320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Hull oli pigem hea ja meie pigem keskpärased. Väravavaht oli neil ka hea. Mingeid hulle tõrjeid tegema ei pidanud, aga oli väga solid. Ma arvan, et meil oli lõpus lihtsalt rohkem õnne. Jah, pall oli enamus ajast meie käes, aga ei saa öelda, et Hull ei tulnud vasturünnakule ja et nemad ohtlikud ei olnud.

    Ühest asjast ma siiski aru ei saa. Miks Fellaini veel meeskonnas on. Ma annaks ta isegi tasuta ära, kui keegi osta ei taha.
    Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

    My spell checking is second to nine!

    Kommentaar


      üle pika pika aja oli rämedat võidunälga näha. kudos.

      Kommentaar


        SAFi vaim on tagasi. Surve, kiired söödud, põnevus.
        Ning tagatipuks lisaminutite võiduväravad. Mis veel parem kui seda teeb 19 aastane enda kasvandik, kapteni söödust.
        Huvitavad ajad on tagasi.
        United!
        Giggs will tear you appart.

        Kommentaar


          Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
          Ühest asjast ma siiski aru ei saa. Miks Fellaini veel meeskonnas on. Ma annaks ta isegi tasuta ära, kui keegi osta ei taha.
          Felli ju täiesti tubli olnud senised mängud, ei mõista hästi hetkel. Mou uus Makeleleslashcambiassoslashmatic.
          Algselt postitas Stok
          Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

          Kommentaar


            No nii nauditavat vutti pole küll aastaid näinud!!!!
            “I am Zlatan. Who the hell are you?”

            Kommentaar


              Algselt postitas Reintz Vaata postitust
              Felli ju täiesti tubli olnud senised mängud, ei mõista hästi hetkel. Mou uus Makeleleslashcambiassoslashmatic.
              Minu meelest jäi ta täna nähtamatuks peale kollast.
              Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

              My spell checking is second to nine!

              Kommentaar


                Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                Minu meelest jäi ta täna nähtamatuks peale kollast.
                Sest pall püsis üha enam vastaste kasti juures, tema peamine töö on ikkagi Mou käe all kaitseliini ees turvamine. City vastu ilmselt saab 90min pildis olla.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar


                  Huuh, fakin raskelt aga tuli.
                  +Rashford on jätkuvalt tuus.
                  +Miki tõi vahetusest teravust keskele, mis eelnevalt puudus. PEAB alustama.
                  +Pole hetkel topfoor satsi vastas küll olnud, aga kaitseliin tundub hetkel olema väga soliidne. Järgmine gameweek on test nr 1.
                  +Fellaini ei saanud teist kollast. Aga muidu decent game.

                  -Rooney. Suuadab kaotada palli 3x paarikümne seki jooksul. Kasutu kümnel. Halvad nurgalöögid. Ainus kasulik tegevus, assist Rashfordile.
                  -Zlatan pidi liialt tihti palli küsmias käima kaugel kastist. Mis teeb ta vähem ohtlikumaks.
                  -Martiali vorm. Kahjuks.
                  -Tegelt on Hull´ist kahju. Väga hästi seisid kaitses, ning sellisel nö dramaatilisel moel punkt kaotada on valus.
                  varupallivarupumpaja

                  Kommentaar


                    Vintage United! SAFi ajad tulid meelde, pisar tuli silma, Rashford muah!

                    Mäng oli tõesti nii kuradi äge, et oleks viiki jäänud, poleks ka masendusse langenud - mehed näitasid väljakul meeletut võidunälga ja võitlesid nii, et mühises.

                    Pärast kolme aastat sirgete mollide vahtimist, oli nagu sõõm palju vajatud värsket õhku.


                    Hullist veidi kahju. Phelan võiks saada endale selle manageri tööotsa.
                    Algselt postitas Plechazunga
                    Jones doesn't get injuries. Injuries get Jones.

                    Hmm, that didn't really work.

                    Kommentaar


                      Mourinho pidi ju MANU katki tegema...ja peale 3e m2ngu juba SAFi vaim ja ilus vutt? LOL, te olete t6esti gloori numero UNO

                      Kommentaar


                        Algselt postitas alvarez Vaata postitust
                        Mourinho pidi ju MANU katki tegema...ja peale 3e m2ngu juba SAFi vaim ja ilus vutt? LOL, te olete t6esti gloori numero UNO
                        Ei ei, Mourinho pattern on see, et esimesel/teisel aastal võidab tiitli ja siis läheb liiga tuusaks, ajab kõigil sita keema ja saab kinga.
                        Victoria Concordia Crescit

                        Kommentaar


                          Mitte kõik ei öelnud, et Mou katki teeb ja mitte kõik pole öelnud, et SAF-i vaim on tagasi. Mina ütlesin, et teeb katki ja ma pole veel öelnud, et SAFi vaim on tagasi. Nagu sa ka ise mainid, et paari mängu põhjal ei saa veel midagi järeldada, aga tore on vahelduseks näha, et ei söödeta vaid tagasi ja tehatakse ka. Aga pikk tee on veel minna. Aga see selleks. Mida sa siis ootad? Et kui me vaheldusek võidame, siis karjuma, et fuck off kõik? Loomulikult on inimesed rõõmsad. See ei tähenda, et kõik olukorraga rahul on.

                          Aga siiski hoidu pigem üldistamast!
                          Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                          My spell checking is second to nine!

                          Kommentaar


                            Algselt postitas futbolidipaul Vaata postitust
                            Ühest asjast ma siiski aru ei saa. Miks Fellaini veel meeskonnas on. Ma annaks ta isegi tasuta ära, kui keegi osta ei taha.
                            Esimesed mängud see hooaeg on nägemata ma eeldan ? Või lihtsalt tuimalt lahmid ,et oleks kellegi peale lahmida ? Ma näeks ka isiklikult parem seal Schneiderlini ringi jooksmas, aga Fellakale esimeste mängude põhjal see hooaeg ei saa küll midagi ette heita.
                            "Sometimes you look in a field and you see a cow and you think it’s a better cow than the one you’ve got in your own field. It’s a fact. But it never really works out that way." SAF

                            Kommentaar


                              Palju müstilisem on see Valencia kolmas noorus, tal lasub ikka väga suur roll rünnakuülesehituses. Head tööd teeb teisel äärel ka Shaw, kes on siiski natuke kaitsvam ja ehk ka tänu sellele päästis eile korra selgest väravast. Ega praegu polegi meest, kellele väga midagi eilse põhjal ette heita tahaks. Kui siis Mata, kes jääb ikkagi natukene liiga nõrgakeseks, kuigi samas vahepeal tegi ka häid asju. Aga see Ibralt pallivargus ajas ikka korralikult keema, Ibra oli üliheal löögipositsioonil 16-kasti joone peal ja lambist Mata võttis temalt palli ära. Sealt oleks kindla peale goaaaaaaaaaal tulnud, aga ju siis oli nii ette nähtud, et pinget kruvitakse lõpuni. Võimalik, et see oli ka Mourinho taktika, et vastaste sümpaatne treener töökoha saaks. A üldiselt samas näen ka edaspidi tulemas seda, et Miki sekkub vahetusest, sest alati on vaja pingile inimesi, kes midagi juurde annavad. Sama lugu Rashfordiga. Noor poisis, las istub pingil ja mängib mängude lõppu, no problemos.
                              “I am Zlatan. Who the hell are you?”

                              Kommentaar


                                Kusjuures MOU on kuidagi tunduvalt tagasihoidlikum ja viisakam (vähemasti senimaani pre/post matchidest silma jäänud)
                                ilmselt kaua see nii ei ole... loodetavasti marvkolmllous ajab sitta.
                                PS! kas mikker sai päriselt vigastada või aeti eile mingit udu?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X