320x50 ülemine bänner

Collapse

Teadaanne

Collapse
No announcement yet.

Manchester United FC

Collapse
X
 
  • Filter
  • Kellaaeg
  • Show
Kustuta kõik
new posts

    Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
    Huvitav huvitav...räägib kes?
    Mis mõttes siis?
    ★★★★★★

    Kommentaar


      noh, eks ilmselt raske kodune hooaeg andis juba tunda.

      Kommentaar


        Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
        Mis mõttes siis?
        Eks ikka sellesmõttes, et natuke huvitav, et pooli fänn tuleb siia Euroopast rääkima, samal ajal, kui ise...oh jah.

        Kommentaar


          Algselt postitas Gert700 Vaata postitust
          Eks ikka sellesmõttes, et natuke huvitav, et pooli fänn tuleb siia Euroopast rääkima, samal ajal, kui ise...oh jah.
          No Liverpool võttis vähemalt asja tõsiselt ja jõudis äsja finaali...oh jah.
          ★★★★★★

          Kommentaar


            Algselt postitas $$$ Vaata postitust
            Et kohtunik ei peaks reegleid järgima?
            pole hullu, küll see loogiline maailm ka kunagi sinuni jõuab. kas reeglites pole kirjas, et common sensi tuleb kasutada?

            Kohtunik oli kas ulme sitt või kodumeeskonna poolt.

            Ma ei saa sellest aru, et summad on jalgpallis piisavalt korralikult, et siukest sitta ei toimuks. Ma ei pea silmas seda mängu, manu vääris kaotust.
            Je suis Nasfal

            Kommentaar


              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
              No Liverpool võttis vähemalt asja tõsiselt ja jõudis äsja finaali...oh jah.


              ja mida see euroopa finaal teile andis?

              Kommentaar


                Sa jõua enne finaali, siis tule plõksima. Koer
                Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                Kommentaar


                  Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                  masendav mäng. ja ma lihtsalt VIHKAN selliseid kohtuniku kes poolajal ei lase nurgalööki ära lüüa, ja nüüd siis ei lastud teise poolaja lõpus ka - millal maailm normaalseks muutub ja keelatakse selline sitt ära.
                  Aitäh, made my day.

                  Kommentaar


                    Algselt postitas mjaasa Vaata postitust
                    Sa jõua enne finaali, siis tule plõksima. Koer

                    bla bla bla..


                    Kommentaar


                      Algselt postitas Stok
                      Samas mõneti üllatav näha, et suurklubi fännidele lähevad nende mängud korda
                      võta heaks


                      Je suis Nasfal

                      Kommentaar


                        Ilma vutita olla ei saa, vajan, kui õhku ma
                        Ei tohi koju küll jääda sa, kui mängib Tammeka

                        Kommentaar


                          Algselt postitas Herr Vaata postitust


                          ja mida see euroopa finaal teile andis?
                          No arvata oli et siin läheb kohe gifide ja 'sina oled sitem' loopimiseks. Mu point algselt üldse see, et siin on ikka mõnes teemas naljakas alati näha reaktsioone kui keegi teine teatud vapi kandja tuleb kriitikat jagama ja vastus on toonil 'a mis saa siin üldse, vaata keda sa ise pooldad'. Mingi pseudo tribalistic pullikaki.
                          Ehk, kui klubi kes paneb ulme summasid magama ja kiitleb, et on palganud ühe maailma parima treeneri, teeb selliseid esitusi, on mu meelest asjalik küsida, miks mingi Dundalk paremini hakkama saab. A kuna postitad siia Liverpooli vapiga, edeneb jutt kiirelt ridadesse "Suurem kui sul!" "Sinu ema!"

                          Ja vastuseks küsimusele, oleks andnud karika ja tee champs liigasse, ei andnud, tuff luck, vähemalt proovisime. Maureen aga pani enne eilset mängu juba väikse vihje, et antud kopsikuvõistlus segab koduliigat. Ta peaks olema piisavalt heas olukorras, et mitte selliste asjade üle juba kaeblema hakata.
                          ★★★★★★

                          Kommentaar


                            Algselt postitas Linnupoja Vaata postitust
                            võta heaks
                            Kus muidu lõvikonservi odavalt müüdi?

                            Kommentaar


                              Algselt postitas Kenny's Heroes Vaata postitust
                              Maureen aga pani enne eilset mängu juba väikse vihje, et antud kopsikuvõistlus segab koduliigat. Ta peaks olema piisavalt heas olukorras, et mitte selliste asjade üle juba kaeblema hakata.
                              Võtab poistelt pinget ära, tegelikult toob selle karika ikka koju ära.

                              Eelmisel postitajal paluks peegel puhtaks pesta või siis hoopis pea ära loputada.

                              Eilsest mängust numbreid, Rojo:
                              0/4 successful crosses
                              0% tackle win rate
                              0% aerial duel win rate
                              2 fouls
                              Je suis Nasfal

                              Kommentaar


                                poisid, kutsun vaohoitusele.
                                ega siin silmale ja punktitabelile midagi ilusat olnud pole (highlightide põhjal paugutan, sest kaks viimast mängu on olude sunnil vahele jäänud), aga kui võtta eilne, siis palju darmianil-smallingul-rojol-morganil (mööndustega ka anderil ja marcusel) sel hooajal minuteid all on? ei olnud väga hea päev ning pole feyenoordki sita pealt riisutet.
                                pogbiidile ja rahapakile on muidugi lihtne osutada ja olgem lahked, aga ei ole mina veel näinud, et üht või teist karikat ühe mänguga maha mängitakse.
                                ühesõnaga rilääks.
                                buy the ticket, take the ride.

                                Kommentaar

                                Working...
                                X