320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas telekavaataja Vaata postitust
    Seda ma tean, et oled "ma elan oma mullis ja see on parim" tegelane siin foorumis. Ma tean, et sina ei muuda oma meelt. See ei olegi point. Kuna sa huiad siin umbes 5x rohkem postitusi kui teised, siis tasub vahel ääremärkusena lisada, et kõik päris nii ikka pole nagu sa arvad. Muidu tekib sedasorti arvamusliidreid liiga palju.

    Muul juhul olen sinuga nõus, see foorum siin ongi meelelahutuseks ja see teema on meelelahutuseks eelkõige Manchester Unitedi fännidele. Huvitav, et sa kirjutad mingite segaste sõnade kogumi, saad naudingu ja kujutad ette, et teisel jääb midagi kripeldama ja siis saad veel suuremat naudingut. Huvitav isiksus psüholoogilise analüüsi vaatenurgast, ilmselt...

    Et ma offtopicut ei jätkaks, siis ma olen nõus, et Unitedil on see aasta justkui vaheaasta. Kuigi kui tahetakse tiitli peale mängida, siis vähemalt hetkel ei paista, kuidas seda pikemas perspektiivis lahendama hakatakse. Hetkel on kolmas koht pigem laeks. Aga samas, ma võin ka eksida.
    kui me hakkame kellegi kohta psühholoogilist profiili koostame, siis ma arvan, et sul ei ole mõtet siin väga hoogsalt tegutsema hakata. See ei ole nii lihtne kui üks mees tahaks arvata.

    Ja sul on ju kripeldama jäänud kui kohe karvad turris . Võta või praegune olukord - ma kirjutan omaette siis (sitta nalja) ja sa kukud mölisema. Eniveis, minu arvates sa täitsa mees ning ära väga tõsiselt mu sõnavõtte siis edaspidi võta.

    Kommentaar


      Algselt postitas Mustang Vaata postitust
      Kes muidu järgmine kapten on Manul Rooney järel?
      Kährik teine, Ibra kolmas.
      armastan ma headust üle kõige vihkan lolle

      Kommentaar


        Algselt postitas vincent Vaata postitust
        Kährik teine, Ibra kolmas.
        Ibra pandi Mike "Pele" Smallingust ette?

        Kommentaar


          Pole kursis, aga Carrick ei saa ju platsile eriti enam?

          Kommentaar


            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
            kapteniks ei jäeta meest keda vajadusel pingile paneks.
            Arteta ajal oli Arsenalis üsna tavaline, et tema ja Mertesackeri järel oli platsil kaptenipaelaga kolmas valik

            Algselt postitas Mustang Vaata postitust
            Pole kursis, aga Carrick ei saa ju platsile eriti enam?
            näed, ja ükski fänn ei pahanda, et miks asekapten ei saa platsile
            GEORGE: No, no, no! Nothing happens /-/ RUSSELL: Well, why am I watching it?
            GEORGE: Because it's on TV RUSSELL: Not yet..
            (Seinfeld, The Pitch)

            Kommentaar


              Algselt postitas vaikiv mees Vaata postitust
              Arteta ajal oli Arsenalis üsna tavaline, et tema ja Mertesackeri järel oli platsil kaptenipaelaga kolmas valik



              näed, ja ükski fänn ei pahanda, et miks asekapten ei saa platsile
              Aga asekapten ei ole main man ju,

              Arsenalist palun ära hakka rääkima, neil on üldse mingi koomiline poliitika seal. Kunagi oli seal William Gallas number 10 (kaitsja!) ja kapten ka veel kuigi mees oli teist aastat seal. Siis kui Henry minema pani.

              Kommentaar


                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                Juve võrdlus - pigem valiks endale pogba kui higuaini ja alvesi. Ilmselt teeksid sama.
                eem..ei?

                120 minutit mängitud ja
                tap in. check.

                värav kiirrünnakust. check.

                iluvärav. check.

                Kommentaar


                  Algselt postitas eika Vaata postitust
                  eem..ei?

                  120 minutit mängitud ja
                  tap in. check.

                  värav kiirrünnakust. check.

                  iluvärav. check.
                  Mehi kes palli võrku oskavad nii panna, meil jagub. Keskvälja kuumi poisse aga polnud nii palju midagi, seega Pogba oli meile ilmselgelt vajalik diil.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas eika Vaata postitust
                    eem..ei?

                    120 minutit mängitud ja
                    tap in. check.

                    värav kiirrünnakust. check.

                    iluvärav. check.
                    Pogba saamine higuaini ja 20 milku vastu on igast vaatenurgast parem tehing. aga eks see vajab lahendamist ning kui need videod olid lahenduseks, siis mul su üle hea meel!

                    Kommentaar


                      Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                      Pogba saamine higuaini ja 20 milku vastu on igast vaatenurgast parem tehing.
                      Igast vaatenurgast? Higuain oli eelmisel hooajal Serie A vaieldamatu MVP, Pogba polnud. Antud ajahetkel (või kui soovid siis senises karjääris) on Higuain parem mängija kui Pogba. See sinu "iga vaatenurk" sisaldab eeldust, et Pogba teeb tasemes tõusu edasi ja Higuain kustub lähiaasta(te)l ära. On samas ka võimalus, et kumbki eeldus ei juhtu ja Pogba ongi ka tulevikus selline Pogba nagu ta praegusel hetkel on ning Higuain laksab väravaid veel aastaid ja aastaid. Samas vaadates, kuidas Premmi fännid noori räigelt ülehindavad ja 30+ mehi räigelt alahindavad*, siis muidugi arusaadav, et sinu silmis on antud tehing "igast vaatenurgast parem".

                      * ei viitsi siit üles otsida neid hooaja eel siin olnud "Zlatan on 34, hea kui ta mingi 5-10 väravat suudab Premmis lüüa" arvamusi

                      Kommentaar


                        Algselt postitas eika Vaata postitust
                        Igast vaatenurgast? Higuain oli eelmisel hooajal Serie A vaieldamatu MVP, Pogba polnud. Antud ajahetkel (või kui soovid siis senises karjääris) on Higuain parem mängija kui Pogba. See sinu "iga vaatenurk" sisaldab eeldust, et Pogba teeb tasemes tõusu edasi ja Higuain kustub lähiaast(te)l ära. On samas ka võimalus, et kumbki eeldus ei juhtu ja Pogba ongi ka tulevikus selline Pogba nagu ta praegusel hetkel on ning Higuain laksab väravaid veel aastaid ja aastaid. Samas vaadates, kuidas Premmi fännid noori räigelt ülehindavad ja 30+ mehi räigelt alahindavad*, siis muidugi arusaadav, et sinu silmis on antud tehing "igast vaatenurgast parem".

                        * ei viitsi siit üles otsida neid hooaja eel siin olnud "Zlatan on 34, hea kui ta mingi 5-10 väravat suudab Premmis lüüa" arvamusi
                        Noh Zlatan lööb 5-10, Rashford, Martial, Rooney kõik samasse suurusjärku - rämedal alahindamisel oleks see juba normaalne arv kokku
                        Aga nähes mida Zlatan tegelikult praegu teeb ja kui mees terve püsib, tuleb suurusjärk sinna 15-20 vahele pigem.

                        Kommentaar


                          Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                          Pogba saamine higuaini ja 20 milku vastu on igast vaatenurgast parem tehing. aga eks see vajab lahendamist ning kui need videod olid lahenduseks, siis mul su üle hea meel!
                          Ma ei oska ennast ManU fänniks mõelda, aga kui ma peaksin, siis kordades parem tehing oleks olnud 120 milli eest tuua kaks kordades paremat ja tõestanud mängijat ala Kroos ja Koke/Eriksen. Nüüd aga saite ühe ülehaibitud puujala, kelle areng on totaalselt seiskunud, sest võttis enda õlgadele kanda "maailma kalleima" mängija tiitli. Ükskõik mis nurgast või värvidega prillidest vaadata, ManU on selles üleminekus kaotaja pool.
                          FORZA ITALIA FORZA ROMA - "A Scudetto in Rome is worth a thousand elsewhere."
                          sigpic

                          Kommentaar


                            Kogu see teema et kas sa võtaks Pogba või Higuain + Alves (Alves tuli tasuta muide, Higuain + Pjanic oleks nagu õigem võrdlus) on ju vale teema. Ise siin just räägite, et meil manus ründajatega probleeme pole, oli vaja keskväljamehi. Juves just vastupidine situatsioon kus oligi vaja just Higuaini vms meest kes iga nädal palli väravasse lööks ja siiani on Higuain neid löönud, sisuliselt ei ole Juvel peale Trezegueti lahkumist sellist kindlat venda kes lööb liigas väravaid olnudki (kui nüüd võhik tuleb ütlema, et oot mis Trezeguet see vend ju lõi penalti mööda, Juves läbi ajaloo parim mitte itaallasest ründaja väravate arvu poolest), Conte edu aastatel lõi enamus väravaid Vidal ja Marchisio näiteks. Tõsi Tevez ka vahepeal lõi mingi 20 väravat aga Tevez nagu oleme näinud ei püsi ühes klubis pikalt.

                            Suures plaanis, vaatasin pikemat highlighte sellest Manchesteri derbyst. Saab nagu kaheti võtta, kohati oligi selline mulje et Pogba ja siis mingi 10 venda. Olgem ausad, Zlatani värav tuli ju City väravavahi puterdusest, väga palju teisi hetki Manul nagu ei olnud, samas kui City laksas väravaid ja poste. City jättis mulle erapooletuna ikka kõvasti parema mulje. Huvitav muidugi see paradoks suures plaanis kus nüüd hakata rääkima, et noh andke uutele nägudele aega, nagu Citys polnud uusi nägusid või? Huvitav et City näeb palju värskem ja parem välja ja meeskondlikum.

                            Kogu see praegune Manu meeskond on nii ebastabiilne. Tuleb pikka palli Zlatani mängida, kaitse koosneb mingitest suvalistest kellest iga üle keskmine mängija nagu Kevin De Bryune suudab üle joosta/mängida. Mul on nagu jäänud mulje et Fellaini on mängija keda Manu fännid ei armasta, nüüd siis põhis ja kombineerib Pogbaga seal ja ikkagist Rooney AM tule taevas appi. Areneda on ikka omajagu ja siin ei ole küsimus kokkumängus vaid justkui tuleks uuesti poodi minna. Kaitsjat oleks vaja, keskväljale Pogbale kõrvale mõni tippvend. Rünne on võib-olla enam vähem nagu ütlete, noh ma ei tea, peale Zlatani võimaluse eriti küll Manul teisi momente polnud aga eks ise teate. Rooney on teil üks suur suur probleem. Ei imestaks kui asjad hapuks lähevad ja Mourinho tõmbab PSG-sse järgmisel hooajal.

                            Siis tekibki küsimus, et kas üks Pogba, või selle 110 milku eest ostnud terve meeskonna uue kes oleks ka tasemel ja ärge hakake nüüd Cityga numbreid võrdlema, et City ostis ka kallilt mingid Gundoganid vms. Ma räägin suures plaanis. Atletico müüb ühe mehe ja ehitab kogu uue meeskonna üles ja mängib CL finaalis näiteks. Juve ka juba palun väga Pogba müügist osteti Higuain-Pjanic-Alves mis hetkel nagu paistab vägagi lootustandev ja meeskondlik meeskond juba. Manu ei paista meeskondlik. Mind paneb imestama, et Mourinhole see asi peale läks, kui Real välja jätta on ta ikka meeskondlikud meeskonnad üles ehitanud mitte mingi ühe indiviidi (Pogba siis antud hetkel) peale. Interis ju olid kõvad mehed seal Lucio-Sneijder-Cambiasse-Milito ja veel paar venda, oli selline tuumik nö. Chelseas oli siis Costa-Fabregas-Matic-Terry. Siit muidugi on näha, et tegu pole väga pika perspektiiviga üles ehitatud tuumikuga kuna mõlema näite puhul langesid mehed ära migni 1.5 aastat hiljem (Sneijder korraga kuskil Türgis ja Fabregasist ju ka räägiti kui poole hooaja mehest seal Chelseas). Aga point on meeskond üles ehitatud tuumikuna.

                            Manus on see raske, sest peab sinna tuumikussa mingi Rooney sisse toppima kes räägib kuidas võib igal positsioonil mängida.

                            Kommentaar


                              Algselt postitas eika Vaata postitust
                              Igast vaatenurgast? Higuain oli eelmisel hooajal Serie A vaieldamatu MVP, Pogba polnud. Antud ajahetkel (või kui soovid siis senises karjääris) on Higuain parem mängija kui Pogba. See sinu "iga vaatenurk" sisaldab eeldust, et Pogba teeb tasemes tõusu edasi ja Higuain kustub lähiaast(te)l ära. On samas ka võimalus, et kumbki eeldus ei juhtu ja Pogba ongi ka tulevikus selline Pogba nagu ta praegusel hetkel on ning Higuain laksab väravaid veel aastaid ja aastaid. Samas vaadates, kuidas Premmi fännid noori räigelt ülehindavad ja 30+ mehi räigelt alahindavad*, siis muidugi arusaadav, et sinu silmis on antud tehing "igast vaatenurgast parem".

                              * ei viitsi siit üles otsida neid hooaja eel siin olnud "Zlatan on 34, hea kui ta mingi 5-10 väravat suudab Premmis lüüa" arvamusi
                              khm-khm.. long term market value khm khm.. estimated maximum loss khm khm... et noh, kuna kulutamise ümber see põhiline teema siin ju käib.

                              Di Maria oli ka RM top 3 vend, "CL finaali parim mängija" jm. ning osteti ka summa eest X, oli flop, müüdi X - 10-15%. Milline oleks see Higuaini puhul?

                              Juve teemas viimased 2 aastat toimunud ulgumine, et "mis küll saab kui pogba lahkub" ja selle asendamine jutuga stiilis "meil ei olnudki vaja ja saime palju parema diili" on ehe näide sellest, mida enne sulle linkisin.

                              Aga eks vaatenurki on kindlasti erinevaid jah. Mis ühele kindel ei, see teisele kindel jah.

                              Kommentaar


                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                khm-khm.. long term market value khm khm.. estimated maximum loss khm khm... et noh, kuna kulutamise ümber see põhiline teema siin ju käib. Di Maria oli ka RM top 3 vend, "CL finaali parim mängija" jm. ning osteti ka summa eest X, oli flop, müüdi X - 10-15%. Milline oleks see Higuaini puhul?
                                Long term value ja estimated loss on kõik tore, aga üldiselt peaks ju olema suht savi, et mis mängija hind nelja aasta pärast on ja mis hinnaga temast tulevikus lahti saab? Mind fännina huvitab eelkõige, et meeskond oleks nüüd ja kohe konkurentsis. Ma saan aru küll, et keskmise Premmi fänni jaoks on Martial kordades parem mängija kui Zlatan, sest esimene äkki kunagi hakkab väravaid lööma ja siis saab ta Reali müüa, aga Zlatan paugutab ainult kaks aastat ja läheb tasuta ära. Aga kui valima peaks, siis mina võtaks iga kell kaks aastat Zlatanit. Üldiselt vast maitse asi.

                                Algselt postitas plastic'99 Vaata postitust
                                Juve teemas viimased 2 aastat toimunud ulgumine, et "mis küll saab kui pogba lahkub" ja selle asendamine jutuga stiilis "meil ei olnudki vaja ja saime palju parema diili" on ehe näide sellest, mida enne sulle linkisin.
                                Ulgumine? Ärme nüüd asju ette ka kujuta. Lisaks saadigi parem diil ju? Pogba raha eest toodi Pjanic (, kes pm on samaväärne Pogbaga) JA Higuain.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X