320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    pildil on hoopis gary neville....

    Kommentaar


      Dortmund väidab, et Miki on meie.

      "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

      Kommentaar


        Steitmente tuleb nagu vändrast saelaudu. Giggs lahkub.





        Legend.
        "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

        Kommentaar


          Zlatan tuleb korraliku winning-mentality'ga.

          Kommentaar


            Making history already.
            We can confirm Zlatan Ibrahimovic broke club power records in tests during his medical. ‪#‎ZlatanTime
            Keegi teab mis asjad need power recordid on?

            Kommentaar


              Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
              Keegi teab mis asjad need power recordid on?
              Although the exact details of the power records have not been specified, such tests can typically involve short sprint work or standing jump tests.

              Kommentaar


                järgmine sammuna võiks tupoi sumpa makroflexi täis lasta ja rooney kaptenipael ära peita. Jaanusele kuluks ka väike wedgie ära.

                Kommentaar


                  Giggs lahkub ja Legendaarne Manu pole enam endine. Manu (sõna ME, ei ole tänaseks minu jaoks vist sobilik) on terve minu elu olnud ERILINE. 1 peatreener, omad mängijad. Giggsi 29aastat klubis on rohkem kui mul vanust napilt Tänasest võib öelda, et Manu on samasugune mõtetu klubi nagu Chelsea või Real. Ainult raha ja võidud! Aga mitte midagi omalaadselt erilist

                  Kommentaar


                    Algselt postitas HABE Vaata postitust
                    Giggs lahkub ja Legendaarne Manu pole enam endine. Manu (sõna ME, ei ole tänaseks minu jaoks vist sobilik) on terve minu elu olnud ERILINE. 1 peatreener, omad mängijad. Giggsi 29aastat klubis on rohkem kui mul vanust napilt Tänasest võib öelda, et Manu on samasugune mõtetu klubi nagu Chelsea või Real. Ainult raha ja võidud! Aga mitte midagi omalaadselt erilist
                    kaine?

                    Kommentaar


                      LvG lõhna oli ka EM veerandfinaali penaltiseerias tunda - ei kujuta ette, mida ta täpsemalt Schweinsteigerile ja Darmianile õpetas
                      “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                      Kommentaar


                        v]ttis koigest 29 aastat aega /asja sai-tostke korgharitute teemasse see leierkast nyyd
                        How dare you? You have stolen my dreams, my childhood.

                        Banging your head against a wall, burns 150 calories an hour

                        Kommentaar


                          LIVE!
                          Messi...The never ending legend!

                          Kommentaar


                            Mata Evertoni
                            Manchester United Forever

                            Kommentaar


                              Algselt postitas karausser Vaata postitust
                              Mata Evertoni
                              Oota nüüd veidi. Midagi kindlat pole veel õhuski.

                              Vaatan hetkel laiv-ülekannet Guardiola esitlemisest ning... hea tunne on sees, et tuli Mou mitte tema.
                              slimm.ee

                              Kommentaar


                                Sellise kuti tõime ka vahepeal Feyenoordist.

                                Skills, Goals & Assists Tahith Chong 2015/2016Music By Tory lanez - Makaveli and New Toronto


                                16 aastane ründaja.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X