320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas eika Vaata postitust
    Long term value ja estimated loss on kõik tore, aga üldiselt peaks ju olema suht savi, et mis mängija hind nelja aasta pärast on ja mis hinnaga temast tulevikus lahti saab? Mind fännina huvitab eelkõige, et meeskond oleks nüüd ja kohe konkurentsis. Ma saan aru küll, et keskmise Premmi fänni jaoks on Martial kordades parem mängija kui Zlatan, sest esimene äkki kunagi hakkab väravaid lööma ja siis saab ta Reali müüa, aga Zlatan paugutab ainult kaks aastat ja läheb tasuta ära. Aga kui valima peaks, siis mina võtaks iga kell kaks aastat Zlatanit. Üldiselt vast maitse asi.


    Ulgumine? Ärme nüüd asju ette ka kujuta. Lisaks saadigi parem diil ju? Pogba raha eest toodi Pjanic (, kes pm on samaväärne Pogbaga) JA Higuain.
    tõsi - tõsi. Aga ma ei mäleta, et Pogba puhul oleks rant käinud tema oskuste kuivõrd tema hinna üle. Ehk siis lähtusin oma jutus ikka sellest paradigmast. face value jah, ma võtaks ka s pjanici ja ja higuaini kui räägime kahest aastasest perspektiivist ilma muud kaasamata. Aga mitte MU-sse, kus on ibra, rashford, martial ja ...... Rooney ( xD ) sellele kohale.

    Kommentaar


      Okei, minu viga- ei saanud aru, et "Pogba saamine higuaini ja 20 milku vastu on igast vaatenurgast parem tehing" lauses tähistab sõnapaar iga vaatenurk Manchester Unitedi vaatenurka.

      Kommentaar


        Algselt postitas eika Vaata postitust
        Okei, minu viga- ei saanud aru, et "Pogba saamine higuaini ja 20 milku vastu on igast vaatenurgast parem tehing" lauses tähistab sõnapaar iga vaatenurk Manchester Unitedi vaatenurka.
        Sul ei ole väga mõtet norima hakata - ütlesin Higuain ja 20 milli versus pogba (sest sarnaselt sulle on sellest rahast pohhui). Kui laual on pjanic ja higuain, siis on situatsioon jah teine. Tuletan meelde, et sina olid see, kes teemat alustas ja ei ole väga sarkasmi koht.

        Kommentaar


          Hollandi põrutasid

          De Gea, Romero, Johnstone;
          Darmian, Bailly, Blind, Fosu-Mensah, Rojo, Smalling;
          Carrick, Fellaini, Herrera, Mata, Memphis, Pogba, Schneiderlin, Young;
          Ibrahimovic, Martial, Rashford.

          Ja blondu jälle kuuks ajaks sinisel lehel.
          SAF- “I am not kidding. This isn’t just a job to me. It’s a mission. I am deadly serious about it – some people would reckon too serious…we will get there. Believe me. And when it happens life will change for Liverpool and everybody else – dramatically.”

          Kommentaar


            Kes blondu on?

            Kommentaar


              Algselt postitas ElNino9 Vaata postitust
              Kes blondu on?

              Kommentaar


                Jones üritab vägisi end Jamie Redknappi ja Owen Hargreavesi kombel pensionisse vedada.
                Algselt postitas Stok
                Arsenali puhul loetakse hooaeg ebaõnnestunuks kuskil septembri keskpaiku.

                Kommentaar




                  Memps ikka pingil, vast saab vahetusest võimaluse. Muidu koosseis on ikka väga tibens tobens võiks arvata, et parimad pojad platsil, aga tegelikkuses on puhkuse saanud nii mõnedki.

                  koef oli hommikul veel 1.9 hetkel 1.8 - tasuta purksi raha poisid
                  Je suis Nasfal

                  Kommentaar


                    masendav mäng. ja ma lihtsalt VIHKAN selliseid kohtuniku kes poolajal ei lase nurgalööki ära lüüa, ja nüüd siis ei lastud teise poolaja lõpus ka - millal maailm normaalseks muutub ja keelatakse selline sitt ära.
                    Je suis Nasfal

                    Kommentaar


                      Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                      masendav mäng. ja ma lihtsalt VIHKAN selliseid kohtuniku kes poolajal ei lase nurgalööki ära lüüa, ja nüüd siis ei lastud teise poolaja lõpus ka - millal maailm normaalseks muutub ja keelatakse selline sitt ära.
                      Et kohtunik ei peaks reegleid järgima?

                      Kommentaar


                        Tundub, et tuleb juba talvel mõningast transfer tööd teha. Selliste puujalgadega nagu Rohhho ja Dupoi edasi minna ei saa. Deadwood tuleb meeskonnast outida, tea kas need lauad juba talvel maha parseldatakse, aga suvel kindlasti.

                        See hooaeg arvatavasti kulubki Mourinho stiili sisse juurutamisele, sest kui filosoof Hollandist on 2 aastat mingit pallikeppi harjutanud, siis üleöö seda mängijate peast välja ei saa.

                        Kriisi pole. Pea püsti. Hooaeg on alguses, on ennegi halbu starte olnud. Pühapäeval Watford.

                        cheers

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust



                          koef oli hommikul veel 1.9 hetkel 1.8 - tasuta purksi raha poisid
                          Hahaha.

                          Mängust, sii no see oli selline tüüpiline Moyesi tasemel sitt.
                          Giggs will tear you appart.

                          Kommentaar


                            Livescore kommentaarid võtavad hästi kokku:
                            90' The referee blows the final whistle
                            90' Rick Karsdorp is coming off and he is replaced by Bart Nieuwkoop
                            79' G O O O A A A L - Tonny Vilhena scores
                            68' Steven Berghuis is coming off and he is replaced by Bilal Basacikoglu
                            63' Juan Mata is coming off and he is replaced by Ashley Young
                            63' Anthony Martial is coming off and he is replaced by Memphis Depay
                            63' Marcus Rashford is coming off and he is replaced by Zlatan Ibrahimovic
                            46' The second half is underway
                            45' The referee blows for half time
                            23' Yellow card for Jan-Arie van der Heijden
                            The referee starts the match
                            Welcome to de Kuip where the two teams take the field for the start of this match.

                            Ja ega suurt midagi ei toimunudki. Üks asi oli positiivne. Vähemalt lõpuni üritati.
                            Lootus sureb viimasena, ütles usk ja tappis armastuse.

                            My spell checking is second to nine!

                            Kommentaar


                              Isegi Dundalk suudab Euroopas enamat.
                              the woman who hurt him must surely have trouble sleeping
                              because belle of st mark is a beauty extraordinaire

                              Kommentaar


                                Algselt postitas mcnamara Vaata postitust
                                Isegi Dundalk suudab Euroopas enamat.
                                Huvitav huvitav...räägib kes?

                                Kommentaar

                                Working...
                                X