320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Ma olen nii elevil. Klubile pikas perspektiivis on see halb lüke? ...et uuesti jõuame suurde mängu ja hakkame figureerima seal tasemel, kus SAF'i ajal? Et noored ei saa võimalust? Palju meil neid andekaid noori seal akadeemias ikka on? Pigem on enamik andekaid liikunud linnarivaalide leeri, sest parem palk, tingimused jne jne. City on noori jõudsalt üle võtmas. Arvan, et pika perspektiivi juttu tasub siis rääkida, kui olukord on hea. Hetkel küll pole - viies koht, Europa League, puudulik tiim (keskkaitse, paremäär, loov poolik?) . Need mured vajavad kohe lahendamist - tagasi tiitlikonkurentsi, CL veerandfinaalid ja kindlasti mängustiil - leian, et Mourinho on mees, kes oskab nende probleemidega tegeleda.

    Aga mis treenerit te siis pigem tahtnuks? Giggs? Poch? Simeone?

    Mourinhol on pigem see, et kui noor on hea, siis saab ta ka võimaluse. #varane
    Et mees tuleb ja hakkab Martiali pingil hoidma? Ei. Ma ei usu seda.

    Moul on veidi teine arvamus Unitedist kui mingist muust klubist - just see, et pikad traditsioonid #SAF ja see kolossaalsus - suurim klubi Inglismaal ikkagi. Ja muidugi ka see, et vihatuim klubi Inglismaal - no ei ole paremat meest sinna pukki kui Mou.

    Mina ootan Manchesteri derbisid. Need hakkavad väga hulluks minema. Julgen väita, et sellest saab suurim liigajalkaduell maailmas. Muidugi on El Clasico kvaliteedilt parem, üldse ei vaidle vastu, kuid see viha, kaks klubi ühes linnas, mõlemad tembeldanud üksteist gloryhunteriteks, emptyhadi naljad, city fännide kadedus Unitedi edukuse üle ja mis kõige magusam - vanad sõbrad jälle vastamisi, Mourinho ja Guardiola. Vannikaal kindlasti on uhke selle üle, et kaks tema jüngrikest sellist showd saavad käima lükata. Olgem ausad - Vannikaal saanuks Guardiolalt väga haledalt peksa.

    Ootan suve. #zlatan
    slimm.ee

    Kommentaar


      "It's over" - Louis van Gaal's words as he leaves Manchester United team hotel

      kirjutab SSN

      Ühesõnaga aitäh ja head aega.
      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Aga mis treenerit te siis pigem tahtnuks? Giggs? Poch? Simeone?
        Tore oleks olnud veel LVG'd takkajärgi trollida Koemani asemele võtmisega
        ★★★★★★

        Kommentaar


          Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
          "It's over" - Louis van Gaal's words as he leaves Manchester United team hotel

          kirjutab SSN

          Ühesõnaga aitäh ja head aega.
          Manchester United have told Sky Sports News in the last few moments that Louis van Gaal was referring to it being the end of the season, when he said “it’s over.”
          Paras klounaad käib Manchesteris

          Kommentaar


            Algselt postitas alehis Vaata postitust
            4) Ibra, Chicarito, Matuidi, J.Martinez, Modric, Griezmann, Carvajal IN
            wait, what?
            Okei, kõik 6 punkti olid ebarealistlikud, aga see eriti.

            Kommentaar


              https://www.theguardian.com/football...rs-near-mutiny

              One example comes in the form of Van Gaal’s “evaluation sessions” the day after every match when the Dutchman could be so outspoken in his criticisms – “he would crucify players in front of each other”, according to one source – the two most senior players, Wayne Rooney and Michael Carrick, went to see him to air their concerns that it was damaging for morale and, in effect, a self-defeating exercise.

              From that point onwards, he started sending the players individual emails detailing their faults and submitting video clips to highlight his dissatisfaction. Except by that stage a lot of the players were so disillusioned many ignored the emails or redirected them straight to their trash. Van Gaal suspected as much and had a tracker fitted so he could check if the emails were opened and for how long. It became a game of cat and mouse. Some players opened the emails on their mobiles, then left their phones on the side and wandered off for 20 minutes.

              Kommentaar



                Jessas, see on ikka täielik lasteaed. Krt küll, treener saadab infot, miks ma nii saast olen, aga mu ego on nii jõhker, et ma ei aksepteeri mingit kriitikat enda suunas. Ja nüüd võiks mõelda ennast Spursi või Leicesteri riietusruumi ja pakkuda, kas nad vältisid ka igasugust kriitikat samamoodi. Aga no Mourinho on kindlasti õige treener seda saasta puhastama.

                Kommentaar


                  Kolm mängijat on peamised kahtlusalused lekete osas - Carrick, Rooney, Young. Arvavad et nad on suuremad kui klubi, eriti Rooney.
                  slimm.ee

                  Kommentaar


                    Young on ju korralik sõdur, sööb klubi nimel isegi linnusitta platsil.

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JanK Vaata postitust
                      Kolm mängijat on peamised kahtlusalused lekete osas - Carrick, Rooney, Young. Arvavad et nad on suuremad kui klubi, eriti Rooney.
                      Mis lekete?

                      Kommentaar


                        olulistest asjadest ka: kohalik sherlock pani tähele, et FA karika kaas on kadunud.

                        siin pildil on näha kadumishetk.


                        boss ja kalkun nüüdseks juba kaanetu topsikuga:


                        kaaneotsingud väsitasid ka jesse'i ära, kes igati õiglaselt ja teenitul marsruudil london-manchester poolikult komplekteeritud trofee oma kaissu sai võtta.

                        buy the ticket, take the ride.

                        Kommentaar


                          Mõtlesin, et keda uuel hooajal vaja oleks (et olla title contender) ja kuidas hetkel seis on? Ja kes lahkuda võiks. Üleminekuakna eesmärgiks võiks olla ikkagi kas täielikud tipud või siis väga perspektiivikad noored, kes juba ennast tõestanud on. (punasega minu arust lahkujad)

                          Väravavahid:

                          De Gea - Loodame, et suudetakse kinni hoida. Kui Mourinho tuleb, siis usun, et tema kaliibriga treener suudab motiveerida De Gead jääma ning omab soojemaid suhteid Davidiga, kui LVG.
                          Romero - Sobib varuväravavahiks, kui talle endale meeldib De Gea järel #2 number olla. Kui Dave peaks lahkuma, siis ei näe teda esimese väravavahina.

                          Johnstone, jm. noored - Pigem näen neid teise-kolmanda-neljanda väravavahina
                          Valdes - peaks lahkuma.

                          Kui De Gea läheb, siis oleks kindlasti vaja uut väravavahti. Nimekaimad targetid ehk Leno, Oblak, Butland või Navas (kui De Gea Reali peaks minema)

                          Keskkaitsjad:

                          Minu arust üks kõige murettekitavamaid positsioone. Blind ei ole minu arust keskkaitsja ning loodan, et Mourinho arvab sama.

                          Smalling - kindel kaitsetala. Jääb ja pikaks ajaks ma loodan. Pole kahtlustki, et tegemist põhi keskkaitsjaga.
                          Jones - heas vormis Jones on hea, kuid kuna ta tihti vigastatud, siis võib saabast saada see hooaeg. Kuna vigastatud tihti on vaja tema positsioonile vaja tuua katet.


                          McNair, Blackett ja muud noored - sobivad ideaalselt rollimängijateks. Title contenderi põhikoosseisu materjal nad ei ole.

                          Kelle poole võiks vaadata üleminekuakna puhul?
                          Varane - hetkel küll vigastatud, aga Realis peab mänguaega jagama, Unitedis kindlalt 90 minuti mees. Kvaliteeti on ja United väiksena lemmikklubi olnud. Mourinhoga sidemed.
                          Stones - Premieris end tõestanud ning noor. Samas mitmed klubid jahivad, kuid usun, et sobiks Unitedi süsteemi.
                          Marquinhos - Thiago Silva ja David Luizi kõrval üks olulisimaid kaitsemehi. Kindlasti perspektiivikas noor, kuid pole kindel kuidas ta Unitedisse sobiks.
                          Garay - Käis läbi see nimi kuskilt
                          Funes Mori - Pigem kui osta keegi, siis ikka täielik staar. Samas noorega tegemist.
                          Marc Bartra - mingi buy-out clause oli 20 milli tal. Parem kui blind..

                          Kõige parem oleks muidugi kui tõmmatakse mingi eliit-defender ligi nt. Sergio Ramos, Boateng, Thiago Silva vms. Raha on, aga kas mängijatel endal soovi tulla?

                          Äärekaitsjad

                          RB
                          Darmian - Kindlasti las jääb. Võib mängida mõlemat äärt. Tegemist hea vahetusmehega.
                          Valencia - Ütleme nii, et põhikoosseisu mina teda ei paneks. Sobiks vahetusse heal juhul. Hooaja lõpp oli tal samas hea. Mine tea äkki Mourinho all mängib paremini. Pigem ei saadaks minema teda, aga võib lahkuda. Äkki lepib vähemate minutitega ja jääb.
                          Varela - Kui mängis, oli kohati terav. Samas vanust vähem kui Valencial. Kui peaks valima jätaks Varela ja minema saadaks Valencia.

                          LB
                          Shaw - Healthy Shaw on kindel põhimees. Enne vigastust üks parimaid mängijaid Unitedis.
                          CBJ - Hea noor prospect. Põhimehena ei näe, aga pingilt sekkudes minuteid koguda, siis miks mitte
                          Rojo - Defending skills jätab soovida. Kui Mourinho toob mingi asenduse vajadusel Shaw'le, siis Rojol raske kohta näha (v.a kui ei tooda keskkaitsjat. Sel juhul võib Rojo jääda, sest nkn laguneb keegi keskkaitsjatest ära ja siis jälle kriis)

                          Kelle poole võiks vaadata üleminekuakna puhul?
                          Mõni hea paremkaitsja, kes oleks kindel põhimees. Ise näeksin sellist liikuvat äärekaitsjat paremale äärele, kes hea tehnikaga. Darmianile tehakse kindlasti mõni 'bid' teiste klubide poolt suvel.

                          Mõned nimed, kes saadaval võivad olla?
                          Dani Alves - Seda nime on varemgi Unitediga seostatud. Vanust tal muidugi on, aga Unitedi jaoks oleks väärtuslik mängija. Hindan pigem vähe tõenäoliseks seda üleminekut.
                          Van der Wiel
                          Danilo - alehis tõi välja Carvajali, kuid kui keegi pigem tuleb siis Danilo ja seegi suhteliselt ebatõenäoline, sest siis peaks Real uuesti uut paremkaitsjat otsima.


                          Keskpoolikud

                          Schweinsteiger - olen suur schweini austaja olnud. Kahju, et ta vigastatud. Kui teda minema ei saadeta ja vormi end ajab, siis on semi-põhimees. Selline hea kogemustega vend.
                          Carrick - kahju kui lahkuks, aga ei ole kindlalt põhimängija minu silmis
                          Schneiderlin - Ei ole põhimees. Võib lahkuda, kuid toodaks samale positsioonile parem mängija.
                          Fellaini - öelge mis tahate, aga mees peab minema
                          Blind - ei meeldi ta mulle, võiks lahkuda. Alumise poolikuna võib mängida, aga ei näe teda põhimehena.

                          Herrera - minu arust talenti on, tahaks kindlasti teda algüheteistkümnes näha
                          Mata - tõestas end nüüd veel hooajalõpus, kuid kardan, et Mou saadab minema. Minu arust võiks jääda.
                          Rooney - kapten jääb. Keskpoolikus hea mees, ründesse ei paneks teda ja seljuhul ei näeks kohta tal
                          Pereira - võiks kõvasti rohkem mänguaega saada, samas mehed ees. Laenule ehk, aga kindlasti mitte müüa.

                          Kelle poole võiks vaadata üleminekuakna puhul?
                          Keskpoolkaitse vajaks kindlasti täiendust. Üks loovam mängija ning kaitsev mängija võiks juurde tulla. Sihtida võiks täielikku tippu. Mõned mõtted minu poolt:

                          Krychowiak - mingid kõlakad käinud. Arsenal tahtis teda vist, aga ostsid Xhaka. Lõhkuv mängija. Hindan rohkem, kui Schneiderlini.
                          William Carvalho - hea noor täkk, pikkust on ja tugevust ning hea lõhkuja.
                          James Rodriquez - ei ole tõenäoline, aga Realis on teised poolikud temast üle. Sobiks just ründavaks poolikuks. Võib mänge otsustada, kui vormis.
                          Thiago Alcantara - minu enda eelistus, kuid ei ole väga tõenäoline. Samas Bayernis mänguaja peale tihe konkurents. Hea loov mängija, kuid kaitsefaasis Matast parem. Parem kui Ander Herrera.
                          Toni Kroos - enda eelistus, aga väga ebatõenäoline
                          Rafinha - enda eelistus. Rakitici, Iniesta, Busquetsi kõrvalt saaks tulla kindlaks põhimeheks Unitedisse.

                          Ääred ning ründajad
                          Hetkeseisuga vääriks nendel positsioonidel põhikoosseisu kohta Martial ning ka Rashford kui ei tooda ründajat suvel. Unitedil puudu täielik goal threat. Puhas tipuründaja.

                          Ääred

                          Martial - oleneb kas võtta ääre või tipuründajana, aga vahet ei ole. Ääres tundus isegi ohtlikum, sest võtab kõvasti ette. Memphisest kõvasti parem. Niikuinii on Tony põhimees ja potentsiaali on tal kõvasti. Jää igaveseks pls
                          Memphis - annaks hooaja veel, äkki Mourinho all avaneb
                          Lingard - lõi värava nüüd FA cupis ja kõik kõvasti kaitsevad teda, aga ei ole minu silmis alg11 vend
                          Young - töökas varumees, vahet pole kui läheb
                          Januzaj - pre-seasoni põhjal võib otsustada kas minna või mitte. LVG-lt võimalusi ei saand, aga nüüd võib taasavaneda. Täielikult lahtine minu silmis tema tulevik. Pigem lahkub.

                          Rashford - mängis pilti end. Kui tuuakse mõni staar, siis pole põhivend.

                          Kelle poole võiks vaadata üleminekuakna puhul?
                          Kindlalt on Unitedil ründajat vaja. Valikuid peaks olema transfer marketil ning raha ka piisavalt mida kulutada. Noori pole vaja, vaid kindlat mängumuutjat.

                          Bale - ilmselt ebatõenäoline, aga oleks vägev ost. Game changer
                          Lucas (PSG) - täpselt selline teravus on hetkel paremalt äärelt puudu
                          Aubameyang - goal machine ja speedster, oleks vaja sellist toorest venda, kes lammutaks.
                          Lukaku - isegi skysportsis spekuleeriti, et järgmine sihtkoht võib olla meil. Lukaku isa midagi seletanud ja no Lukaku ennast tõestanud ründaja.
                          Ibra - ühe aasta projekt, pigem ei ole selle poolt
                          Higuain - see hooaeg meeletus hoos olnud, aga ei pea tõenäoliseks.

                          Kommentaar


                            Kommentaar


                              Ibra peab tulema esiteks igasuguse mänguvälise huumori mõttes ja teiseks ma tahan särki osta.

                              Nimekirjast on puudu Wesley Sneijder. Muidu väga hea postitus.
                              armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                              Kommentaar


                                Kuskil pressikas live ka vaadatav?
                                The One and Only

                                Kommentaar

                                Working...
                                X