320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    ...ja kuidas see Pool selle CLi koha eest võtab. Kuna City ju langes UCL, siis saab 4. koht niikuinii Inglismaalt UCL-i, Pool saab lihtsalt võitjana alagruppi - maksimaalselt 5 saab Inglismaalt.

    Kommentaar


      Algselt postitas RealFan Vaata postitust
      Mänkul tee 4. kohani nüüd vaba. Saab Pep ELi proovida ning siis ehk jäetakse van Gaal ka aastakeseks veel pukki. Ainult, et 'Pool võib CLi koha ikkagi ära võtta
      5 kohta CLs, millal inimesed selle küll ära õpivad..

      Kommentaar


        Algselt postitas JuriM Vaata postitust
        5 kohta CLs, millal inimesed selle küll ära õpivad..
        Eh, vabandan siis, ma olen aru saanud, et vaid CLi võit annab selle viienda koha Ärge rohkem näkku lööge.

        Kommentaar


          Päeva lõpuks tundub natukene müstika kui sellest hooajast suudetakse võtta veel 4s koht ja üks karikas. Liiga osas säiliks veel õhkõrn võimalus ka kaotuse korral. Võttes arvesse paari viimase vooru tulemusi, siis ei tundukski nii lootusetu, aga sellisel juhul 4nda koha väljavõlumisel armastab küll keegi kusagil üleval van Gaali.

          Hooaeg kokkuvõttes pole küll olnud see, mida ootaks, aga mul on mingi sinisilmne lootus, et järgmine hooaeg tuleb ilusam, isegi koos van Gaaliga. Täiendusi on vaja, aga mitte nii palju kui see hooaeg ning kui ülejäänud meeskond suudab juba üksteist mõista, oleks ma optimistlikum. Sellist esituste kõikumist muidugi järgmine hooaeg arvatavasti ei andestata.

          Nii nagu van Gaali puhul, olen ma ka sinisilmne Depay osas. Tehnikat on, lööki on, kui nüüd klikiks veel midagi peas ära, siis ma usun temasse. Selle tõenäosus on nii ja naa, aga ma annaks võimaluse.

          Aga jah, imege see võit homme kuidagi välja, ja pühapäeva oleks natukenegi rohkem hingamise ruumi. Samas võitu on ka siis vaja. Seega ei midagi kerget.

          Kommentaar


            palun saadame selle overhyped guardiola euroopa liigasse.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Renato Sanches läks siis Bayernisse, keda pikalt meiega seostati.

              http://www.skysports.com/football/ne...h-from-benfica

              Kommentaar


                davai, kantossid, tavapärane lati-limbo võiks vähemalt päädida sellega, et david saaks ka statistiliselt parimaks kindaks premmis.



                edit: bogardime siis reintzu/linnu ameti ka üheks õhtuks. keskväli tundub nunnu (seega saadakse ilmselt suhu).

                buy the ticket, take the ride.

                Kommentaar


                  Mäng on 45 minutit edasi lükatud, kuna mingid vellod loopisid ManU bussi.

                  Kommentaar


                    Edasilükkamine toob vaid mõnusa pinge juurde. Esimest korda see hooaeg on line up täpselt selline mille nimel iga nädal palvetan, Rashfordi ja Memphis poisiga võib vahetuse teha vastavalt olukorrale.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                      Mäng on 45 minutit edasi lükatud, kuna mingid vellod loopisid ManU bussi.
                      Mis mäng, eurovisioon cmon

                      Kommentaar


                        Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
                        Mis mäng, eurovisioon cmon
                        Pelmeenid ka juba valmis?

                        Kommentaar


                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            Krdi West Hami fännid, milleks...

                            Kommentaar


                              West Hami omanik David Sullivan on maruvihane, et mäng edasi lükati. Tal olla mängu lõpuks fännidele vinge meelelahutuskava kokku pandud. Vaadates mehe harrastusi 70-ndatel, siis ma juba aiman, millised meelelahutused kavva oli võetud ja ilmselt kardab vana, et sinine tabletike nii kaua ei mõju.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                                West Hami omanik David Sullivan on maruvihane, et mäng edasi lükati. Tal olla mängu lõpuks fännidele vinge meelelahutuskava kokku pandud. Vaadates mehe harrastusi 70-ndatel, siis ma juba aiman, millised meelelahutused kavva oli võetud ja ilmselt kardab vana, et sinine tabletike nii kaua ei mõju.
                                David Sullivan: "If you check the coach there won't be any damage to it."
                                David Sullivan: "I think the police and officials have been kind. I'd make them kick-off at 7.45pm if I was in charge."

                                :O
                                "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                                Kommentaar

                                Working...
                                X