320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Probleem on see, et eelmine voor WHU vastu ei suudetud viikigi ära hoida. Siis oleks pidanud city täna vähemalt proovima võita, nüüd piisas neile rahulikult ka viigist.

    Kommentaar


      Nii palju actionit ei ole sellel staadionil viimased kaks aastat olnudki.

      /lollidnaljad

      Ilma CLita siis sedapuhku taas. Ütlen ausalt, et mina ei näe, mida selle van Gaaliga veel ühe aasta võrra jätkamine annaks. Niikuinii tuleb järgmisel kevadel suures plaanis samu probleeme lahendama hakata, parem siis juba kohe. Aga eks muidugi bisnesi-Ed teab paremini, mis hea on.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Victoria Concordia Crescit

        Kommentaar


          Kas seda mängu üldse peab mängima? Ma eeldaks, et United'i esimene valik oleks kaotada ja siis ka EL kvalifikatsiooni kaotada, et sellest pääseda. Või ei?

          Kommentaar


            Algselt postitas marv3llous Vaata postitust
            feissi pilt
            Kunagine varasem suvapostitus lihtsalt ära muudetud "edit" alt tal. Nüüd ilmselt sai tüüp muidugi natuke liigagi palju tähelepanu ja jama kaela selle eest.

            Lollide naljade valdkonda hulka võiks lisada ka selle, et pole juba mitu hooaega OT-l näinud nii organiseeritud liikumist.
            Algselt postitas Stok
            Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

            Kommentaar


              Algselt postitas andreasr Vaata postitust
              Kas seda mängu üldse peab mängima? Ma eeldaks, et United'i esimene valik oleks kaotada ja siis ka EL kvalifikatsiooni kaotada, et sellest pääseda. Või ei?
              Loll oled? Euroopa on igati etem kui mitte midagi.. Pealegi alati saab karikaga koos CL peale minna.

              Kommentaar


                Tõepoolest, olen loll. Euroopa on tõesti etem. Ja muidugi me võidame selle! Muidugi! Mida ma küll mõtlesin. Tuleb Mou ja võidame EL-i, liiga, FA kopsiku ja League Cupi ka (ükskõik mis nime all need kaks viimast ka poleks).

                Kui see polnud sarkasm siis, see jutt. Aga üldiselt, ma ei tea. Mängitaks seal noori, saaksin aru. Mängitatakse? Usuksin? Väga mitte. Kellel seal motti on toksida? Noortel? Kas neid mängitatakse? Ühesõnaga, ma eelistaks, et United saab järgmine hooaeg Inglismaa meistriks, mitte ei saa CL-i läbi suurima lohutusauhinna. Pink võiks muidugi olla nii pikk, et võidame kõik. Aga noh, isegi kui tuleb Mou, siis esimene hooaeg ma ei tea, mis sellest saab. Aga kui võidame, siis au sulle, au Uniteidile jne. Liverpool see hooaeg muidugi vb imeb selle ime välja. Aga kui ei ime, siis on jälle üks aasta mitte Euroopat.

                E: Tegelt mu esimene post polnud mõeldud nii väga tõsiselt, pigem lõõbina, aga võib edasi arutleda küll.
                Last edited by andreasr; 15.05.16, 19:31. Põhjus: Viimane lõik.

                Kommentaar


                  Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                  Tõepoolest, olen loll. Euroopa on tõesti etem. Ja muidugi me võidame selle! Muidugi! Mida ma küll mõtlesin. Tuleb Mou ja võidame EL-i, liiga, FA kopsiku ja League Cupi ka (ükskõik mis nime all need kaks viimast ka poleks).

                  Kui see polnud sarkasm siis, see jutt. Aga üldiselt, ma ei tea. Mängitaks seal noori, saaksin aru. Mängitatakse? Usuksin? Väga mitte. Kellel seal motti on toksida? Noortel? Kas neid mängitatakse? Ühesõnaga, ma eelistaks, et United saab järgmine hooaeg Inglismaa meistriks, mitte ei saa CL-i läbi suurima lohutusauhinna. Pink võiks muidugi olla nii pikk, et võidame kõik. Aga noh, isegi kui tuleb Mou, siis esimene hooaeg ma ei tea, mis sellest saab. Aga kui võidame, siis au sulle, au Uniteidile jne. Liverpool see hooaeg muidugi vb imeb selle ime välja. Aga kui ei ime, siis on jälle üks aasta mitte Euroopat.

                  E: Tegelt mu esimene post polnud mõeldud nii väga tõsiselt, pigem lõõbina, aga võib edasi arutleda küll.
                  Sorry kui enne liigselt ründasin - lihtsalt tiba naiivne hetkel minna täiesti Euroopa välistamise peale, karikaid oleks vaja.

                  Kommentaar


                    armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                    Kommentaar


                      Algselt postitas vincent Vaata postitust
                      loodetavasti minnakse full liverpool ehk lapsed mängu.
                      U21 pani oma liiga kinni ju - saadame need vennad peale. Joyce pukki üheks mänguks ja läheb.

                      Kommentaar


                        Mõni fänn ei hakanud ootama jääma ja otsustas ise proovida LVGst lahti saada?
                        Manu võit 19-0 on ebatõenäolisem kui Leicesteri tiitlilootus hooaja alguses? Tom Hanks juba panustas 100 naela tulemusele

                        Kommentaar


                          On ikka naljamehed,mingi turvafirma korraldas seal õppusi ja unustas oma täiesti identse pommimaketi sinna staadionile

                          Kommentaar


                            muidugi "unustas"

                            Kommentaar


                              Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                              Manu võit 19-0 on ebatõenäolisem kui Leicesteri tiitlilootus hooaja alguses? Tom Hanks juba panustas 100 naela tulemusele
                              Bournemouth paneb noored mängu, Ed teeb 50-miljonilise ülekande, seis jääb 20-0, no questions asked.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Planche Vaata postitust
                                Bournemouth paneb noored mängu, Ed teeb 50-miljonilise ülekande, seis jääb 20-0, no questions asked.
                                Have a little bit faith in the guys. Ma ei usu, et ma Bournemouthi noortelt 20-0 tala saame. Rahaga või mitte.
                                Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                                My spell checking is second to nine!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X