320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Sarvik Vaata postitust
    lol vaata top commentit..
    vähemalt ei mängi me ka neljapäeviti
    ★★★★★★

    Kommentaar


      Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
      vähemalt ei mängi me ka neljapäeviti
      Üldiselt pole ma kunagi aru saanud sellest Euroopa liiga virinast, eriti nüüd kui võitja saab CL koha. Fännidel peaks just hea meel olema, et on rohkem mänge, kus saab oma lemmikule kaasa elada.

      Kommentaar


        Algselt postitas JanK Vaata postitust
        Kas oodata 1 hooaeg, ent saada Mourinho käe all mängida ja tõsta Inglismaa suurim klubi tuhast ning minna ajalukku või tõepoolest olla oma tiimis, sest äkki 1 hooaeg ilma CL'ita oleks nii nukker?


        Eks näha ole.
        Me võime ainult oletada, et United tõuseb Mourinho käe all tuhast, kuid hetkel see paraku ainult oletuseks jääbki. Kas sina mängijana julgeksid selle sammu ette võtta kui samal ajal oleks sinust huvitatud ka klubid kelle stabiilsuses saab kindel olla?

        Kommentaar


          Algselt postitas saaaaar Vaata postitust
          Me võime ainult oletada, et United tõuseb Mourinho käe all tuhast, kuid hetkel see paraku ainult oletuseks jääbki. Kas sina mängijana julgeksid selle sammu ette võtta kui samal ajal oleks sinust huvitatud ka klubid kelle stabiilsuses saab kindel olla?
          Oleneb mu motiividest - kas ma tahaksin stabiilsust või ma tahaksin mängida enda lemmiktreeneri all. Näiteks. Või Inglismaa suurimas klubis. Või klubis, kus SAF tegi 26 aasta jooksul meeletut.

          Ega oleneb mängijast nii palju - mõni tahab kindlas liigas olla, sest nt mängustiil istub, mõnele meeldib linn väga - loomulikult, kuskilt Barcelonast Manchesteri kolida oleks karm. Kliima ka - lõunamaal ikka soojem ja päikselisem kui Inglismaal.

          Mina tahaksin muidug Manchesteri minna, kui võimalus oleks. Kui treener, kes on igasse klubisse suutnud tuua edu (jah, Reali ka), siis muidugi see innustaks mind ja ma usuks, et Mou suudab Unitedi tagasi tippu tuua.
          slimm.ee

          Kommentaar


            LOUIS VAN GAAL STATEMENT
            It has been an honour to manage such a magnificent club as Manchester United FC, and in doing so, I have fulfilled a long-held ambition.
            I am immensely proud to have helped United win the FA Cup for the 12th time in the club's history. I have been privileged during my management career to have won 20 trophies but winning the FA Cup, which is steeped in so much history, will always be one of the most special achievements of my career.
            I am very disappointed to be unable to complete our intended three-year plan. I believe that the foundations are firmly in place to enable the club to move forward and achieve even greater success.
            I hope that winning the FA Cup will give the club a platform to build upon next season to restore the success that this passionate set of fans desire.
            Having managed in Holland, Spain and Germany, I had always hoped for the opportunity to manage in English football and be part of English culture. Both of these experiences have lived up to expectations and been fantastic.
            I thank my players and wish them well for next season. It has been a pleasure to work with them and it has been particularly rewarding to see so many young players take their chance to break into the first team and excel. I look forward to watching the continued development of these young players next season.
            Thank you to the owners and board of Manchester United for giving me the opportunity to manage this great club.
            I would also like to express my gratitude to the amazing United supporters. They are truly the best fans in the world.
            I am indebted to my support and coaching staff, who have given me their all during their time at the club.
            I am deeply grateful to each and every member of the club’s staff - the sports science team, the medical team, the kit and laundry department, club administration, the press office, the manager's team, the Academy team, ground staff and the catering team, both at Old Trafford stadium and Carrington training ground, all of whom have given me their unwavering support in my time at United. Never in my 25 years as a manager have I been so well supported in my role.
            Finally, my special thanks go to Sir Alex Ferguson and Sir Bobby Charlton for always making me and my family feel so welcome throughout my time as Manchester United manager.

            Kommentaar


              Kurat, tahtsin seda siia just postitada.

              "I believe that the foundations are firmly in place to enable the club to move forward and achieve even greater success."

              "I am immensely proud to have helped United win the FA Cup for the 12th time in the club's history. I have been privileged during my management career to have won 20 trophies but winning the FA Cup, which is steeped in so much history, will always be one of the most special achievements of my career."


              Amazing. Naljakas on.
              slimm.ee

              Kommentaar


                Algselt postitas Stok
                Ibral ei ole aega oodata, parim enne on juba möödas ja CL-i medalit endiselt pole.


                On väiksed valed, suured valed ja statistika.

                Sama juttu räägiti toona ka igavese vigase Robin van Persie korral, et näe - pimekana leidis ka tera (eelmine hooaeg). Ega keegi ei räägigi, et Zlatan on igaveseks, kui me temast 2 hooaega välja pigistame - on juba piisav.

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Sama juttu räägiti toona ka igavese vigase Robin van Persie korral, et näe - pimekana leidis ka tera (eelmine hooaeg). Ega keegi ei räägigi, et Zlatan on igaveseks, kui me temast 2 hooaega välja pigistame - on juba piisav.
                  Pigem mõtles Stok äkki seda, et Zlatanil on just see üks suur medal kapist puudu, mida ManU-ga paraku tuleval aastal kohe üldse püüda ei saa. Püssirohtu mehel on, see on kindel.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Stok
                    Ibral on classi küll ja veel, aga vanus tuleb paramatult peale. Sügisel saab 35, järgmisel sügisel juba 36. On vanemadki mehed skoorinud ja võitnud, aga samas ma ei usu, et isegi Mou kahe aastaga ManU-le CLi toob, liiga palju on vaja ümber ehitada.
                    Mida täpsemalt siis ümber ehitada nii väga?

                    Kommentaar


                      Sisuliselt on vaja üks parem äär, üks keskkaitsja ja üks ründaja - Ibraga oleks see viimane auk juba täidetud. Teised mehed tuleb lihtsalt mängima panna, õigesse formatsiooni.

                      Kommentaar


                        Ma kipun ka vähemasti hetkel arvama või pigem lootma, et kui a) toodaks paar end tõestanud maailmaklassi mängijat JuriM poolt mainitud positsioonidele, võib-olla lisaks üks loovamat sorti keskväljavõlur, ja b) pannakse ülejäänud mehed mängima või saadakse neist kätte maksimumi lähedane tulemus, siis ei tohiks see ümber ehitamine olla raketiteadus.

                        Kommentaar


                          Oscar sobiks teile super hästi meeskonda, Moro pidi fännama ka räigelt teda. Töötab tagasi ja teeb musta tööd. Väravast lööb tihti mööda ja söödud lähevad ka võssa aga korra kuus teeb hea mängu.
                          Ivanovic samuti. Rooney ja Ivanovic oleks igal mängul platsil Mourinho all, sõltumata vormist.

                          Kommentaar


                            No ega Ibral Euroopa Liiga tiitlit minu teada ka ju pole :P

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Keemik. Vaata postitust
                              Üldiselt pole ma kunagi aru saanud sellest Euroopa liiga virinast, eriti nüüd kui võitja saab CL koha. Fännidel peaks just hea meel olema, et on rohkem mänge, kus saab oma lemmikule kaasa elada.
                              Sellest ka virina-poisi gif, aga näe ikka oli vist liiga krüptiline.

                              Ma olen alati igasuguse karikavõitsluse poolt olnud ja hindan ka €liigat, sestap kahju, et järgmine aasta isegi seda pole.
                              ★★★★★★

                              Kommentaar


                                Keskmine manu fan vist ei saa aru, et nad on nagu Liverpool, raha on kõvasti aga ennast tõestanud maailmaklassi mängija parimates aastates sinna enam ei liigu.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X