320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
    Ma kipun ka vähemasti hetkel arvama või pigem lootma, et kui a) toodaks paar end tõestanud maailmaklassi mängijat JuriM poolt mainitud positsioonidele, võib-olla lisaks üks loovamat sorti keskväljavõlur, ja b) pannakse ülejäänud mehed mängima või saadakse neist kätte maksimumi lähedane tulemus, siis ei tohiks see ümber ehitamine olla raketiteadus.
    oot oot oot, kas mitte sama jutt polnud peale Mossyt, ei ?

    Kommentaar


      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

      On väiksed valed, suured valed ja statistika.
      On väiksed valed, suured valed ja siis mänkufännide (kaasa arvatud Rott J.) hülgemöla.

      Kommentaar


        Osake minust on ikka päris erutunud isegi selle võimalikkusest..

        Kommentaar


          Ülbust tuleb vastavasse klubisse nüüd kuhjaga juurde, Mou+Zlatani egod. Kirjum Prem, hea.

          Kommentaar


            Veel üks päris hea artikkel tegelikult - http://www.bbc.com/sport/football/36368433

            Kommentaar


              Algselt postitas JuriM Vaata postitust
              Veel üks päris hea artikkel tegelikult - http://www.bbc.com/sport/football/36368433
              "The cost of missing out on the Champions league is £30-50m. Zlatan will help plug that gap significantly with the number of shirts shifted by United.
              Peale seda lauset ei hakanud edasi enam lugema. Sisaldab ilmselt veel enam paska.

              Kommentaar


                Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                Peale seda lauset ei hakanud edasi enam lugema. Sisaldab ilmselt veel enam paska.
                Ühe allika järgi müüs PSG 2015/16 hooajal 2.2 miljonit särki.

                Kui tahta välja arvutada võimalikku Zlatani mõju United’i särgi müügi tulule, siis peaks mu arust arvestama 1) palju sellest oli Zlatani osa, 2) kas see maht võiks olla sama ka Unitedi korral, 3) palju keskmiselt teenib United ühe särgi müügi pealt. Kõik komponente on päris keeruline hinnata. Aga kohe öelda, et selle artikli hinnang on seetõttu bs, on ka natukene meelevaldne mu arust. Samas kui sul on välja pakkuda konkreetne arvutus oma väite tõestuseks, siis palun jagada.

                Kommentaar


                  Algselt postitas Delfino Vaata postitust
                  Keskmine manu fan vist ei saa aru, et nad on nagu Liverpool, raha on kõvasti aga ennast tõestanud maailmaklassi mängija parimates aastates sinna enam ei liigu.
                  Kui vaadata antud nimekirja, siis mu meelest United pole juba pikemat aega ostnud end tõestanud maailmaklassi mängijaid, välja arvatud ehk Di Maria. Olgu selle põhjus mis tahes (ei soovi mängija, polnud vajadust, ei soovinud klubi jm). Pigem on enamasti ostetud suurema raha eest kas mitte päris tipus mängijaid või nooremaid ja lootustandvamaid, ja siis see komplekt mängima saadud. Viimastel aastatel mängima saamine on küll longanud. Ehk mu meelest pole United-isse varasemalt väga palju tipptegijaid liikunud.

                  Mis puudutab tulevikku, siis on olnud omajagu juttu teemal Ed soovib mõnda galaticot Unitde-isse. Seni nagu näha pole see oluliselt õnnestunud (jällegi välja arvatud ehk Di Maria). Saab näha kas Mou on suurem tõmbenumber selle osas kui van Gaal.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                    Ühe allika järgi müüs PSG 2015/16 hooajal 2.2 miljonit särki.

                    Kui tahta välja arvutada võimalikku Zlatani mõju United’i särgi müügi tulule, siis peaks mu arust arvestama 1) palju sellest oli Zlatani osa, 2) kas see maht võiks olla sama ka Unitedi korral, 3) palju keskmiselt teenib United ühe särgi müügi pealt. Kõik komponente on päris keeruline hinnata. Aga kohe öelda, et selle artikli hinnang on seetõttu bs, on ka natukene meelevaldne mu arust. Samas kui sul on välja pakkuda konkreetne arvutus oma väite tõestuseks, siis palun jagada.
                    A recent discussion (and many previous discussions) brought up the idea that Chelsea buying a hugely popular player like Neymar or Hulk could end up being a "bargain" no matter the price of the...

                    Aeg on edasi läinud ja eks see 12 eurot on mõne euro võrra tõusnud. Ibra särke peaks müüdama 2 milli, et selle minimaalse CLi summa lähedale tulla. Ei tundu tõenäoline või mis?

                    Kommentaar


                      Algselt postitas ChiefK Vaata postitust
                      oot oot oot, kas mitte sama jutt polnud peale Mossyt, ei ?
                      Pärast Moyest olid ma usun kõigil lootused üleval Aga jah, paraku van Gaali meetodid ei töötanud nii kuidas arvatavasti ta soovis ning eks omajagu mängisid ka rolli vigastused ja suurem muudatuste arv meeskonna koosseisus. Ma tahaksin uskuda, et nüüd kui pole vajadust osta jälle pool meeskonda vaid mõned kohad täita, siis mängijad tunnevad üksteist paremini ning koostöö sujub paremini. Ja kui Mou oskab selle meeskonna kasuks tööle panna, siis võiks ju vähemasti naiivselt loota, et midagi ilusamat hakkab tulema

                      Kommentaar


                        Algselt postitas M6ngel Vaata postitust
                        http://weaintgotnohistory.sbnation.c...s-really-worth
                        Aeg on edasi läinud ja eks see 12 eurot on mõne euro võrra tõusnud. Ibra särke peaks müüdama 2 milli, et selle minimaalse CLi summa lähedale tulla. Ei tundu tõenäoline või mis?
                        Ega antud härra oli ju ka piisavalt taibukas, et sõnastada suhteliselt ebamääraselt. Igasugune müügitulu on ju saamata jäänud tulu vähendamine. Müüb 1 miljon ja eeldame, et on 12 euri per särk, on 12 milli euri ehk natukene vähem naelades. Müüb vähem, on vähem. Mu mõte oli lihtsalt see, et seetõttu ei maksa kohe ülejäänud artiklit bs hakata väitma.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas andreasr Vaata postitust
                          Ühe allika järgi müüs PSG 2015/16 hooajal 2.2 miljonit särki.

                          Kui tahta välja arvutada võimalikku Zlatani mõju United’i särgi müügi tulule, siis peaks mu arust arvestama 1) palju sellest oli Zlatani osa, 2) kas see maht võiks olla sama ka Unitedi korral, 3) palju keskmiselt teenib United ühe särgi müügi pealt. Kõik komponente on päris keeruline hinnata. Aga kohe öelda, et selle artikli hinnang on seetõttu bs, on ka natukene meelevaldne mu arust. Samas kui sul on välja pakkuda konkreetne arvutus oma väite tõestuseks, siis palun jagada.
                          manU müüs eelmine aasta ~3 miljonit särki. ma ei näe probleemi kui Zlatani-sugune nimi tõstaks seda veel 1-1.5m võrra üles.

                          Btw.. ostke hetkel Manu lõppenud aasta särk (kreisilt hea diil hetkel - 22 euri manutd store's)

                          Kommentaar




                            hmm...

                            Kommentaar


                              Victoria Concordia Crescit

                              Kommentaar


                                Kõik võidud kantakse siis nüüdsest Chelsea kontole, kui ma õigesti aru sain.
                                armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

                                Kommentaar

                                Working...
                                X