320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas vandersell Vaata postitust
    Vaene Anderson.
    On eksole. Mis teha kui Fergie meeleheite äärel on

    Kommentaar


      Norra jalgpallur Ole-Gunnar Solskjär otsustas 34 aasta vanuselt teha oma sportlaskarjäärile lõpu, kuna viimastel hooaegadel kiusanud põlvevigastused ei ole lubanud tal tippvormi tõusta.

      Kommentaar


        Algselt postitas jalgpall78 Vaata postitust
        Norra jalgpallur Ole-Gunnar Solskjär otsustas 34 aasta vanuselt teha oma sportlaskarjäärile lõpu, kuna viimastel hooaegadel kiusanud põlvevigastused ei ole lubanud tal tippvormi tõusta.

        http://etvsport.ee/index.php?0558831
        Eino, tere tali.
        Little things worry little minds.

        Carlo Ancelotti, 2009

        Kommentaar


          Algselt postitas Epic Vaata postitust
          Kõhu tunne ütleb aga, et laupäeval istub pingil üks tüüp, kelle selja peal on nr 10 ning numbri kohal nimi Anelka.
          Mul numbrist ükskõik, aga nimi seljal võiks olla Gudjohnsen. Seda enam, et Barcas talle vist erilist rolli ei ole jäänud.

          Tõenäoliselt ei osteta aga kedagi,
          ja ega sest olegi midagi,
          on ju veel Dong!
          Ja Campbell.
          Halleluuja.
          We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

          Kommentaar


            Algselt postitas fitti Vaata postitust
            sellegipoolest. Babyfaced Ambassador. Kõlab hästi. Kui ma kunagi omale paadi ostan, siis panen sellele niukese nime.
            titenäoga saadik???

            minu arvates sa ajad küll midagi segamini, Babyfaced Assassin on ta ikka ju

            Kommentaar


              Algselt postitas ertz Vaata postitust
              titenäoga saadik???

              minu arvates sa ajad küll midagi segamini, Babyfaced Assassin on ta ikka ju
              He has already spent time at United coaching young players and was appointed a club ambassador last year.

              My point being, kui ta enne oli ASSASSIN, siis nüüd ta on AMBASSADOR. Babyfaced. Get it, get it???
              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

              Kommentaar


                Algselt postitas fitti Vaata postitust
                He has already spent time at United coaching young players and was appointed a club ambassador last year.


                Ta on siiski babyfaced assasin...

                Kommentaar


                  Algselt postitas Ixproff Vaata postitust
                  Ta on siiski babyfaced assasin...
                  Mine osta omale teritaja.
                  We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                    kinnine käsi?
                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    Mis asi see veel on?
                    kui käsi on keha vastas ja siis pall tabab kätt, seljuhul vabalööki või karistuslööki ei anta, olen kuulnud et selline termin on kasutusel, konkreetset situatsiooni näinud ei ole seega ei oska öelda kas antud juhul oli nii.
                    AILTON

                    Kommentaar


                      see termin on ehk kasutuses majataguses hoovimängus, Laws of the Game terminit "closed hand" (?) pigem ei tunne ;-)
                      "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                      Kommentaar


                        "So why is Ole Solskjaer a hero and a great team player for being happy to pick up his wage and sit on the bench whereas Winston Bogarde was a mercenary?

                        As has been widely said Ole could have gone to almost any other club and played every week. Don't get me wrong he was a top player it just seems to me that there is a little bit of hypocrisy going on. "
                        "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                        Kommentaar


                          Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                          see termin on ehk kasutuses majataguses hoovimängus, Laws of the Game terminit "closed hand" (?) pigem ei tunne ;-)
                          no olen lihtsalt kuulnud, kui kommentaatorid aeg-ajalt kasutavad sellist sõna, seda ma ei tea kas ametlikus kontekstis selline olemas on.
                          AILTON

                          Kommentaar


                            Tõeline legend.Kahju muidugi,aga tänan selle klubis veedetud aja eest
                            Giggs will tear you appart.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas vello99 Vaata postitust
                              "So why is Ole Solskjaer a hero and a great team player for being happy to pick up his wage and sit on the bench whereas Winston Bogarde was a mercenary?

                              As has been widely said Ole could have gone to almost any other club and played every week. Don't get me wrong he was a top player it just seems to me that there is a little bit of hypocrisy going on. "
                              ahahahahahaha. kopisid kuskilt 606-st või?
                              Bogarde istus neli aastat reservis ja tegi esimese satsi eest sel ajal 11 mängu, Ole kogus 9 aastaga 366 mängu (150 vahetusest), neist 235 liigas. Ja lõi 126 väravat.
                              We have to disorganise their organisation so we have to be very creative.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Mikk4 Vaata postitust
                                no olen lihtsalt kuulnud, kui kommentaatorid aeg-ajalt kasutavad sellist sõna, seda ma ei tea kas ametlikus kontekstis selline olemas on.
                                Kui kaljupeer seda sõna mängude ajal kasutab, ei tähenda, et see veel õige asi on!

                                Kommentaar

                                Working...
                                X