320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Mingid jutud jah, et reservidega treenimas, kuni uue klubi endale leiab. Sünnipäevakink oli see Mou poolt. Tiigri vend tweetis ka Mou aadressil. Mind ikka hämmastab, kui palju respekti teie "chosen one"l on selliste karjääridega mängijate vastu.

    Kommentaar


      Algselt postitas kampsun Vaata postitust
      Mingid jutud jah, et reservidega treenimas, kuni uue klubi endale leiab. Sünnipäevakink oli see Mou poolt. Tiigri vend tweetis ka Mou aadressil. Mind ikka hämmastab, kui palju respekti teie "chosen one"l on selliste karjääridega mängijate vastu.
      jah, sest moro teatas talle selle tema sünnipäeval, eksole? Et see ei olnud bastile varem räägitud, äkää. Ja kindlasti on mõistlik hoida meest esindusmeeskonnaga drille tegemas kui ta reaalselt nendega koos enam platsile ei lähe. äkki anda drillis koht kellelegi teisele, mkm sitt variant. Bastil on olnud karjäär.

      Mis järgmiseks? Äkki oleks pidanud platsile ka panema eelmistes mängudes? Et karjäär ja what not. See, et paar nädalat Anaga pulmaöid nautis on ka pohlad.

      aaa tuleta mulle meelde, miks basti bayernist üldse lahkuski?

      Kommentaar


        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
        jah, sest moro teatas talle selle tema sünnipäeval, eksole? Et see ei olnud bastile varem räägitud, äkää. Ja kindlasti on mõistlik hoida meest esindusmeeskonnaga drille tegemas kui ta reaalselt nendega koos enam platsile ei lähe. äkki anda drillis koht kellelegi teisele, mkm sitt variant. Bastil on olnud karjäär.

        Mis järgmiseks? Äkki oleks pidanud platsile ka panema eelmistes mängudes? Et karjäär ja what not. See, et paar nädalat Anaga pulmaöid nautis on ka pohlad.

        aaa tuleta mulle meelde, miks basti bayernist üldse lahkuski?
        Ma võin tuletada... Manchester United oli tema lemmik pisikese poisina ja Bayernis ta poleks enam põhisse pääsenud, seda vigastustest tingituna.

        Kommentaar


          Algselt postitas Pints Vaata postitust
          Ma võin tuletada... Manchester United oli tema lemmik pisikese poisina ja Bayernis ta poleks enam põhisse pääsenud, seda vigastustest tingituna.
          krt hästi suhtutakse ikka sellise karjääriga mängijasse seal baierimaal

          Kommentaar


            Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
            krt hästi suhtutakse ikka sellise karjääriga mängijasse seal baierimaal
            Suhtutakse jah ja ollakse valmis ta tagasi võtma. Lahkumine oli tema soov ja austusest suurest takistusi ei tehtud.
            Ära palun ulu

            Kommentaar


              Probleemi poleks kui mees mängiks nagu kulda - kui ei vasta tasemele mida peatreener nõuab, siis pole klubis asja.. ei huvita palju kuldseid saapaid/palle kapis on.

              Kommentaar


                Algselt postitas Pints Vaata postitust
                Suhtutakse jah ja ollakse valmis ta tagasi võtma. Lahkumine oli tema soov ja austusest suurest takistusi ei tehtud.
                Ära palun ulu
                ma tegelikult ei ulu üldse. ma lihtsalt vahepeal mõtlen, et mis toimub inimeste peas, kes sellist must-valget analüütilist taset evivad/omavad (kampsun).

                Kommentaar


                  Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                  Probleemi poleks kui mees mängiks nagu kulda - kui ei vasta tasemele mida peatreener nõuab, siis pole klubis asja.. ei huvita palju kuldseid saapaid/palle kapis on.
                  Just ükski mängija pole suurem kui klubi. Need korrad mis mängis oli hea aga kahjuks tervis on juba kehv. Kui treeneri plaanidesse ei kuulu, siis pole ka midagi teha ega nõuda, ole sa nii teenekas või hinnatud kui tahes.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas Pints Vaata postitust
                    Just ükski mängija pole suurem kui klubi. Need korrad mis mängis oli hea aga kahjuks tervis on juba kehv. Kui treeneri plaanidesse ei kuulu, siis pole ka midagi teha ega nõuda, ole sa nii teenekas või hinnatud kui tahes.
                    kui sa neid back passe mõtled, siis võib küll nii öelda. muidu äkää

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      ma tegelikult ei ulu üldse. ma lihtsalt vahepeal mõtlen, et mis toimub inimeste peas, kes sellist must-valget analüütilist taset evivad/omavad (kampsun).
                      Vabandust kui liiga noriv olin. Ma mõistan ka teda (kampsunit), sest ma ise ka suur Fußballgotti austaja ja siiralt lootsin, et ta Manchesteris edukalt oma karjääri jätkab aga noh saatust me ette ei näe. Samas olen ka sinuga nõus: plaanidesse ei kuulu, siis temaga arvestamine võtab kellegi teise koha treeningul lihtsalt ära.

                      Kommentaar


                        Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                        kui sa neid back passe mõtled, siis võib küll nii öelda. muidu äkää
                        See oli pigem mingi LVG sadomaso... söödud ette olid endiselt täpsed ja ilusad... no need mõlemad mille United terve aastaga sooritas

                        Kommentaar


                          No arvestades ,et Carrick pikendas ja Pogba tuleb siis ei jaguks mänguaega ka nüüd teab mis ülemäära palju. Schneiderlin võtab jalad kõhu alt välja, Herrera ka ja Rooney hakkab niikuinii kuskil hooaja edenedes ka sinna keskväljale trügima. No ja mikker on ka veel. Ja olgem ausad eelmise hooaja esitused laias laastus kehvad + vigastused. Oleks tegu Scholes Giggs tüüpi vennaga kes juba 240 aastat on klubis olnud siis võiks ju hoida ja vast oleks mees ise huvitatud sellisest bit part rollist aga selliselt täitsa loogiline variant, Basti saab ise rohkem mänguaega mujal. Ütles ju van Gaalgi ,et tegu pole sama mehega keda ta Bayernist mäletab.
                          "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                          Kommentaar


                            p.s. ma millegipärast ei usu, et basti ennast väga nutuselt tunneb. Päeva lõpuks - üritas, andis ennast parima, midagi kripeldama ilmselt ei jää kui nüüd koju tagasi läheb. Kogemuse võrra rikkam ning "what if" jääb karjääri lõpus olemata. Nii et ilmselt on all good. Ka tema ja meeskonna vahel ning Moroga oleks ka koos saanud üleaedset ajaloo ülehinnatuimat treenerit mõnitada.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Raitsu Vaata postitust
                              No arvestades ,et Carrick pikendas ja Pogba tuleb siis ei jaguks mänguaega ka nüüd teab mis ülemäära palju. Schneiderlin võtab jalad kõhu alt välja, Herrera ka ja Rooney hakkab niikuinii kuskil hooaja edenedes ka sinna keskväljale trügima. No ja mikker on ka veel. Ja olgem ausad eelmise hooaja esitused laias laastus kehvad + vigastused. Oleks tegu Scholes Giggs tüüpi vennaga kes juba 240 aastat on klubis olnud siis võiks ju hoida ja vast oleks mees ise huvitatud sellisest bit part rollist aga selliselt täitsa loogiline variant, Basti saab ise rohkem mänguaega mujal. Ütles ju van Gaalgi ,et tegu pole sama mehega keda ta Bayernist mäletab.
                              Tuleb nõus olla. LVG ja Basti vahel tundus veel miskit olevat, sest LVG sai päris palju kriitikat ka Bayerni juhtkonnalt... samas seal mõni niigi liiga häälekas kohati ka minu maitsele. Basti on aumees ja ilmselt ei saagi me teada, mis juhtus, sest saadeti ta ju puhkusele, et oma peas kõik korda saaks.. LVG sõnastas selle nii kohalikus meedias. Oli kuidas oli aga mind üllatas see, kui kehv oli LVG ise... olnud aastaid minu üks lemmikuid aga enesekindlus oli kadunud, otsused polnud kindlad, rapsis ja püüdis end alati õigustada, see polnud see LVG, kes kunagi oli.

                              Kommentaar


                                100% nõus, vähemalt jääb ära see "what if" ja kindlasti sai väärt kogemuse, mis kunagi kasuks tuleb, sest usun et ta naaseb varem või hiljem ikka Bayernisse mingisse rolli.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X