites on kirjas, et kui löök ka ilma deflektsioonita raamidesse oleks läinud siis kantakse värav lööja, mitte defelektsiooni põhjustaja, nimele.

              Kommentaar


                see on omaväravate puhul nii

                Kommentaar


                  Algselt postitas cannuman Vaata postitust
                  postitage video siia nüüd siis näeb igaüks ise kas oli käsi või mitte.
                  Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                  My spell checking is second to nine!

                  Kommentaar


                    mingit kätt polnud
                    Elu on nagu sitt,mis on koguaeg perses.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas pink kõigub Vaata postitust
                      mingit kätt polnud
                      ühinen sinu arvamusega
                      2002 FC EBS Team
                      2003 FC Nimeta
                      2004 FC Nimeta
                      2005 FC Nimeta
                      2006 Tallinn United FC
                      2007 Tallinn United FC

                      Kommentaar


                        Algselt postitas Litmanen37 Vaata postitust
                        ühinen sinu arvamusega
                        liitun klubiga.

                        Kommentaar


                          päris korralik kollektiiv-punane reacharound. olen teises klubis.
                          "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                          Kommentaar


                            Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                            päris korralik kollektiiv-punane reacharound. olen teises klubis.
                            Isegi kui pall tabas kätt, minu arvates ei tabanud, ei oleks see reeglite kohaselt pennal.
                            When I get sad, I stop being sad and be awesome instead. True story!

                            Kommentaar


                              Ei olnud käsi. Selgelt tabas pallli rinnaga.
                              Glooory glooory ManUnited!!!

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Martin Vaata postitust
                                Isegi kui pall tabas kätt, minu arvates ei tabanud, ei oleks see reeglite kohaselt pennal.
                                Miks?

                                + märgid
                                "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                                Kommentaar

                                Working...
                                X