320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Kommentaar


      Next time you pass that ball



      Mäng mängult siiani on asi ülesmäge liikunud, järjest nauditavam on see pildike. Martial ka sihiku koos vormiga paika saab, siis annab minna.
      SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

      Kommentaar


        Algselt postitas Scarhead Vaata postitust
        Next time you pass that ball



        Mäng mängult siiani on asi ülesmäge liikunud, järjest nauditavam on see pildike. Martial ka sihiku koos vormiga paika saab, siis annab minna.
        Reporaazi lõpus ütles Pogba Zlatanile prantsuskeeles, et "Me veel vaatame kas ma sulle söödan"
        Messi...The never ending legend!

        Kommentaar


          Kas ma olen ainus kes kuulis , et ibra ütles rooney kohta, she's our leader.

          Kommentaar


            2/38 võidetud, 2/38 mängitud. Kurss 114 punkti peale! Kui vaadata, mis mansad siin liigas veel pallivad, siis ega ühtki vastast ei paista küll kuskilt. Chelsea ja Barca.. või see City kukuvad hiljemalt veebruaris-märtsis ära, teistel suuremad probleemid
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Algselt postitas alehis Vaata postitust
              2/38 võidetud, 2/38 mängitud. Kurss 114 punkti peale! Kui vaadata, mis mansad siin liigas veel pallivad, siis ega ühtki vastast ei paista küll kuskilt. Chelsea ja Barca.. või see City kukuvad hiljemalt veebruaris-märtsis ära, teistel suuremad probleemid
              Nüüd lendab kindlasti kohe sisse jutuga "put your money where your mouth is" ja pakub eksklusiivset kihlvedu, et ManU ei saa 114 punkti hooaja lõpuks kokku.

              Kommentaar


                Algselt postitas Kaurr Vaata postitust
                Kas ma olen ainus kes kuulis , et ibra ütles rooney kohta, she's our leader.
                Kõlas kahtlaselt, aga ikka he's vast

                Kommentaar


                  Algselt postitas Mõnuagent 007 Vaata postitust
                  Nüüd lendab kindlasti kohe sisse jutuga "put your money where your mouth is" ja pakub eksklusiivset kihlvedu, et ManU ei saa 114 punkti hooaja lõpuks kokku.
                  olen nõus olema escrow kui keegi maksab mulle selle eest 24.99 eurot.
                  "The great fallacy is that the game is first and last about winning. It’s nothing of the kind. The game is about glory. It’s about doing things in style, with a flourish, about going out and beating the other lot, not waiting for them to die of boredom". - Danny Blanchflower, legend

                  Kommentaar


                    Algselt postitas alehis Vaata postitust
                    2/38 võidetud, 2/38 mängitud. Kurss 114 punkti peale! Kui vaadata, mis mansad siin liigas veel pallivad, siis ega ühtki vastast ei paista küll kuskilt. Chelsea ja Barca.. või see City kukuvad hiljemalt veebruaris-märtsis ära, teistel suuremad probleemid
                    Jose ju jääb alati enamjaolt Pep-ile alla. Kindel #2

                    Kommentaar


                      Algselt postitas JuriM Vaata postitust

                      Hea, saan mänguaega vähemalt. Äkki saab minust Premier Leaguei tasemega ründaja.
                      slimm.ee

                      Kommentaar


                        Manchester United – globaalne bränd, ostsid endale äsja 105 miljoni euro eest mängija, aga koduleht näeb välja sisuliselt samasugune (loe: piinlikult aegunud) kui kümme aastat tagasi. What gives?

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                          Manchester United – globaalne bränd, ostsid endale äsja 105 miljoni euro eest mängija, aga koduleht näeb välja sisuliselt samasugune (loe: piinlikult aegunud) kui kümme aastat tagasi. What gives?
                          Milleks parandada asja mis ei ole katki?

                          Kommentaar


                            Algselt postitas JuriM Vaata postitust
                            Milleks parandada asja mis ei ole katki?
                            Miks tänavatel enam kuigi palju Žigulisid ei näe?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                              Miks tänavatel enam kuigi palju Žigulisid ei näe?
                              Meie koduleht on Žiguli?

                              Kommentaar


                                Algselt postitas Meireles Vaata postitust
                                Manchester United – globaalne bränd, ostsid endale äsja 105 miljoni euro eest mängija, aga koduleht näeb välja sisuliselt samasugune (loe: piinlikult aegunud) kui kümme aastat tagasi. What gives?
                                Pole jah võibolla samas stiilis, mis teistel suurklubidel, aga minu arust just üks parimaid kodukaid. Hea lihtne ning arusaadav. Kõik vajaliku leiab kiiresti üles.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X